Nilfisk MC 5M-220/1130 XT 400/3/50 EU pressure washer Upright Electric 1130 l/h 7400 W Black, Blue – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
Nilfisk MC 5M-220/1130 XT 400/3/50 EU pressure washer Upright Electric 1130 l/h 7400 W Black, Blue 107146722 – NILFISK Водоструйки
-36 %
  • Наличност: Изчерпан
  • Модел: 107146722
  • Гаранция: 24 месеца
  • Тегло: 99.50kg
ГПР /%/
Етикети: Nilfisk MC 5M-220/1130 XT 400/3/50 EU pressure washer Upright Electric 1130 l/h 7400 W Black , Blue , 107146722 , NILFISK , Водоструйки , Електроинструменти , купете Nilfisk MC 5M-220/1130 XT 400/3/50 EU pressure washer Upright Electric 1130 l/h 7400 W Black , Blue , цена Nilfisk MC 5M-220/1130 XT 400/3/50 EU pressure washer Upright Electric 1130 l/h 7400 W Black , Blue , оферти Nilfisk MC 5M-220/1130 XT 400/3/50 EU pressure washer Upright Electric 1130 l/h 7400 W Black , Blue , ревю Nilfisk MC 5M-220/1130 XT 400/3/50 EU pressure washer Upright Electric 1130 l/h 7400 W Black , Blue , промоция Nilfisk MC 5M-220/1130 XT 400/3/50 EU pressure washer Upright Electric 1130 l/h 7400 W Black , Blue , онлайн магазин Nilfisk MC 5M-220/1130 XT 400/3/50 EU pressure washer Upright Electric 1130 l/h 7400 W Black , Blue , поръчай Nilfisk MC 5M-220/1130 XT 400/3/50 EU pressure washer Upright Electric 1130 l/h 7400 W Black , Blue , Nilfisk MC 5M-220/1130 XT 400/3/50 EU pressure washer Upright Electric 1130 l/h 7400 W Black , Blue мнения , Nilfisk MC 5M-220/1130 XT 400/3/50 EU pressure washer Upright Electric 1130 l/h 7400 W Black , Blue сравнение , евтин Водоструйки , топ Водоструйки , най-добър Водоструйки , нов Водоструйки , nilfisk {ucfirst}водоструйки , оригинален Nilfisk MC 5M-220/1130 XT 400/3/50 EU pressure washer Upright Electric 1130 l/h 7400 W Black , Blue , гаранция Nilfisk MC 5M-220/1130 XT 400/3/50 EU pressure washer Upright Electric 1130 l/h 7400 W Black , Blue , бърза доставка Nilfisk MC 5M-220/1130 XT 400/3/50 EU pressure washer Upright Electric 1130 l/h 7400 W Black , Blue , NILFISK цена , NILFISK промоция , NILFISK отстъпка , NILFISK Водоструйки , водоструйки в българия , водоструйки techmag , онлайн поръчка Водоструйки , магазин за Водоструйки , топ оферти Водоструйки , NILFISK 107146722 характеристики , NILFISK 107146722 спецификации , NILFISK 107146722 review , NILFISK 107146722 сравнение , NILFISK 107146722 отзиви , NILFISK 107146722 намаление
Hose length:20 m
Detergent tank:Yes
Power source:Electric
Product colour:Blue, Black
Cable length:5 m
Form factor:Upright
Castor wheels:Yes
Fuse:13.3 A
AC input frequency:50 Hz
AC input voltage:400 V
Power consumption (typical):7400 W
Depth:890 mm
Height:1020 mm
Width:570 mm
Weight:85 kg
Working pressure (max):220 bar
Pump motor speed:1450 RPM
Maximum input water temperature:60 °C