













MSI MAG Coreliquid A15 240 Motherboard, Processor All-in-one liquid cooler 12 cm Black 1 pc(s)
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: CHLMISZEW0049
- Тегло: 2.17kg
- SKU: CHLMISZEW0049
99.68€ (194.96лв.)
без ДДС: 83.07€ (162.47лв.)
![]() |
12 x 9.41 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
MSI MAG Coreliquid A15 240 Motherboard
, Processor All-in-one liquid cooler 12 cm Black 1 pc(s)
, CHLMISZEW0049
, MSI
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете MSI MAG Coreliquid A15 240 Motherboard
, Processor All-in-one liquid cooler 12 cm Black 1 pc(s)
, цена MSI MAG Coreliquid A15 240 Motherboard
, Processor All-in-one liquid cooler 12 cm Black 1 pc(s)
, оферти MSI MAG Coreliquid A15 240 Motherboard
, Processor All-in-one liquid cooler 12 cm Black 1 pc(s)
, ревю MSI MAG Coreliquid A15 240 Motherboard
, Processor All-in-one liquid cooler 12 cm Black 1 pc(s)
, промоция MSI MAG Coreliquid A15 240 Motherboard
, Processor All-in-one liquid cooler 12 cm Black 1 pc(s)
, онлайн магазин MSI MAG Coreliquid A15 240 Motherboard
, Processor All-in-one liquid cooler 12 cm Black 1 pc(s)
, поръчай MSI MAG Coreliquid A15 240 Motherboard
, Processor All-in-one liquid cooler 12 cm Black 1 pc(s)
, MSI MAG Coreliquid A15 240 Motherboard
, Processor All-in-one liquid cooler 12 cm Black 1 pc(s) мнения
, MSI MAG Coreliquid A15 240 Motherboard
, Processor All-in-one liquid cooler 12 cm Black 1 pc(s) сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, msi {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален MSI MAG Coreliquid A15 240 Motherboard
, Processor All-in-one liquid cooler 12 cm Black 1 pc(s)
, гаранция MSI MAG Coreliquid A15 240 Motherboard
, Processor All-in-one liquid cooler 12 cm Black 1 pc(s)
, бърза доставка MSI MAG Coreliquid A15 240 Motherboard
, Processor All-in-one liquid cooler 12 cm Black 1 pc(s)
, MSI цена
, MSI промоция
, MSI отстъпка
, MSI Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, MSI CHLMISZEW0049 характеристики
, MSI CHLMISZEW0049 спецификации
, MSI CHLMISZEW0049 review
, MSI CHLMISZEW0049 сравнение
, MSI CHLMISZEW0049 отзиви
, MSI CHLMISZEW0049 намаление
EAN: 4711377257305
MPN: 306-7ZWAA11-L80
Technical Specifications
| Base plate material | Copper |
| Fan connector | 3-pin |
| Product colour | Black |
| Illumination colour | Multi |
| Illumination LED | Yes |
| Radiator material | Aluminum |
| Number of fans | 2 fan(s) |
| Pump current | 210 mA |
| Fan current | 0.14 A |
| Pump power consumption | 2.52 W |
| Pump voltage | 5 V |
| Fan voltage | 5 V |
| Fan power consumption | 1.68 W |
| Radiator height | 2.7 cm |
| Fan dimensions (W x D x H) | 120 x 120 x 25 mm |
| Radiator width | 27.7 cm |
| Radiator depth | 12 cm |
| Cable length | 0.6 m |
| Waterblock height | 7.5 cm |
| Waterblock depth | 6.95 cm |
| Waterblock width | 7.12 cm |
| Fan diameter | 12 cm |
| Pulse-width modulation (PWM) support | Yes |
| Pump motor speed | 3400 RPM |
| Supported processor sockets | LGA 1700 |
| Supported processor sockets | Socket AM5 |
| Supported processor sockets | LGA 1851 |
| Supported processor sockets | Socket AM4 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Fan speed (max) | 2050 RPM |
| Fan speed (min) | 500 RPM |
| Type | All-in-one liquid cooler |
| Pump noise level | 20 dB |
| Suitable location | Motherboard, Processor |
| Bearing type | Rifle bearing |
| Maximum airflow | 64.89 cfm |
| Pump connector | 3-pin + 4-pin |
| Pump's mean time to failure (MTTF) | 50000 h |
| Fan's mean time to failure (MTTF) | 40000 h |
| Screws included | Yes |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 14 x 34 x 26 cm
Weight: 2.17 kg

