



















AOC P2 Q32P2 computer monitor 80 cm (31.5") 2560 x 1440 pixels 2K Ultra HD LED Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MONAOCMON0123
- Тегло: 12.36kg
- SKU: MONAOCMON0123
306.00€ (598.48лв.)
без ДДС: 255.00€ (498.74лв.)
![]() |
12 x 28.90 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
AOC P2 Q32P2 computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels 2K Ultra HD LED Black
, MONAOCMON0123
, AOC
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете AOC P2 Q32P2 computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels 2K Ultra HD LED Black
, цена AOC P2 Q32P2 computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels 2K Ultra HD LED Black
, оферти AOC P2 Q32P2 computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels 2K Ultra HD LED Black
, ревю AOC P2 Q32P2 computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels 2K Ultra HD LED Black
, промоция AOC P2 Q32P2 computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels 2K Ultra HD LED Black
, онлайн магазин AOC P2 Q32P2 computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels 2K Ultra HD LED Black
, поръчай AOC P2 Q32P2 computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels 2K Ultra HD LED Black
, AOC P2 Q32P2 computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels 2K Ultra HD LED Black мнения
, AOC P2 Q32P2 computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels 2K Ultra HD LED Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, aoc {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален AOC P2 Q32P2 computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels 2K Ultra HD LED Black
, гаранция AOC P2 Q32P2 computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels 2K Ultra HD LED Black
, бърза доставка AOC P2 Q32P2 computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels 2K Ultra HD LED Black
, AOC цена
, AOC промоция
, AOC отстъпка
, AOC Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, AOC MONAOCMON0123 характеристики
, AOC MONAOCMON0123 спецификации
, AOC MONAOCMON0123 review
, AOC MONAOCMON0123 сравнение
, AOC MONAOCMON0123 отзиви
, AOC MONAOCMON0123 намаление
EAN: 4038986118170
MPN: Q32P2
Technical Specifications
| Product colour | Black |
| Feet colour | Black |
| Front bezel colour | Black |
| Detachable stand | Yes |
| Market positioning | Business |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 32 kWh |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 400518 |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Power consumption (typical) | 35 W |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 93% |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 55 °C |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 85% |
| Depth (with stand) | 275.1 mm |
| Width (with stand) | 730.2 mm |
| Height (with stand) | 650.6 mm |
| Depth (without stand) | 57.7 mm |
| Height (without stand) | 434.2 mm |
| Width (without stand) | 730.2 mm |
| Weight (with stand) | 9.5 kg |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| Flicker-free technology | Yes |
| Fast charging | Yes |
| AMD FreeSync | No |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Package weight | 12.3 kg |
| Package type | Box |
| Package width | 835 mm |
| Package depth | 225 mm |
| Package height | 545 mm |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| Power cable length | 1.8 m |
| Cables included | DisplayPort |
| Cables included | HDMI |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Stand included | Yes |
| Pixel pitch | 0.2737 x 0.2737 mm |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| Response time | 4 ms |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Supported graphics resolutions | 2560 x 1440 |
| Screen shape | Flat |
| Contrast ratio (dynamic) | 50000000:1 |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Display diagonal | 80 cm (31.5") |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Aspect ratio | 4:3 |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| HD type | 2K Ultra HD |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Display surface | Matt |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| sRGB coverage (typical) | 102% |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Adobe RGB coverage | 75% |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| Display technology | LED |
| Colour depth | 10 bit |
| Supported video modes | 1440p |
| Supported video modes | 1080p |
| Viewable size, vertical | 39.3 cm |
| Anti-glare screen | Yes |
| Surface hardness | 3H |
| Touchscreen | No |
| Display diagonal (metric) | 80.01 cm |
| Digital horizontal frequency | 30 - 114 kHz |
| Viewable size, horizontal | 69.8 cm |
| Panel type | IPS |
| Backlight type | W-LED |
| Built-in microphone | No |
| Built-in camera | No |
| Number of speakers | 2 |
| RMS rated power | 3 W |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Tilt angle range | -5 - 21° |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Cable lock slot | Yes |
| Adjustable height (max) | 15 cm |
| Height adjustment | Yes |
| On Screen Display (OSD) languages | German |
| On Screen Display (OSD) languages | Italian |
| On Screen Display (OSD) languages | Dutch |
| On Screen Display (OSD) languages | Portuguese |
| On Screen Display (OSD) languages | Traditional Chinese |
| On Screen Display (OSD) languages | French |
| On Screen Display (OSD) languages | Korean |
| On Screen Display (OSD) languages | Swedish |
| On Screen Display (OSD) languages | Turkish |
| On Screen Display (OSD) languages | Ukrainian |
| On Screen Display (OSD) languages | Finnish |
| On Screen Display (OSD) languages | Russian |
| On Screen Display (OSD) languages | Czech |
| On Screen Display (OSD) languages | Simplified Chinese |
| On Screen Display (OSD) languages | Japanese |
| On Screen Display (OSD) languages | English |
| On Screen Display (OSD) languages | Spanish |
| On Screen Display (OSD) languages | Croatian |
| On Screen Display (OSD) languages | Polish |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Swivel angle range | -180 - 180° |
| Swivelling | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| VESA mounting | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| Number of OSD languages | 16 |
| Pivot angle | 0 - 180° |
| Pivot | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| DC-in jack | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| HDMI | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Headphone outputs | 1 |
| DVI port | No |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Headphone out | Yes |
| Audio input | No |
| HDMI version | 1.4 |
| HDMI ports quantity | 2 |
| Built-in USB hub | Yes |
| Compatibility | VESA-P2 |
| Certification | GOST |
| Compliance certificates | WEEE |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Bezel thickness type | Narrow |
| Recyclable packaging material | 100% |
| Exterior finish type | Textured |
| Mean time between failures (MTBF) | 50000 h |
| Light effects | No |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Warnings | Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock. |
| Warnings | Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage. |
| Warnings | Unplug the monitor from the power source before cleaning. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 22.5 x 83 x 54 cm
Weight: 12.36 kg

