





MSI MAG B760 TOMAHAWK WIFI motherboard LGA 1700 ATX – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 7D96-003R
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 1.78kg
193.61€ (378.66лв.)
без ДДС: 161.34€ (315.55лв.)
![]() |
12 x 18.28 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
MSI MAG B760 TOMAHAWK WIFI motherboard LGA 1700 ATX
, 7D96-003R
, MSI
, Дънни платки
, PC компоненти
, купете MSI MAG B760 TOMAHAWK WIFI motherboard LGA 1700 ATX
, цена MSI MAG B760 TOMAHAWK WIFI motherboard LGA 1700 ATX
, оферти MSI MAG B760 TOMAHAWK WIFI motherboard LGA 1700 ATX
, ревю MSI MAG B760 TOMAHAWK WIFI motherboard LGA 1700 ATX
, промоция MSI MAG B760 TOMAHAWK WIFI motherboard LGA 1700 ATX
, онлайн магазин MSI MAG B760 TOMAHAWK WIFI motherboard LGA 1700 ATX
, поръчай MSI MAG B760 TOMAHAWK WIFI motherboard LGA 1700 ATX
, MSI MAG B760 TOMAHAWK WIFI motherboard LGA 1700 ATX мнения
, MSI MAG B760 TOMAHAWK WIFI motherboard LGA 1700 ATX сравнение
, евтин Дънни платки
, топ Дънни платки
, най-добър Дънни платки
, нов Дънни платки
, msi {ucfirst}дънни платки
, оригинален MSI MAG B760 TOMAHAWK WIFI motherboard LGA 1700 ATX
, гаранция MSI MAG B760 TOMAHAWK WIFI motherboard LGA 1700 ATX
, бърза доставка MSI MAG B760 TOMAHAWK WIFI motherboard LGA 1700 ATX
, MSI цена
, MSI промоция
, MSI отстъпка
, MSI Дънни платки
, дънни платки в българия
, дънни платки techmag
, онлайн поръчка Дънни платки
, магазин за Дънни платки
, топ оферти Дънни платки
, MSI 7D96-003R характеристики
, MSI 7D96-003R спецификации
, MSI 7D96-003R review
, MSI 7D96-003R сравнение
, MSI 7D96-003R отзиви
, MSI 7D96-003R намаление
| Compatible processor series: | Intel® Pentium® Gold, Intel® Celeron® |
| Processor socket: | LGA 1700 |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Maximum number of SMP processors: | 1 |
| Supported processor sockets: | LGA 1700 |
| On-board graphics card: | No |
| Product colour: | Black |
| Motherboard chipset family: | Intel |
| Audio output channels: | 7.1 channels |
| Audio chip: | Realtek ALC897 |
| Motherboard form factor: | ATX |
| Power source type: | ATX |
| Windows operating systems supported: | Windows 10, Windows 11 |
| ECC сompatibility: | Non-ECC |
| Supported memory clock speeds: | 4800 MHz, 6600, 5000, 7000, 5600, 6800, 6400, 5200, 6000, 6200, 5800, 5400 |
| Maximum internal memory: | 128 GB |
| Memory channels: | Dual-channel |
| Memory slots type: | DIMM |
| Supported memory clock speed (max): | 7000 MHz |
| Supported memory types: | DDR5-SDRAM |
| Number of memory slots: | 4 |
| Width: | 243.8 mm |
| Depth: | 304.8 mm |
| Bluetooth: | Yes |
| Ethernet interface type: | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Wi-Fi standards: | 802.11b, Wi-Fi 6E (802.11ax), 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g |
| Wi-Fi: | Yes |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN: | Yes |
| S/PDIF out connector: | Yes |
| Front panel audio connector: | Yes |
| Number of SATA III connectors: | 4 |
| ATX Power connector (24-pin): | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) connectors: | 2 |
| USB 2.0 connectors: | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) connectors: | 1 |
| Front panel connector: | Yes |
| TPM connector: | Yes |
| RGB LED pin header: | Yes |
| CPU fan connector: | Yes |
| BIOS type: | UEFI AMI |
| RAID support: | Yes |
| Supported storage drive interfaces: | M.2, SATA III |
| RAID levels: | 10, 1, 5, 0 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| DisplayPort version: | 1.4 |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity: | 4 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| HDMI version: | 2.1 |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C ports quantity: | 1 |
| USB 2.0 ports quantity: | 4 |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) slots: | 1 |
| PCI Express x16 slots: | 2 |
| Number of M.2 (M) slots: | 3 |






