









MSI MAG Infinite E1 14NUC5-036XEU Intel® Core™ i5 i5-14400F 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Ventus 2X NoOS Desktop PC Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KOMMISGAM0034
- Тегло: 8.52kg
- SKU: KOMMISGAM0034
831.76€ (1,626.77лв.)
без ДДС: 693.13€ (1,355.64лв.)
![]() |
12 x 78.55 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
MSI MAG Infinite E1 14NUC5-036XEU Intel® Core™ i5 i5-14400F 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Ventus 2X NoOS Desktop PC Black
, KOMMISGAM0034
, MSI
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете MSI MAG Infinite E1 14NUC5-036XEU Intel® Core™ i5 i5-14400F 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Ventus 2X NoOS Desktop PC Black
, цена MSI MAG Infinite E1 14NUC5-036XEU Intel® Core™ i5 i5-14400F 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Ventus 2X NoOS Desktop PC Black
, оферти MSI MAG Infinite E1 14NUC5-036XEU Intel® Core™ i5 i5-14400F 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Ventus 2X NoOS Desktop PC Black
, ревю MSI MAG Infinite E1 14NUC5-036XEU Intel® Core™ i5 i5-14400F 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Ventus 2X NoOS Desktop PC Black
, промоция MSI MAG Infinite E1 14NUC5-036XEU Intel® Core™ i5 i5-14400F 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Ventus 2X NoOS Desktop PC Black
, онлайн магазин MSI MAG Infinite E1 14NUC5-036XEU Intel® Core™ i5 i5-14400F 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Ventus 2X NoOS Desktop PC Black
, поръчай MSI MAG Infinite E1 14NUC5-036XEU Intel® Core™ i5 i5-14400F 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Ventus 2X NoOS Desktop PC Black
, MSI MAG Infinite E1 14NUC5-036XEU Intel® Core™ i5 i5-14400F 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Ventus 2X NoOS Desktop PC Black мнения
, MSI MAG Infinite E1 14NUC5-036XEU Intel® Core™ i5 i5-14400F 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Ventus 2X NoOS Desktop PC Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, msi {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален MSI MAG Infinite E1 14NUC5-036XEU Intel® Core™ i5 i5-14400F 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Ventus 2X NoOS Desktop PC Black
, гаранция MSI MAG Infinite E1 14NUC5-036XEU Intel® Core™ i5 i5-14400F 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Ventus 2X NoOS Desktop PC Black
, бърза доставка MSI MAG Infinite E1 14NUC5-036XEU Intel® Core™ i5 i5-14400F 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Ventus 2X NoOS Desktop PC Black
, MSI цена
, MSI промоция
, MSI отстъпка
, MSI Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, MSI KOMMISGAM0034 характеристики
, MSI KOMMISGAM0034 спецификации
, MSI KOMMISGAM0034 review
, MSI KOMMISGAM0034 сравнение
, MSI KOMMISGAM0034 отзиви
, MSI KOMMISGAM0034 намаление
EAN: 4711377261982
MPN: MAG Infinite E1 14NUC5-036XEU
Technical Specifications
| Processor model | i5-14400F |
| Processor boost frequency | 4.7 GHz |
| Processor threads | 16 |
| Processor cores | 10 |
| Processor cache | 20 MB |
| Processor family | Intel® Core™ i5 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.5 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4.7 GHz |
| Processor manufacturer | Intel |
| Efficient-core base frequency | 1.8 GHz |
| Performance-core base frequency | 2.5 GHz |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Efficient cores | 4 |
| Processor generation | Intel® Core™ i5 (14th gen) |
| Performance cores | 6 |
| Processor base power | 65 W |
| Maximum turbo power | 148 W |
| Discrete graphics card memory | 8 GB |
| On-board graphics card model | Not available |
| Discrete GPU manufacturer | NVIDIA |
| Discrete graphics card | Yes |
| On-board graphics card | No |
| Memory clock speed | 5600 MHz |
| Maximum internal memory | 64 GB |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Product colour | Black |
| Chassis type | Desktop |
| Volume | 18 L |
| Placement supported | Vertical |
| Power supply | 500 W |
| 80 PLUS certification | 80 PLUS Bronze |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 - 90% |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 85% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 35 °C |
| Package weight | 9.03 kg |
| Package depth | 242 mm |
| Weight | 7.59 kg |
| Package width | 565 mm |
| Package height | 510 mm |
| Width | 168 mm |
| Depth | 323 mm |
| Height | 369 mm |
| Bluetooth | Yes |
| Antenna type | 2x2 |
| Wi-Fi standards | 802.11b |
| Wi-Fi standards | 802.11g |
| Wi-Fi standards | 802.11a |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Mobile network connection | No |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Audio output channels | 7.1 channels |
| Audio chip | Realtek ALC897 |
| Motherboard chipset | Intel H610 |
| Market positioning | Gaming |
| Product type | PC |
| Display included | No |
| Operating system installed | N |
| Optical drive type | No |
| Total storage capacity | 1 TB |
| Number of SSDs installed | 1 |
| NVMe | Yes |
| SSD interface | PCI Express 3.0 |
| Total SSDs capacity | 1 TB |
| SSD capacity | 1 TB |
| SSD form factor | M.2 |
| Storage media | SSD |
| DC-in jack | Yes |
| DisplayPort version | 1.4a |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 3 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| USB 2.0 ports quantity | 4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| HDMI version | 1.4 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Headphone outputs | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity | 1 |
| Microphone in | Yes |
| Warnings | Do not open the appliance housing without the appropriate tools and technical knowledge. |
| Warnings | Dispose of used electronic devices at specialised disposal facilities. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 46 x 23.5 x 49 cm
Weight: 8.52 kg

