









MSI Cubi 5 12M-004EU Intel® Core™ i3 i3-1215U 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KOMMISKOP0054
- Тегло: 1.40kg
- SKU: KOMMISKOP0054
434.65€ (850.11лв.)
без ДДС: 362.21€ (708.42лв.)
![]() |
12 x 41.05 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
MSI Cubi 5 12M-004EU Intel® Core™ i3 i3-1215U 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, KOMMISKOP0054
, MSI
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете MSI Cubi 5 12M-004EU Intel® Core™ i3 i3-1215U 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, цена MSI Cubi 5 12M-004EU Intel® Core™ i3 i3-1215U 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, оферти MSI Cubi 5 12M-004EU Intel® Core™ i3 i3-1215U 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, ревю MSI Cubi 5 12M-004EU Intel® Core™ i3 i3-1215U 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, промоция MSI Cubi 5 12M-004EU Intel® Core™ i3 i3-1215U 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, онлайн магазин MSI Cubi 5 12M-004EU Intel® Core™ i3 i3-1215U 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, поръчай MSI Cubi 5 12M-004EU Intel® Core™ i3 i3-1215U 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, MSI Cubi 5 12M-004EU Intel® Core™ i3 i3-1215U 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black мнения
, MSI Cubi 5 12M-004EU Intel® Core™ i3 i3-1215U 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, msi {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален MSI Cubi 5 12M-004EU Intel® Core™ i3 i3-1215U 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, гаранция MSI Cubi 5 12M-004EU Intel® Core™ i3 i3-1215U 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, бърза доставка MSI Cubi 5 12M-004EU Intel® Core™ i3 i3-1215U 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, MSI цена
, MSI промоция
, MSI отстъпка
, MSI Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, MSI KOMMISKOP0054 характеристики
, MSI KOMMISKOP0054 спецификации
, MSI KOMMISKOP0054 review
, MSI KOMMISKOP0054 сравнение
, MSI KOMMISKOP0054 отзиви
, MSI KOMMISKOP0054 намаление
EAN: 4711377026000
MPN: Cubi 5 12M-004EU
Technical Specifications
| Processor generation | 12th gen Intel® Core™ i5 |
| Processor cache | 10 MB |
| Processor model | i3-1215U |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor threads | 8 |
| Processor cores | 6 |
| Processor family | Intel® Core™ i3 |
| Processor boost frequency | 4.4 GHz |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| On-board graphics card | Yes |
| Discrete graphics card | No |
| On-board graphics card family | Intel® UHD Graphics |
| On-board graphics card model | Intel® UHD Graphics |
| Discrete graphics card model | Not available |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 8 GB |
| Memory slots | 2x SO-DIMM |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Internal memory type | DDR4-SDRAM |
| Internal memory | 8 GB |
| Maximum internal memory | 64 GB |
| Placement supported | Horizontal/Vertical |
| Volume | 0.66 L |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Chassis type | Mini PC |
| Cable lock slot | Yes |
| Product colour | Black |
| Power supply | 65 W |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 35 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 85% |
| Height | 53.7 mm |
| Package height | 469 mm |
| Depth | 124 mm |
| Package width | 221 mm |
| Width | 124 mm |
| Package depth | 506 mm |
| Weight | 590 g |
| Package weight | 1.33 kg |
| WLAN controller manufacturer | Intel |
| WLAN controller model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN data rates | 1000 |
| Ethernet LAN data rates | 10 |
| Ethernet LAN data rates | 100 |
| LAN controller | Realtek RTL8125-CG |
| Bluetooth | Yes |
| Market positioning | Business |
| Product type | Mini PC |
| Motherboard chipset | Intel SoC |
| Display included | No |
| Keyboard included | No |
| Mouse included | No |
| Intel Trusted Execution Technology | Yes |
| Execute Disable Bit | Yes |
| Intel Virtualization Technology (VT-x) | Yes |
| Intel Flex Memory Access | Yes |
| Intel VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Yes |
| Intel Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Yes |
| Embedded options available | No |
| CPU configuration (max) | 1 |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| SSD interface | PCI Express |
| SSD capacity | 256 GB |
| Number of SSDs installed | 1 |
| SSD form factor | M.2 |
| Total SSDs capacity | 256 GB |
| NVMe | Yes |
| Total storage capacity | 256 GB |
| Card reader integrated | No |
| Storage media | SSD |
| Optical drive type | No |
| Intel® Thunderbolt 4 | Yes |
| Thunderbolt 4 ports quantity | 1 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 4 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| HDMI version | 2.0b |
| Headphone outputs | 1 |
| DVI port | No |
| DC-in jack | Yes |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Warnings | Warning: The product contains electrical components that may be dangerous if used improperly. |
| Warnings | Warning: Avoid contact with water and store in a dry place. |
| Warnings | Warning: When in use, do not cover the computer's vents to avoid overheating. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 22.5 x 9.7 x 21 cm
Weight: 1.398 kg

