


-33 %



MSI Modern AM242 1M-1219EU All-in-One PC/workstation Intel Core 5 120U 60.5 cm (23.8") 1920 x 1080 pixels 8 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: Modern AM242 1M-1219EU
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 7.48kg
755.05€ (1,476.75лв.)
1,132.57€ (2,215.12лв.)
без ДДС: 629.21€ (1,230.63лв.)
![]() |
12 x 71.30 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
MSI Modern AM242 1M-1219EU All-in-One PC/workstation Intel Core 5 120U 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels 8 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) Black
, Modern AM242 1M-1219EU
, MSI
, Настолни компютри
, Настолни компютри & Монитори
, купете MSI Modern AM242 1M-1219EU All-in-One PC/workstation Intel Core 5 120U 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels 8 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) Black
, цена MSI Modern AM242 1M-1219EU All-in-One PC/workstation Intel Core 5 120U 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels 8 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) Black
, оферти MSI Modern AM242 1M-1219EU All-in-One PC/workstation Intel Core 5 120U 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels 8 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) Black
, ревю MSI Modern AM242 1M-1219EU All-in-One PC/workstation Intel Core 5 120U 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels 8 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) Black
, промоция MSI Modern AM242 1M-1219EU All-in-One PC/workstation Intel Core 5 120U 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels 8 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) Black
, онлайн магазин MSI Modern AM242 1M-1219EU All-in-One PC/workstation Intel Core 5 120U 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels 8 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) Black
, поръчай MSI Modern AM242 1M-1219EU All-in-One PC/workstation Intel Core 5 120U 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels 8 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) Black
, MSI Modern AM242 1M-1219EU All-in-One PC/workstation Intel Core 5 120U 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels 8 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) Black мнения
, MSI Modern AM242 1M-1219EU All-in-One PC/workstation Intel Core 5 120U 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels 8 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) Black сравнение
, евтин Настолни компютри
, топ Настолни компютри
, най-добър Настолни компютри
, нов Настолни компютри
, msi {ucfirst}настолни компютри
, оригинален MSI Modern AM242 1M-1219EU All-in-One PC/workstation Intel Core 5 120U 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels 8 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) Black
, гаранция MSI Modern AM242 1M-1219EU All-in-One PC/workstation Intel Core 5 120U 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels 8 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) Black
, бърза доставка MSI Modern AM242 1M-1219EU All-in-One PC/workstation Intel Core 5 120U 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels 8 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) Black
, MSI цена
, MSI промоция
, MSI отстъпка
, MSI Настолни компютри
, настолни компютри в българия
, настолни компютри techmag
, онлайн поръчка Настолни компютри
, магазин за Настолни компютри
, топ оферти Настолни компютри
, MSI Modern AM242 1M-1219EU характеристики
, MSI Modern AM242 1M-1219EU спецификации
, MSI Modern AM242 1M-1219EU review
, MSI Modern AM242 1M-1219EU сравнение
, MSI Modern AM242 1M-1219EU отзиви
, MSI Modern AM242 1M-1219EU намаление
| Processor threads: | 12 |
| Processor boost frequency: | 5 GHz |
| Processor model: | 120U |
| Processor cache type: | Smart Cache |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Processor cores: | 10 |
| Processor family: | Intel Core 5 |
| Processor cache: | 12 MB |
| Performance cores: | 2 |
| Processor base power: | 15 W |
| Processor generation: | Intel Core (Series 1) |
| Performance-core base frequency: | 1.4 GHz |
| Efficient cores: | 8 |
| Maximum turbo power: | 55 W |
| Performance-core Max Turbo Frequency: | 5 GHz |
| Efficient-core Max Turbo Frequency: | 3.8 GHz |
| Efficient-core base frequency: | 0.9 GHz |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| On-board graphics card: | Yes |
| On-board graphics card model: | Intel Graphics |
| Discrete graphics card: | No |
| On-board graphics card family: | Intel Graphics |
| On-board GPU manufacturer: | Intel |
| Memory form factor: | DIMM/SO-DIMM |
| Maximum internal memory: | 64 GB |
| Memory clock speed: | 5600 MHz |
| Internal memory type: | DDR5-SDRAM |
| Internal memory: | 8 GB |
| Memory slots: | 2 |
| Memory slots type: | SO-DIMM |
| Memory layout (slots x size): | 1 x 8 GB |
| Product colour: | Black |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Cable lock slot: | Yes |
| VESA mounting: | Yes |
| Panel mounting interface: | 75 x 75 mm |
| AC adapter power: | 120 W |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 35 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 0 - 85% |
| Storage temperature (T-T): | -20 - 60 °C |
| Storage relative humidity (H-H): | 0 - 90% |
| Package width: | 631 mm |
| Package height: | 493 mm |
| Package depth: | 170 mm |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth: | Yes |
| WLAN controller model: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Wi-Fi: | Yes |
| WLAN controller manufacturer: | Intel |
| Motherboard chipset: | Intel SoC |
| Product type: | All-in-One PC |
| Market positioning: | Business |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Display diagonal: | 60.5 cm (23.8") |
| HD type: | Full HD |
| Tilt angle range: | -5 - 15° |
| Pixel pitch: | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Panel type: | IPS |
| Display brightness: | 250 cd/m² |
| Touchscreen: | No |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Audio chip: | Realtek ALC256 |
| Number of speakers: | 2 |
| RMS rated power: | 5 W |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Storage media: | SSD |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| SSD capacity: | 512 GB |
| NVMe: | Yes |
| SSD form factor: | M.2 |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| Total SSDs capacity: | 512 GB |
| M.2 SSD size: | 2280 (22 x 80 mm) |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity: | 2 |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity: | 2 |
| USB 2.0 ports quantity: | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Microphone in: | Yes |
| Built-in camera: | Yes |
| Warranty period: | 2 year(s) |






