





Automatic scrubber/dryer Nilfisk SC401 43 B FULL PKG – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: 9087390020
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 154.00kg
7,326.73€ (14,329.84лв.)
без ДДС: 6,105.61€ (11,941.54лв.)
![]() |
12 x 691.89 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Automatic scrubber/dryer Nilfisk SC401 43 B FULL PKG
, 9087390020
, NILFISK
, Прахосмукачки
, Домакински електроуреди
, купете Automatic scrubber/dryer Nilfisk SC401 43 B FULL PKG
, цена Automatic scrubber/dryer Nilfisk SC401 43 B FULL PKG
, оферти Automatic scrubber/dryer Nilfisk SC401 43 B FULL PKG
, ревю Automatic scrubber/dryer Nilfisk SC401 43 B FULL PKG
, промоция Automatic scrubber/dryer Nilfisk SC401 43 B FULL PKG
, онлайн магазин Automatic scrubber/dryer Nilfisk SC401 43 B FULL PKG
, поръчай Automatic scrubber/dryer Nilfisk SC401 43 B FULL PKG
, Automatic scrubber/dryer Nilfisk SC401 43 B FULL PKG мнения
, Automatic scrubber/dryer Nilfisk SC401 43 B FULL PKG сравнение
, евтин Прахосмукачки
, топ Прахосмукачки
, най-добър Прахосмукачки
, нов Прахосмукачки
, nilfisk {ucfirst}прахосмукачки
, оригинален Automatic scrubber/dryer Nilfisk SC401 43 B FULL PKG
, гаранция Automatic scrubber/dryer Nilfisk SC401 43 B FULL PKG
, бърза доставка Automatic scrubber/dryer Nilfisk SC401 43 B FULL PKG
, NILFISK цена
, NILFISK промоция
, NILFISK отстъпка
, NILFISK Прахосмукачки
, прахосмукачки в българия
, прахосмукачки techmag
, онлайн поръчка Прахосмукачки
, магазин за Прахосмукачки
, топ оферти Прахосмукачки
, NILFISK 9087390020 характеристики
, NILFISK 9087390020 спецификации
, NILFISK 9087390020 review
, NILFISK 9087390020 сравнение
, NILFISK 9087390020 отзиви
, NILFISK 9087390020 намаление
| Information on service checks 1: | The warranty for the machine is valid for 24 months and is conditional on the performance of periodic warranty inspections payable every 6 months from the date of purchase of the Product. |
| Warranty information: | The guarantee for the Product is valid for 24 months from the date of purchase and is subject to its correct use as described in the User Manual. |
| Information on service checks 4: | To select and purchase the Service Package, please contact us using the form https://www.nilfisk.com/pl-pl/contact-us/?segment=1&form=1#form_section and add "Sferis" in the message |
| Warranty information 1: | Please report any faults or problems with the product directly to Nilfisk Polska Sp. z o.o. using the service form https://www.nilfisk.com/pl-pl%2Fcontact-us/?segment=1&form=2#form_section. |
| Information on service checks 2: | Maintenance should be reported directly to Nilfisk Polska using the service form https://www.nilfisk.com/pl-pl%2Fcontact-us/?segment=1&form=2#form_section |
| Information on service checks 3: | It is also possible to purchase additional Service Packages up to 14 days from the date of purchase of the product. |
| International Protection (IP) code: | IPX4 |
| Control type: | Buttons |
| Removable lid: | Yes |
| Product colour: | Grey, Black |
| Type: | Automatic scrubber and collector |
| Cleaning type: | Dry&wet |
| Dirty solution tank capacity: | 30 L |
| Clean solution tank capacity: | 30 L |
| Charging voltage: | 24 V |
| Power source: | Battery |
| Battery capacity: | 76 Ah |
| Brush motor power: | 450 W |
| Runtime: | 180 min |
| Battery voltage: | 12 V |
| Total weight: | 151 kg |
| Height: | 1055 mm |
| Width: | 458 mm |
| Weight: | 61 kg |
| Depth: | 1180 mm |
| Proper use: | Professional |
| Cleaning surfaces: | Hard floor |
| Chemical dosage : | 0.25 - 2% |
| Practical capacity: | 1032 m²/h |
| Noise level: | 65 dB |
| Theoretical capacity: | 1720 m²/h |
| Brush speed: | 140 rpm |
| Suction nozzle width: | 720 mm |
| Water flow (max): | 2 l/min |
| Max. degree of overcoming gradients: | 2% |
| Suction power : | 280 W |
| Brush width: | 43 cm |
| Brush pressure: | 24 kg |
| Set contents: | Disc brush , Detergent solution kit , Hose with flexible end , Flat pad holder, Filler hose , Collector rubbers |
| Charger: | Yes |
| Battery pack: | Yes |
| Auto shut-off: | Yes |
| Battery capacity indicator: | Yes |
| Adjustable grinding: | Yes |
| On/off switch: | Yes |
| Wheels: | Yes |










