











MSI Claw A1M-065PL Ultra 5 135H 7" FHD Touch 120 Hz 500 nits IPS-Level panel 16 GB LPDDR5 SSD512 Intel Arc Graphics Win 11
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KSLMISPRZ0004
- Тегло: 1.45kg
- SKU: KSLMISPRZ0004
441.68€ (863.86лв.)
без ДДС: 368.07€ (719.88лв.)
![]() |
12 x 41.71 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
MSI Claw A1M-065PL Ultra 5 135H 7 FHD Touch 120 Hz 500 nits IPS-Level panel 16 GB LPDDR5 SSD512 Intel Arc Graphics Win 11
, KSLMISPRZ0004
, MSI
, TV & Електроника
, купете MSI Claw A1M-065PL Ultra 5 135H 7 FHD Touch 120 Hz 500 nits IPS-Level panel 16 GB LPDDR5 SSD512 Intel Arc Graphics Win 11
, цена MSI Claw A1M-065PL Ultra 5 135H 7 FHD Touch 120 Hz 500 nits IPS-Level panel 16 GB LPDDR5 SSD512 Intel Arc Graphics Win 11
, оферти MSI Claw A1M-065PL Ultra 5 135H 7 FHD Touch 120 Hz 500 nits IPS-Level panel 16 GB LPDDR5 SSD512 Intel Arc Graphics Win 11
, ревю MSI Claw A1M-065PL Ultra 5 135H 7 FHD Touch 120 Hz 500 nits IPS-Level panel 16 GB LPDDR5 SSD512 Intel Arc Graphics Win 11
, промоция MSI Claw A1M-065PL Ultra 5 135H 7 FHD Touch 120 Hz 500 nits IPS-Level panel 16 GB LPDDR5 SSD512 Intel Arc Graphics Win 11
, онлайн магазин MSI Claw A1M-065PL Ultra 5 135H 7 FHD Touch 120 Hz 500 nits IPS-Level panel 16 GB LPDDR5 SSD512 Intel Arc Graphics Win 11
, поръчай MSI Claw A1M-065PL Ultra 5 135H 7 FHD Touch 120 Hz 500 nits IPS-Level panel 16 GB LPDDR5 SSD512 Intel Arc Graphics Win 11
, MSI Claw A1M-065PL Ultra 5 135H 7 FHD Touch 120 Hz 500 nits IPS-Level panel 16 GB LPDDR5 SSD512 Intel Arc Graphics Win 11 мнения
, MSI Claw A1M-065PL Ultra 5 135H 7 FHD Touch 120 Hz 500 nits IPS-Level panel 16 GB LPDDR5 SSD512 Intel Arc Graphics Win 11 сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, msi {ucfirst}tv & електроника
, оригинален MSI Claw A1M-065PL Ultra 5 135H 7 FHD Touch 120 Hz 500 nits IPS-Level panel 16 GB LPDDR5 SSD512 Intel Arc Graphics Win 11
, гаранция MSI Claw A1M-065PL Ultra 5 135H 7 FHD Touch 120 Hz 500 nits IPS-Level panel 16 GB LPDDR5 SSD512 Intel Arc Graphics Win 11
, бърза доставка MSI Claw A1M-065PL Ultra 5 135H 7 FHD Touch 120 Hz 500 nits IPS-Level panel 16 GB LPDDR5 SSD512 Intel Arc Graphics Win 11
, MSI цена
, MSI промоция
, MSI отстъпка
, MSI TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, MSI KSLMISPRZ0004 характеристики
, MSI KSLMISPRZ0004 спецификации
, MSI KSLMISPRZ0004 review
, MSI KSLMISPRZ0004 сравнение
, MSI KSLMISPRZ0004 отзиви
, MSI KSLMISPRZ0004 намаление
EAN: 4711377197335
MPN: A1M-065PL
Technical Specifications
| Processor cache | 18 MB |
| Processor family | Intel Core Ultra 5 |
| Processor cores | 14 |
| Processor model | 135H |
| Intel® Smart Cache | Yes |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor boost frequency | 4.6 GHz |
| Processor threads | 18 |
| Efficient cores | 8 |
| Performance cores | 4 |
| Processor base power | 28 W |
| Processor generation | Intel® Core™ Ultra (Series 1) |
| On-board graphics card model | Intel Arc Graphics |
| Discrete graphics card | Yes |
| Analog thumbsticks | Yes |
| Shoulder buttons | Yes |
| Product colour | Black |
| Number of battery cells | 6 |
| Battery capacity | 53 Wh |
| AC adapter power | 65 W |
| Weight | 675 g |
| Height | 21.2 mm |
| Width | 294 mm |
| Depth | 117 mm |
| Bluetooth version | 5.4 |
| Bluetooth | Yes |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi | Yes |
| Internal memory type | LPDDR5 |
| Operating system version | Windows 11 Home |
| Fingerprint reader | Yes |
| Memory clock speed | 6400 MHz |
| RAM capacity | 16 GB |
| sRGB coverage (typical) | 100% |
| Panel type | IPS |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Display diagonal | 17.8 cm (7") |
| Display brightness | 500 cd/m² |
| Touchscreen | Yes |
| Native refresh rate | 120 Hz |
| Speaker power | 2 W |
| Number of built-in speakers | 2 |
| NVMe | Yes |
| Built-in memory capacity | 512 GB |
| Storage media type | SSD |
| SSD form factor | M.2 |
| Card reader integrated | Yes |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Thunderbolt 4 ports quantity | 1 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 11.8 x 31.5 x 14 cm
Weight: 1.45 kg

