


-36 %



MSI MAG 275CQRF QD E2 Computer monitor 69 cm (27") 2560 x 1440 px WQHD Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MAG 275CQRF QD E2
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 8.82kg
255.12€ (498.97лв.)
399.68€ (781.71лв.)
без ДДС: 212.60€ (415.81лв.)
![]() |
12 x 24.09 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
MSI MAG 275CQRF QD E2 Computer monitor 69 cm (27) 2560 x 1440 px WQHD Black
, MAG 275CQRF QD E2
, MSI
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете MSI MAG 275CQRF QD E2 Computer monitor 69 cm (27) 2560 x 1440 px WQHD Black
, цена MSI MAG 275CQRF QD E2 Computer monitor 69 cm (27) 2560 x 1440 px WQHD Black
, оферти MSI MAG 275CQRF QD E2 Computer monitor 69 cm (27) 2560 x 1440 px WQHD Black
, ревю MSI MAG 275CQRF QD E2 Computer monitor 69 cm (27) 2560 x 1440 px WQHD Black
, промоция MSI MAG 275CQRF QD E2 Computer monitor 69 cm (27) 2560 x 1440 px WQHD Black
, онлайн магазин MSI MAG 275CQRF QD E2 Computer monitor 69 cm (27) 2560 x 1440 px WQHD Black
, поръчай MSI MAG 275CQRF QD E2 Computer monitor 69 cm (27) 2560 x 1440 px WQHD Black
, MSI MAG 275CQRF QD E2 Computer monitor 69 cm (27) 2560 x 1440 px WQHD Black мнения
, MSI MAG 275CQRF QD E2 Computer monitor 69 cm (27) 2560 x 1440 px WQHD Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, msi {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален MSI MAG 275CQRF QD E2 Computer monitor 69 cm (27) 2560 x 1440 px WQHD Black
, гаранция MSI MAG 275CQRF QD E2 Computer monitor 69 cm (27) 2560 x 1440 px WQHD Black
, бърза доставка MSI MAG 275CQRF QD E2 Computer monitor 69 cm (27) 2560 x 1440 px WQHD Black
, MSI цена
, MSI промоция
, MSI отстъпка
, MSI LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, MSI MAG 275CQRF QD E2 характеристики
, MSI MAG 275CQRF QD E2 спецификации
, MSI MAG 275CQRF QD E2 review
, MSI MAG 275CQRF QD E2 сравнение
, MSI MAG 275CQRF QD E2 отзиви
, MSI MAG 275CQRF QD E2 намаление
| Product colour: | Black |
| Market positioning: | Gaming |
| Front bezel colour: | Black |
| Frameless design: | Yes |
| Input current: | 4.74 A |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| AC adapter output voltage: | 19 V |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Depth (with stand): | 236.7 mm |
| Width (with stand): | 611.5 mm |
| Height (with stand): | 428,7 mm |
| Weight (with stand): | 5.7 kg |
| Depth (without stand): | 99,7 mm |
| Height (without stand): | 364.1 mm |
| Width (without stand): | 611.5 mm |
| Weight (without stand): | 3.8 kg |
| Stand dimensions: | 508,1 x 236,7 x 394,4 mm |
| NVIDIA G-SYNC: | No |
| AMD FreeSync: | No |
| Package depth: | 161 mm |
| Package height: | 485 mm |
| Package width: | 836 mm |
| Package weight: | 8.3 kg |
| Display diagonal: | 68.6 cm (27") |
| Display resolution: | 2560 x 1440 pixels |
| Display brightness (typical): | 300 cd/m² |
| Contrast ratio (dynamic): | 100000000:1 |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| HD type: | WQHD |
| Horizontal scan range: | 90~248 kHz |
| Response time: | 1 ms |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Display diagonal (metric): | 69 cm |
| Panel type: | VA |
| Vertical scan range: | 48 - 180 Hz |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Display number of colours: | 1.076 billion colours |
| Pixel pitch: | 0.2331 x 0.2331 mm |
| Maximum refresh rate: | 180 Hz |
| Touchscreen: | No |
| Screen shape: | Curved |
| Contrast ratio (typical): | 5000:1 |
| Colour depth: | 10 bit |
| Built-in camera: | No |
| Built-in speaker(s): | No |
| Tilt angle range: | -5 - 20° |
| Panel mounting interface: | 75 x 75 |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Cable lock slot: | Yes |
| VESA mounting: | Yes |
| Built-in USB hub: | No |
| HDMI version: | 2.0b |
| Audio output: | No |
| DisplayPort version: | 1.4a |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| HDCP: | Yes |
| USB 2.0 Type-A ports quantity: | 2 |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| HDMI: | Yes |
| HDCP version: | 2.3 |
| USB 2.0 Type-B ports quantity: | 1 |
| Warnings: | The monitor contains materials that may be harmful to the environment; follow local regulations for the disposal of electronic devices. |





