





MSI Cubi 5 12M-002EU Intel® Core™ i5 i5-1235U 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: Cubi 5 12M-002EU
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 1.39kg
783.50€ (1,532.40лв.)
без ДДС: 652.92€ (1,277.00лв.)
![]() |
12 x 73.99 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
MSI Cubi 5 12M-002EU Intel® Core™ i5 i5-1235U 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, Cubi 5 12M-002EU
, MSI
, Настолни компютри
, Настолни компютри & Монитори
, купете MSI Cubi 5 12M-002EU Intel® Core™ i5 i5-1235U 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, цена MSI Cubi 5 12M-002EU Intel® Core™ i5 i5-1235U 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, оферти MSI Cubi 5 12M-002EU Intel® Core™ i5 i5-1235U 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, ревю MSI Cubi 5 12M-002EU Intel® Core™ i5 i5-1235U 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, промоция MSI Cubi 5 12M-002EU Intel® Core™ i5 i5-1235U 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, онлайн магазин MSI Cubi 5 12M-002EU Intel® Core™ i5 i5-1235U 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, поръчай MSI Cubi 5 12M-002EU Intel® Core™ i5 i5-1235U 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, MSI Cubi 5 12M-002EU Intel® Core™ i5 i5-1235U 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black мнения
, MSI Cubi 5 12M-002EU Intel® Core™ i5 i5-1235U 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black сравнение
, евтин Настолни компютри
, топ Настолни компютри
, най-добър Настолни компютри
, нов Настолни компютри
, msi {ucfirst}настолни компютри
, оригинален MSI Cubi 5 12M-002EU Intel® Core™ i5 i5-1235U 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, гаранция MSI Cubi 5 12M-002EU Intel® Core™ i5 i5-1235U 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, бърза доставка MSI Cubi 5 12M-002EU Intel® Core™ i5 i5-1235U 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, MSI цена
, MSI промоция
, MSI отстъпка
, MSI Настолни компютри
, настолни компютри в българия
, настолни компютри techmag
, онлайн поръчка Настолни компютри
, магазин за Настолни компютри
, топ оферти Настолни компютри
, MSI Cubi 5 12M-002EU характеристики
, MSI Cubi 5 12M-002EU спецификации
, MSI Cubi 5 12M-002EU review
, MSI Cubi 5 12M-002EU сравнение
, MSI Cubi 5 12M-002EU отзиви
, MSI Cubi 5 12M-002EU намаление
| Processor model: | i5-1235U |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Processor threads: | 8 |
| Processor family: | Intel® Core™ i5 |
| Processor cores: | 10 |
| Processor boost frequency: | 4.4 GHz |
| Processor cache: | 12 MB |
| Configurable TDP-down: | 12 W |
| Processor generation: | 12th gen Intel® Core™ i5 |
| On-board graphics card model: | Intel Iris Xe Graphics |
| On-board graphics card: | Yes |
| Discrete graphics card: | No |
| On-board graphics card family: | Intel Iris Xe Graphics |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| On-board GPU manufacturer: | Intel |
| Maximum internal memory: | 64 GB |
| Memory layout (slots x size): | 1 x 8 GB |
| Internal memory type: | DDR4-SDRAM |
| Memory slots: | 2x SO-DIMM |
| Memory clock speed: | 3200 MHz |
| Internal memory: | 8 GB |
| Cable lock slot: | Yes |
| Product colour: | Black |
| Placement supported: | Horizontal/Vertical |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Chassis type: | Mini PC |
| Volume: | 0.66 L |
| Power supply: | 65 W |
| Storage temperature (T-T): | -20 - 60 °C |
| Storage relative humidity (H-H): | 0 - 90% |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 35 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 0 - 85% |
| Width: | 124 mm |
| Package depth: | 506 mm |
| Package width: | 221 mm |
| Package height: | 469 mm |
| Height: | 53.7 mm |
| Depth: | 124 mm |
| Weight: | 590 g |
| Package weight: | 1.33 kg |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi: | Yes |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Ethernet LAN data rates: | 100, 10, 1000 Mbit/s |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| WLAN controller manufacturer: | Realtek |
| Market positioning: | Business |
| Product type: | Mini PC |
| Motherboard chipset: | Intel SoC |
| Keyboard included: | No |
| Display included: | No |
| Mouse included: | No |
| CPU configuration (max): | 1 |
| Intel Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d): | Yes |
| Intel Virtualization Technology (VT-x): | Yes |
| Embedded options available: | No |
| Intel Flex Memory Access: | Yes |
| Intel VT-x with Extended Page Tables (EPT): | Yes |
| Execute Disable Bit: | Yes |
| Intel Trusted Execution Technology: | Yes |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Card reader integrated: | No |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| Total SSDs capacity: | 512 GB |
| Optical drive type: | No |
| SSD interface: | PCI Express |
| SSD form factor: | M.2 |
| SSD capacity: | 512 GB |
| Storage media: | SSD |
| NVMe: | Yes |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Headphone outputs: | 1 |
| DC-in jack: | Yes |
| DisplayPort version: | 1.4 |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity: | 4 |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| DVI port: | No |
| HDMI version: | 2.0b |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Thunderbolt 4 ports quantity: | 1 |
| Intel® Thunderbolt 4: | Yes |






