





Orijen Small Breed Dog- Dry dog food- 4,5 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLZORJKSP0024
- Тегло: 4.59kg
74.58€ (145.87лв.)
без ДДС: 62.15€ (121.55лв.)
Етикети:
Orijen Small Breed Dog- Dry dog food- 4
, 5 kg
, DLZORJKSP0024
, Orijen
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете Orijen Small Breed Dog- Dry dog food- 4
, 5 kg
, цена Orijen Small Breed Dog- Dry dog food- 4
, 5 kg
, оферти Orijen Small Breed Dog- Dry dog food- 4
, 5 kg
, ревю Orijen Small Breed Dog- Dry dog food- 4
, 5 kg
, промоция Orijen Small Breed Dog- Dry dog food- 4
, 5 kg
, онлайн магазин Orijen Small Breed Dog- Dry dog food- 4
, 5 kg
, поръчай Orijen Small Breed Dog- Dry dog food- 4
, 5 kg
, Orijen Small Breed Dog- Dry dog food- 4
, 5 kg мнения
, Orijen Small Breed Dog- Dry dog food- 4
, 5 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, orijen {ucfirst}храна за кучета
, оригинален Orijen Small Breed Dog- Dry dog food- 4
, 5 kg
, гаранция Orijen Small Breed Dog- Dry dog food- 4
, 5 kg
, бърза доставка Orijen Small Breed Dog- Dry dog food- 4
, 5 kg
, Orijen цена
, Orijen промоция
, Orijen отстъпка
, Orijen Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Orijen DLZORJKSP0024 характеристики
, Orijen DLZORJKSP0024 спецификации
, Orijen DLZORJKSP0024 review
, Orijen DLZORJKSP0024 сравнение
, Orijen DLZORJKSP0024 отзиви
, Orijen DLZORJKSP0024 намаление
| Weight: | 4.5 kg |
| Package type: | Sack |
| Pet food flavor: | Chicken, Turkey, Fish |
| Animal type(s): | Dog |
| Pet life stage: | All |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Dog breed: | All breeds of small dogs |
| Health effects: | Healthy eyes, skin and general health |
| Product category : | Dry food |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Category: | For dog |
| Main flavor: | Turkey |
| Weight range: | 2 kg - 4,9 kg |
| Additional features: | General health, Hair and skin |
| Age of the pet : | At any age |
| Seasonal offer: | Spring |
| Product type: | Dry food |
| Package type: | Sack |
| Protein: | 39% |
| Includes vitamins: | Vitamin B5, Vitamin E, Vitamin B1 |
| Fat content: | 18% |
| Pantothenic acid (vitamin B5) content: | 10 mg/kg |
| Crude fibres: | 4% |
| Phosphorus: | 0.9% |
| Thiamine (vitamin B1) content: | 20 mg/kg |
| Calcium: | 1.3%, 1.2% |
| Gluten free: | No data available |
| Copper content: | 11 mg/kg |
| Zinc content: | 120 mg/kg |
| Moisture content: | 12% |
| No artificial additives: | No data available |
| Omega-3 fatty acids: | 0.5% |
| Lactose free: | No data |
| Sugar free: | No data available |
| No artificial colours: | No data available |
| Omega-6 fatty acids: | 2.8% |




