





Maclean Energy MCE290 B LED lamp with infrared motion sensor 800lm 10W IP54 black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MCE290 B
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.54kg
20.87€ (40.81лв.)
без ДДС: 17.39€ (34.01лв.)
Етикети:
Maclean Energy MCE290 B LED lamp with infrared motion sensor 800lm 10W IP54 black
, MCE290 B
, Maclean
, Аплици
, Led осветление
, купете Maclean Energy MCE290 B LED lamp with infrared motion sensor 800lm 10W IP54 black
, цена Maclean Energy MCE290 B LED lamp with infrared motion sensor 800lm 10W IP54 black
, оферти Maclean Energy MCE290 B LED lamp with infrared motion sensor 800lm 10W IP54 black
, ревю Maclean Energy MCE290 B LED lamp with infrared motion sensor 800lm 10W IP54 black
, промоция Maclean Energy MCE290 B LED lamp with infrared motion sensor 800lm 10W IP54 black
, онлайн магазин Maclean Energy MCE290 B LED lamp with infrared motion sensor 800lm 10W IP54 black
, поръчай Maclean Energy MCE290 B LED lamp with infrared motion sensor 800lm 10W IP54 black
, Maclean Energy MCE290 B LED lamp with infrared motion sensor 800lm 10W IP54 black мнения
, Maclean Energy MCE290 B LED lamp with infrared motion sensor 800lm 10W IP54 black сравнение
, евтин Аплици
, топ Аплици
, най-добър Аплици
, нов Аплици
, maclean {ucfirst}аплици
, оригинален Maclean Energy MCE290 B LED lamp with infrared motion sensor 800lm 10W IP54 black
, гаранция Maclean Energy MCE290 B LED lamp with infrared motion sensor 800lm 10W IP54 black
, бърза доставка Maclean Energy MCE290 B LED lamp with infrared motion sensor 800lm 10W IP54 black
, Maclean цена
, Maclean промоция
, Maclean отстъпка
, Maclean Аплици
, аплици в българия
, аплици techmag
, онлайн поръчка Аплици
, магазин за Аплици
, топ оферти Аплици
, Maclean MCE290 B характеристики
, Maclean MCE290 B спецификации
, Maclean MCE290 B review
, Maclean MCE290 B сравнение
, Maclean MCE290 B отзиви
, Maclean MCE290 B намаление
| Mounting type: | Wall mounting |
| Product colour: | White |
| Type: | Outdoor wall lighting |
| Weatherproof: | Yes |
| Protection features: | Waterproof |
| Suitable for outdoor areas: | Camping, Entrance, Street, Garden, Patio, Facade, Pathway, Garage |
| Integrated sensors: | Motion sensor |
| Autonomy mode: | Yes |
| Power source type: | AC |
| Width: | 289 mm |
| Height: | 147 mm |
| Depth: | 90 mm |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Remotely operated: | No |
| Bulb(s) included: | Yes |
| Colour temperature: | 4000 K |
| Bulb type: | LED |
| Colour temperature (max): | 4000 K |
| Luminous flux: | 1000 lm |
| Colour temperature (min): | 4000 K |









