





MSI Modern 14 C12MO-868PL Laptop 35.6 cm (14") Full HD Intel® Core™ i5-1235U 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: C12MO-868PL
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 2.40kg
570.96€ (1,116.70лв.)
без ДДС: 475.80€ (930.58лв.)
![]() |
12 x 53.92 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
MSI Modern 14 C12MO-868PL Laptop 35.6 cm (14) Full HD Intel® Core™ i5-1235U 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Black
, C12MO-868PL
, MSI
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете MSI Modern 14 C12MO-868PL Laptop 35.6 cm (14) Full HD Intel® Core™ i5-1235U 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Black
, цена MSI Modern 14 C12MO-868PL Laptop 35.6 cm (14) Full HD Intel® Core™ i5-1235U 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Black
, оферти MSI Modern 14 C12MO-868PL Laptop 35.6 cm (14) Full HD Intel® Core™ i5-1235U 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Black
, ревю MSI Modern 14 C12MO-868PL Laptop 35.6 cm (14) Full HD Intel® Core™ i5-1235U 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Black
, промоция MSI Modern 14 C12MO-868PL Laptop 35.6 cm (14) Full HD Intel® Core™ i5-1235U 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Black
, онлайн магазин MSI Modern 14 C12MO-868PL Laptop 35.6 cm (14) Full HD Intel® Core™ i5-1235U 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Black
, поръчай MSI Modern 14 C12MO-868PL Laptop 35.6 cm (14) Full HD Intel® Core™ i5-1235U 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Black
, MSI Modern 14 C12MO-868PL Laptop 35.6 cm (14) Full HD Intel® Core™ i5-1235U 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Black мнения
, MSI Modern 14 C12MO-868PL Laptop 35.6 cm (14) Full HD Intel® Core™ i5-1235U 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Black сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, msi {ucfirst}лаптопи
, оригинален MSI Modern 14 C12MO-868PL Laptop 35.6 cm (14) Full HD Intel® Core™ i5-1235U 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Black
, гаранция MSI Modern 14 C12MO-868PL Laptop 35.6 cm (14) Full HD Intel® Core™ i5-1235U 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Black
, бърза доставка MSI Modern 14 C12MO-868PL Laptop 35.6 cm (14) Full HD Intel® Core™ i5-1235U 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Black
, MSI цена
, MSI промоция
, MSI отстъпка
, MSI Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, MSI C12MO-868PL характеристики
, MSI C12MO-868PL спецификации
, MSI C12MO-868PL review
, MSI C12MO-868PL сравнение
, MSI C12MO-868PL отзиви
, MSI C12MO-868PL намаление
| Processor family: | Intel® Core™ i5 |
| Processor cache: | 12 MB |
| Processor cache type: | Smart Cache |
| Processor cores: | 10 |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Processor model: | i5-1235U |
| Processor boost frequency: | 4.4 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency: | 4.4 GHz |
| Configurable TDP-down: | 12 W |
| Maximum turbo power: | 55 W |
| Processor base power: | 15 W |
| Efficient-core Max Turbo Frequency: | 3.3 GHz |
| Processor generation: | 12th gen Intel® Core™ i5 |
| Graphics card Open GL support: | Yes |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| Discrete graphics card: | No |
| On-board graphics card model: | Intel® UHD Graphics |
| On-board graphics card: | Yes |
| On-board graphics card 4K support: | Yes |
| On-board graphics card family: | Intel® UHD Graphics |
| On-board graphics card 6K support: | Yes |
| Memory form factor: | On-board |
| Maximum internal memory: | 16 GB |
| Internal memory: | 16 GB |
| Memory clock speed: | 3200 MHz |
| Internal memory type: | DDR4-SDRAM |
| Product colour: | Black |
| Original brand name: | MSI |
| Colour name: | Classic Black |
| Product type: | Laptop |
| AC adapter power: | 65 W |
| Width: | 319.9 mm |
| Weight: | 1.4 kg |
| Depth: | 223 mm |
| Height: | 19.4 mm |
| Antenna type: | 2x2 |
| Bluetooth: | Yes |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN controller model: | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| WLAN controller manufacturer: | Intel |
| Mobile network connection: | No |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| Embedded options available: | No |
| Execute Disable Bit: | Yes |
| Display diagonal: | 35.6 cm (14") |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| HD type: | Full HD |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Touchscreen: | No |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Display diagonal (metric): | 35.6 cm |
| Panel type: | IPS |
| Colour gamut: | 45% |
| Maximum refresh rate: | 60 Hz |
| RGB colour space: | NTSC |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Number of built-in speakers: | 2 |
| Speaker power: | 2 W |
| Optical drive type: | No |
| Card reader integrated: | Yes |
| Storage media: | SSD |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| SSD capacity: | 512 GB |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| Total SSDs capacity: | 512 GB |
| SSD interface: | PCI Express |
| NVMe: | Yes |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity: | 1 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity: | 1 |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| USB 2.0 ports quantity: | 2 |
| Front camera: | Yes |
| Front camera resolution: | 1280 x 720 pixels |
| Front camera HD type: | Full HD |
| Video capturing speed: | 30 fps |
| Battery technology: | Lithium Polymer (LiPo) |
| Battery capacity: | 39.3 Wh |
| Number of battery cells: | 3 |
| Numeric keypad: | No |
| Pointing device: | Touchpad |
| Keyboard backlit colour: | White |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Hazard pictogram(s): | GHS07: Harmful, GHS09: Environmental hazard, GHS08: Health hazard |
| Warnings: | Do not expose to intense heat or open flame for prolonged periods. |






