


-33 %



Maclean MCE201 GR Infrared PIR Motion Sensor Movement Detector IP65 Grey Range 12m – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MCE201 GR
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.21kg
9.41€ (18.40лв.)
14.11€ (27.60лв.)
без ДДС: 7.84€ (15.33лв.)
Етикети:
Maclean MCE201 GR Infrared PIR Motion Sensor Movement Detector IP65 Grey Range 12m
, MCE201 GR
, Maclean
, Smart home
, Продукти за дома
, купете Maclean MCE201 GR Infrared PIR Motion Sensor Movement Detector IP65 Grey Range 12m
, цена Maclean MCE201 GR Infrared PIR Motion Sensor Movement Detector IP65 Grey Range 12m
, оферти Maclean MCE201 GR Infrared PIR Motion Sensor Movement Detector IP65 Grey Range 12m
, ревю Maclean MCE201 GR Infrared PIR Motion Sensor Movement Detector IP65 Grey Range 12m
, промоция Maclean MCE201 GR Infrared PIR Motion Sensor Movement Detector IP65 Grey Range 12m
, онлайн магазин Maclean MCE201 GR Infrared PIR Motion Sensor Movement Detector IP65 Grey Range 12m
, поръчай Maclean MCE201 GR Infrared PIR Motion Sensor Movement Detector IP65 Grey Range 12m
, Maclean MCE201 GR Infrared PIR Motion Sensor Movement Detector IP65 Grey Range 12m мнения
, Maclean MCE201 GR Infrared PIR Motion Sensor Movement Detector IP65 Grey Range 12m сравнение
, евтин Smart home
, топ Smart home
, най-добър Smart home
, нов Smart home
, maclean {ucfirst}smart home
, оригинален Maclean MCE201 GR Infrared PIR Motion Sensor Movement Detector IP65 Grey Range 12m
, гаранция Maclean MCE201 GR Infrared PIR Motion Sensor Movement Detector IP65 Grey Range 12m
, бърза доставка Maclean MCE201 GR Infrared PIR Motion Sensor Movement Detector IP65 Grey Range 12m
, Maclean цена
, Maclean промоция
, Maclean отстъпка
, Maclean Smart home
, smart home в българия
, smart home techmag
, онлайн поръчка Smart home
, магазин за Smart home
, топ оферти Smart home
, Maclean MCE201 GR характеристики
, Maclean MCE201 GR спецификации
, Maclean MCE201 GR review
, Maclean MCE201 GR сравнение
, Maclean MCE201 GR отзиви
, Maclean MCE201 GR намаление
| Portable: | No |
| Suitable for outdoor areas: | Garden, Street, Entrance, Facade, Patio, Garage |
| Product colour: | Black |
| Easy to install: | Yes |
| Type: | Other |
| International Protection (IP) code: | IP65 |
| Mounting type: | Wall |
| Minimum operating temperature: | -20 °C |
| Frequency: | 50 / 60 Hz |
| Mains power: | 220 V |
| Working temperature (max): | 40°C |









