





















Maclean MC-416 TV Monitor Wall Mount 13"-32" 30kg Tilt Rotate max. VESA 100x100 Black Powder Coating LED OLED LCD Universal Bracket Holder
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: TVAMCNUCH0123
- Тегло: 0.89kg
- SKU: TVAMCNUCH0123
20.45€ (39.99лв.)
без ДДС: 17.04€ (33.33лв.)
Етикети:
Maclean MC-416 TV Monitor Wall Mount 13-32 30kg Tilt Rotate max. VESA 100x100 Black Powder Coating LED OLED LCD Universal Bracket Holder
, TVAMCNUCH0123
, Maclean
, TV & Електроника
, купете Maclean MC-416 TV Monitor Wall Mount 13-32 30kg Tilt Rotate max. VESA 100x100 Black Powder Coating LED OLED LCD Universal Bracket Holder
, цена Maclean MC-416 TV Monitor Wall Mount 13-32 30kg Tilt Rotate max. VESA 100x100 Black Powder Coating LED OLED LCD Universal Bracket Holder
, оферти Maclean MC-416 TV Monitor Wall Mount 13-32 30kg Tilt Rotate max. VESA 100x100 Black Powder Coating LED OLED LCD Universal Bracket Holder
, ревю Maclean MC-416 TV Monitor Wall Mount 13-32 30kg Tilt Rotate max. VESA 100x100 Black Powder Coating LED OLED LCD Universal Bracket Holder
, промоция Maclean MC-416 TV Monitor Wall Mount 13-32 30kg Tilt Rotate max. VESA 100x100 Black Powder Coating LED OLED LCD Universal Bracket Holder
, онлайн магазин Maclean MC-416 TV Monitor Wall Mount 13-32 30kg Tilt Rotate max. VESA 100x100 Black Powder Coating LED OLED LCD Universal Bracket Holder
, поръчай Maclean MC-416 TV Monitor Wall Mount 13-32 30kg Tilt Rotate max. VESA 100x100 Black Powder Coating LED OLED LCD Universal Bracket Holder
, Maclean MC-416 TV Monitor Wall Mount 13-32 30kg Tilt Rotate max. VESA 100x100 Black Powder Coating LED OLED LCD Universal Bracket Holder мнения
, Maclean MC-416 TV Monitor Wall Mount 13-32 30kg Tilt Rotate max. VESA 100x100 Black Powder Coating LED OLED LCD Universal Bracket Holder сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, maclean {ucfirst}tv & електроника
, оригинален Maclean MC-416 TV Monitor Wall Mount 13-32 30kg Tilt Rotate max. VESA 100x100 Black Powder Coating LED OLED LCD Universal Bracket Holder
, гаранция Maclean MC-416 TV Monitor Wall Mount 13-32 30kg Tilt Rotate max. VESA 100x100 Black Powder Coating LED OLED LCD Universal Bracket Holder
, бърза доставка Maclean MC-416 TV Monitor Wall Mount 13-32 30kg Tilt Rotate max. VESA 100x100 Black Powder Coating LED OLED LCD Universal Bracket Holder
, Maclean цена
, Maclean промоция
, Maclean отстъпка
, Maclean TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, Maclean TVAMCNUCH0123 характеристики
, Maclean TVAMCNUCH0123 спецификации
, Maclean TVAMCNUCH0123 review
, Maclean TVAMCNUCH0123 сравнение
, Maclean TVAMCNUCH0123 отзиви
, Maclean TVAMCNUCH0123 намаление
EAN: 5902211134039
MPN: MC-416
Technical Specifications
| Product colour | Black |
| Mounting kit | Yes |
| Height adjustment | No |
| Distance to the wall (max) | 3.6 cm |
| Warnings | Do not exceed the maximum user weight recommended by the manufacturer. |
| Maximum screen size | 81.3 cm (32") |
| Suitable for computer monitor | Yes |
| Maximum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Mounting type | Wall |
| Maximum weight capacity | 30 kg |
| Minimum screen size | 33 cm (13") |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 7 x 21 x 16 cm
Weight: 0.89 kg




