





MSI G244F E2 computer monitor 60.5 cm (23.8") 1920 x 1080 pixels Full HD Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: G244F E2
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 5.70kg
127.97€ (250.28лв.)
без ДДС: 106.64€ (208.57лв.)
![]() |
12 x 12.08 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
MSI G244F E2 computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, G244F E2
, MSI
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете MSI G244F E2 computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, цена MSI G244F E2 computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, оферти MSI G244F E2 computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, ревю MSI G244F E2 computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, промоция MSI G244F E2 computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, онлайн магазин MSI G244F E2 computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, поръчай MSI G244F E2 computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, MSI G244F E2 computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD Black мнения
, MSI G244F E2 computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, msi {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален MSI G244F E2 computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, гаранция MSI G244F E2 computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, бърза доставка MSI G244F E2 computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, MSI цена
, MSI промоция
, MSI отстъпка
, MSI LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, MSI G244F E2 характеристики
, MSI G244F E2 спецификации
, MSI G244F E2 review
, MSI G244F E2 сравнение
, MSI G244F E2 отзиви
, MSI G244F E2 намаление
| Feet colour: | Black |
| Frameless design: | Yes |
| Product colour: | Black |
| Market positioning: | Gaming |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| AC adapter output voltage: | 12 V |
| Power supply type: | External |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Power consumption (off): | 0.3 W |
| Weight (with stand): | 4.2 kg |
| Width (without stand): | 541.9 mm |
| Depth (without stand): | 59.7 mm |
| Weight (without stand): | 2.7 kg |
| Height (without stand): | 322.3 mm |
| Depth (with stand): | 231.9 mm |
| Width (with stand): | 541.9 mm |
| Height (with stand): | 424.3 mm |
| VESA Adaptive Sync support: | Yes |
| AMD FreeSync: | No |
| NVIDIA G-SYNC: | No |
| Package depth: | 160 mm |
| Package weight: | 5.6 kg |
| Package height: | 409 mm |
| Package width: | 622 mm |
| Colour gamut: | 88% |
| Maximum refresh rate: | 180 Hz |
| Colour depth: | 8 bit |
| Anti-glare screen: | Yes |
| sRGB coverage (typical): | 122.8% |
| RGB colour space: | DCI-P3 |
| Panel type: | IPS |
| Display brightness (typical): | 300 cd/m² |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| HD type: | Full HD |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Digital horizontal frequency: | 55.3 - 200 kHz |
| Display diagonal (metric): | 60 cm |
| Display diagonal: | 60.5 cm (23.8") |
| Display number of colours: | 16.7 million colours |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Screen shape: | Flat |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Contrast ratio (dynamic): | 100000000:1 |
| Response time: | 1 ms |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| Viewable size, vertical: | 29.6 cm |
| Touchscreen: | No |
| Pixel pitch: | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Digital vertical frequency: | 48 - 180 Hz |
| Viewable size, horizontal: | 52.7 cm |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Built-in speaker(s): | No |
| Built-in camera: | No |
| VESA mounting: | Yes |
| Panel mounting interface: | 75 x 75 |
| Height adjustment: | No |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Tilt angle range: | -5 - 20° |
| Cable lock slot: | Yes |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Headphone out: | Yes |
| HDMI: | Yes |
| DisplayPort version: | 1.2a |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| HDMI version: | 2.0b |
| Built-in USB hub: | No |





