MSI Modern 14 C12MO-868PL Laptop 35.6 cm (14") Full HD Intel® Core™ i5-1235U 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
  • Наличност: Изчерпан
  • Модел: C12MO-868PL
  • Гаранция: 24 месеца
  • Тегло: 2.40kg
ГПР /%/
Processor family:Intel® Core™ i5
Processor cache:12 MB
Processor cache type:Smart Cache
Processor cores:10
Processor manufacturer:Intel
Processor model:i5-1235U
Processor boost frequency:4.4 GHz
Performance-core Max Turbo Frequency:4.4 GHz
Configurable TDP-down:12 W
Maximum turbo power:55 W
Processor base power:15 W
Efficient-core Max Turbo Frequency:3.3 GHz
Processor generation:12th gen Intel® Core™ i5
Graphics card Open GL support:Yes
Discrete graphics card model:Not available
Discrete graphics card:No
On-board graphics card model:Intel® UHD Graphics
On-board graphics card:Yes
On-board graphics card 4K support:Yes
On-board graphics card family:Intel® UHD Graphics
On-board graphics card 6K support:Yes
Memory form factor:On-board
Maximum internal memory:16 GB
Internal memory:16 GB
Memory clock speed:3200 MHz
Internal memory type:DDR4-SDRAM
Product colour:Black
Original brand name:MSI
Colour name:Classic Black
Product type:Laptop
AC adapter power:65 W
Width:319.9 mm
Weight:1.4 kg
Depth:223 mm
Height:19.4 mm
Antenna type:2x2
Bluetooth:Yes
Wi-Fi standards:Wi-Fi 6 (802.11ax)
Top Wi-Fi standard:Wi-Fi 6 (802.11ax)
WLAN controller model:Intel Wi-Fi 6 AX201
WLAN controller manufacturer:Intel
Mobile network connection:No
Bluetooth version:5.2
Embedded options available:No
Execute Disable Bit:Yes
Display diagonal:35.6 cm (14")
Display resolution:1920 x 1080 pixels
HD type:Full HD
Native aspect ratio:16:9
Touchscreen:No
Anti-glare screen:Yes
Display diagonal (metric):35.6 cm
Panel type:IPS
Colour gamut:45%
Maximum refresh rate:60 Hz
RGB colour space:NTSC
Operating system installed:Windows 11 Home
Number of built-in speakers:2
Speaker power:2 W
Optical drive type:No
Card reader integrated:Yes
Storage media:SSD
Total storage capacity:512 GB
SSD capacity:512 GB
Number of SSDs installed:1
Total SSDs capacity:512 GB
SSD interface:PCI Express
NVMe:Yes
USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity:1
HDMI ports quantity:1
USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity:1
Combo headphone/mic port:Yes
USB 2.0 ports quantity:2
Front camera:Yes
Front camera resolution:1280 x 720 pixels
Front camera HD type:Full HD
Video capturing speed:30 fps
Battery technology:Lithium Polymer (LiPo)
Battery capacity:39.3 Wh
Number of battery cells:3
Numeric keypad:No
Pointing device:Touchpad
Keyboard backlit colour:White
Keyboard backlit:Yes
Hazard pictogram(s):GHS07: Harmful, GHS09: Environmental hazard, GHS08: Health hazard
Warnings:Do not expose to intense heat or open flame for prolonged periods.
Напишете мнение
Забележка: HTML не се потдържа!
Лош Добър
Сходни продукти
Brand: BE QUIET!
Brand: DELL
Maximum turbo power:55 W Processor family:Intel® Core™ i5 Configurable TDP-down:12 W Processor base power:15 W Efficient-core boost frequency:3.4 GHz ..
Brand: MSI
Processor model:i5-1235U Processor cores:10 Processor manufacturer:Intel Processor boost frequency:4.4 GHz Processor cache type:Smart Cache Processor ..
Brand: DELL
Processor cache:8 MB Low Power Efficient-cores:4 Processor manufacturer:Intel Processor boost frequency:4.5 GHz Performance-core Max Turbo Frequency:4..
Processor generation:Intel Core Ultra (Series 2) Processor cache type:Smart Cache Processor cores:8 Processor model:256V Processor base power:17 W Low..