





MSI B760M GAMING PLUS WIFI motherboard Intel B760 LGA 1700 micro ATX – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 7D99-017R
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 1.30kg
142.39€ (278.49лв.)
без ДДС: 118.66€ (232.08лв.)
![]() |
12 x 13.45 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
MSI B760M GAMING PLUS WIFI motherboard Intel B760 LGA 1700 micro ATX
, 7D99-017R
, MSI
, Дънни платки
, PC компоненти
, купете MSI B760M GAMING PLUS WIFI motherboard Intel B760 LGA 1700 micro ATX
, цена MSI B760M GAMING PLUS WIFI motherboard Intel B760 LGA 1700 micro ATX
, оферти MSI B760M GAMING PLUS WIFI motherboard Intel B760 LGA 1700 micro ATX
, ревю MSI B760M GAMING PLUS WIFI motherboard Intel B760 LGA 1700 micro ATX
, промоция MSI B760M GAMING PLUS WIFI motherboard Intel B760 LGA 1700 micro ATX
, онлайн магазин MSI B760M GAMING PLUS WIFI motherboard Intel B760 LGA 1700 micro ATX
, поръчай MSI B760M GAMING PLUS WIFI motherboard Intel B760 LGA 1700 micro ATX
, MSI B760M GAMING PLUS WIFI motherboard Intel B760 LGA 1700 micro ATX мнения
, MSI B760M GAMING PLUS WIFI motherboard Intel B760 LGA 1700 micro ATX сравнение
, евтин Дънни платки
, топ Дънни платки
, най-добър Дънни платки
, нов Дънни платки
, msi {ucfirst}дънни платки
, оригинален MSI B760M GAMING PLUS WIFI motherboard Intel B760 LGA 1700 micro ATX
, гаранция MSI B760M GAMING PLUS WIFI motherboard Intel B760 LGA 1700 micro ATX
, бърза доставка MSI B760M GAMING PLUS WIFI motherboard Intel B760 LGA 1700 micro ATX
, MSI цена
, MSI промоция
, MSI отстъпка
, MSI Дънни платки
, дънни платки в българия
, дънни платки techmag
, онлайн поръчка Дънни платки
, магазин за Дънни платки
, топ оферти Дънни платки
, MSI 7D99-017R характеристики
, MSI 7D99-017R спецификации
, MSI 7D99-017R review
, MSI 7D99-017R сравнение
, MSI 7D99-017R отзиви
, MSI 7D99-017R намаление
| Processor socket: | LGA 1700 |
| Compatible processor series: | Intel® Pentium® Gold, Intel® Celeron® |
| Maximum number of SMP processors: | 1 |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Supported processor sockets: | LGA 1700 |
| Motherboard form factor: | micro ATX |
| Motherboard chipset family: | Intel |
| Power source type: | ATX |
| Audio chip: | Realtek ALC897 |
| Motherboard chipset: | Intel B760 |
| Windows operating systems supported: | Windows 10, Windows 11 |
| Audio output channels: | 7.1 channels |
| Number of memory slots: | 4 |
| Supported memory types: | DDR5-SDRAM |
| Memory slots type: | DIMM |
| Supported memory clock speed (max): | 6800 MHz |
| Supported memory clock speeds: | 6000, 5800, 5400, 6600, 5200, 5000, 6400, 4800, 6800, 5600, 6200 |
| Memory channels: | Dual-channel |
| Maximum internal memory: | 192 GB |
| ECC сompatibility: | Non-ECC |
| Width: | 243.8 mm |
| Depth: | 243.8 mm |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Ethernet interface type: | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi: | Yes |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Wi-Fi standards: | 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11ad, 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth: | Yes |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) connectors: | 1 |
| RGB LED pin header: | Yes |
| USB 2.0 connectors: | 4 |
| CPU fan connector: | Yes |
| Front panel connector: | Yes |
| ATX Power connector (24-pin): | Yes |
| TPM connector: | Yes |
| Number of SATA III connectors: | 4 |
| Front panel audio connector: | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) connectors: | 4 |
| Clear CMOS jumper: | Yes |
| BIOS type: | UEFI AMI |
| RAID support: | Yes |
| RAID levels: | 0, 1, 10, 5 |
| Supported storage drive interfaces: | M.2, SATA III |
| HDMI version: | 2.1 |
| DisplayPorts quantity: | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity: | 2 |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 2 |
| DisplayPort version: | 1.4 |
| USB 2.0 ports quantity: | 2 |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) slots: | 2 |






