



ORIJEN Tundra - dry dog food - 2 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLZORJKSP0017
- Тегло: 2.00kg
47.36€ (92.64лв.)
без ДДС: 39.47€ (77.20лв.)
Етикети:
ORIJEN Tundra - dry dog food - 2 kg
, DLZORJKSP0017
, Orijen
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете ORIJEN Tundra - dry dog food - 2 kg
, цена ORIJEN Tundra - dry dog food - 2 kg
, оферти ORIJEN Tundra - dry dog food - 2 kg
, ревю ORIJEN Tundra - dry dog food - 2 kg
, промоция ORIJEN Tundra - dry dog food - 2 kg
, онлайн магазин ORIJEN Tundra - dry dog food - 2 kg
, поръчай ORIJEN Tundra - dry dog food - 2 kg
, ORIJEN Tundra - dry dog food - 2 kg мнения
, ORIJEN Tundra - dry dog food - 2 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, orijen {ucfirst}храна за кучета
, оригинален ORIJEN Tundra - dry dog food - 2 kg
, гаранция ORIJEN Tundra - dry dog food - 2 kg
, бърза доставка ORIJEN Tundra - dry dog food - 2 kg
, Orijen цена
, Orijen промоция
, Orijen отстъпка
, Orijen Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Orijen DLZORJKSP0017 характеристики
, Orijen DLZORJKSP0017 спецификации
, Orijen DLZORJKSP0017 review
, Orijen DLZORJKSP0017 сравнение
, Orijen DLZORJKSP0017 отзиви
, Orijen DLZORJKSP0017 намаление
| Package type: | Plastic bag, Sack |
| Weight: | 2 kg |
| Weight range: | 1 kg - 1,9 kg |
| Main flavor: | Venison |
| Category: | For dog |
| Size of breed: | Suitable for all breeds |
| Additional features: | Grain-free, Food hypersensitivity |
| Pet life stage: | Mature |
| Breed size: | Every size (2 - 80kg) |
| Animal type(s): | Dog |
| Pet food flavor: | Lamb, Deer |
| Gluten free: | Yes |
| Health effects: | General health |
| Product category : | Dry food |
| Age of the pet : | Senior, At any age, Adult |
| Soy free: | Yes |
| No artificial colours: | Yes |
| Dog breed: | Any breed |
| Lactose free: | Yes |
| Preservative free: | Y |
| Dosage form: | Solid |
| Sugar free: | Yes |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Crude fibres: | 5% |
| Fat content: | 18% |
| Protein: | 40% |
| Crude ash: | 9% |
| Moisture content: | 12% |





