













be quiet! Silent Loop 3 420 mm Processor All-in-one liquid cooler 14 cm Black 1 pc(s)
- Наличност: Изчерпан
- Модел: CHLBEQZEW0031
- Тегло: 3.14kg
- SKU: CHLBEQZEW0031
173.17€ (338.69лв.)
без ДДС: 144.31€ (282.25лв.)
![]() |
12 x 16.35 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
be quiet! Silent Loop 3 420 mm Processor All-in-one liquid cooler 14 cm Black 1 pc(s)
, CHLBEQZEW0031
, BE QUIET!
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете be quiet! Silent Loop 3 420 mm Processor All-in-one liquid cooler 14 cm Black 1 pc(s)
, цена be quiet! Silent Loop 3 420 mm Processor All-in-one liquid cooler 14 cm Black 1 pc(s)
, оферти be quiet! Silent Loop 3 420 mm Processor All-in-one liquid cooler 14 cm Black 1 pc(s)
, ревю be quiet! Silent Loop 3 420 mm Processor All-in-one liquid cooler 14 cm Black 1 pc(s)
, промоция be quiet! Silent Loop 3 420 mm Processor All-in-one liquid cooler 14 cm Black 1 pc(s)
, онлайн магазин be quiet! Silent Loop 3 420 mm Processor All-in-one liquid cooler 14 cm Black 1 pc(s)
, поръчай be quiet! Silent Loop 3 420 mm Processor All-in-one liquid cooler 14 cm Black 1 pc(s)
, be quiet! Silent Loop 3 420 mm Processor All-in-one liquid cooler 14 cm Black 1 pc(s) мнения
, be quiet! Silent Loop 3 420 mm Processor All-in-one liquid cooler 14 cm Black 1 pc(s) сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, be quiet! {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален be quiet! Silent Loop 3 420 mm Processor All-in-one liquid cooler 14 cm Black 1 pc(s)
, гаранция be quiet! Silent Loop 3 420 mm Processor All-in-one liquid cooler 14 cm Black 1 pc(s)
, бърза доставка be quiet! Silent Loop 3 420 mm Processor All-in-one liquid cooler 14 cm Black 1 pc(s)
, BE QUIET! цена
, BE QUIET! промоция
, BE QUIET! отстъпка
, BE QUIET! Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, BE QUIET! CHLBEQZEW0031 характеристики
, BE QUIET! CHLBEQZEW0031 спецификации
, BE QUIET! CHLBEQZEW0031 review
, BE QUIET! CHLBEQZEW0031 сравнение
, BE QUIET! CHLBEQZEW0031 отзиви
, BE QUIET! CHLBEQZEW0031 намаление
EAN: 4260052192559
MPN: BW026
Technical Specifications
| Sustainability certificates | Triman |
| Warranty period | 3 year(s) |
| Compliance certificates | RoHS |
| Compliance certificates | CE |
| Compliance certificates | WEEE |
| Compliance certificates | Federal Communications Commission (FCC) |
| Compliance certificates | UKCA |
| Base plate material | Copper |
| Illumination colour | Multi |
| Fan connector | 4-pin |
| Radiator material | Aluminum |
| Number of fans | 3 fan(s) |
| Illumination LED | Yes |
| Product colour | Black |
| LED connector type | 3-pin |
| Fan voltage | 12 V |
| LED voltage | 5 V |
| Fan power consumption | 3.6 W |
| Fan current | 0.3 A |
| Waterblock width | 8 cm |
| Waterblock height | 9.35 cm |
| Radiator height | 2.7 cm |
| Radiator width | 14 cm |
| Waterblock depth | 5.6 cm |
| Fan dimensions (W x D x H) | 120 x 120 x 25 mm |
| Radiator depth | 45.7 cm |
| Tube length | 40 cm |
| Package depth | 499 mm |
| Package weight | 3.3 kg |
| Package height | 154 mm |
| Width | 140 mm |
| Cable length | 0.5 m |
| Weight | 2.01 kg |
| Height | 475 mm |
| Package width | 204 mm |
| Depth | 52 mm |
| Pulse-width modulation (PWM) support | Yes |
| Pump motor speed | 3500 RPM |
| Maximum airflow | 78.4 cfm |
| Suitable location | Processor |
| Pump motor speed (min) | 1700 RPM |
| Noise level (low speed) | 19.4 dB |
| Airflow | 133.2 m³/h |
| Pump motor speed (max) | 3500 RPM |
| Fan's mean time to failure (MTTF) | 300000 h |
| Fan speed (max) | 1900 RPM |
| Pump connector | 4-pin |
| Fan diameter | 14 cm |
| Noise level (high speed) | 34.3 dB |
| Maximum air pressure | 2.36 mmH2O |
| Supported processor sockets | Socket TR4 |
| Supported processor sockets | LGA 1150 (Socket H3) |
| Supported processor sockets | Socket AM5 |
| Supported processor sockets | Socket TR5 |
| Supported processor sockets | LGA 1200 (Socket H5) |
| Supported processor sockets | LGA 1151 (Socket H4) |
| Supported processor sockets | Intel LGA1851 |
| Supported processor sockets | LGA 1155 (Socket H2) |
| Supported processor sockets | LGA 1700 |
| Supported processor sockets | Socket AM4 |
| Type | All-in-one liquid cooler |
| Bearing type | Fluid Dynamic Bearing (FDB) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Screws included | Yes |
| CPU bracket(s) | Yes |
| Mounting kit | Yes |
| Manual | Yes |
| Package type | Box |
| Thermal grease | Yes |
| Shipping (inner) case gross weight | 14.8 kg |
| Shipping (inner) case height | 33.6 cm |
| Products per shipping (inner) case | 4 pc(s) |
| Shipping (inner) case width | 42.4 cm |
| Shipping (inner) case length | 51.1 cm |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 20.7 x 49.8 x 15.5 cm
Weight: 3.14 kg

