





















Luiton LT-298 ASQ AM/FM CB Radio Cigarette Lighter Plug Black
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: EIALTOCBR0002
- Тегло: 1.12kg
- SKU: EIALTOCBR0002
65.87€ (128.83лв.)
без ДДС: 54.89€ (107.36лв.)
Етикети:
Luiton LT-298 ASQ AM/FM CB Radio Cigarette Lighter Plug Black
, EIALTOCBR0002
, Luiton
, Авто-Мото Хоби
, купете Luiton LT-298 ASQ AM/FM CB Radio Cigarette Lighter Plug Black
, цена Luiton LT-298 ASQ AM/FM CB Radio Cigarette Lighter Plug Black
, оферти Luiton LT-298 ASQ AM/FM CB Radio Cigarette Lighter Plug Black
, ревю Luiton LT-298 ASQ AM/FM CB Radio Cigarette Lighter Plug Black
, промоция Luiton LT-298 ASQ AM/FM CB Radio Cigarette Lighter Plug Black
, онлайн магазин Luiton LT-298 ASQ AM/FM CB Radio Cigarette Lighter Plug Black
, поръчай Luiton LT-298 ASQ AM/FM CB Radio Cigarette Lighter Plug Black
, Luiton LT-298 ASQ AM/FM CB Radio Cigarette Lighter Plug Black мнения
, Luiton LT-298 ASQ AM/FM CB Radio Cigarette Lighter Plug Black сравнение
, евтин Авто-Мото Хоби
, топ Авто-Мото Хоби
, най-добър Авто-Мото Хоби
, нов Авто-Мото Хоби
, luiton {ucfirst}авто-мото хоби
, оригинален Luiton LT-298 ASQ AM/FM CB Radio Cigarette Lighter Plug Black
, гаранция Luiton LT-298 ASQ AM/FM CB Radio Cigarette Lighter Plug Black
, бърза доставка Luiton LT-298 ASQ AM/FM CB Radio Cigarette Lighter Plug Black
, Luiton цена
, Luiton промоция
, Luiton отстъпка
, Luiton Авто-Мото Хоби
, авто-мото хоби в българия
, авто-мото хоби techmag
, онлайн поръчка Авто-Мото Хоби
, магазин за Авто-Мото Хоби
, топ оферти Авто-Мото Хоби
, Luiton EIALTOCBR0002 характеристики
, Luiton EIALTOCBR0002 спецификации
, Luiton EIALTOCBR0002 review
, Luiton EIALTOCBR0002 сравнение
, Luiton EIALTOCBR0002 отзиви
, Luiton EIALTOCBR0002 намаление
EAN: 5905805890458
MPN: LT-298
Technical Specifications
| Built-in display | Yes |
| Product colour | Black |
| Product type | Car CB radio |
| Number of channels modulation | 40 AM/FM |
| Output power | 4 W |
| Power supply | 12-24 V |
| Weight | 0,8 kg |
| Width | 115 mm |
| Height | 38 mm |
| Depth | 150 mm |
| Hazard pictogram(s) | GHS04: Compressed gas |
| Hazard pictogram(s) | GHS09: Environmental hazard |
| Hazard pictogram(s) | GHS06: Toxic |
| Warnings | Do not dismantle the appliance, this may result in the release of hazardous substances. |
| Warnings | The appliance should be disposed of in accordance with local electronic waste regulations. |
| Warnings | The product may contain toxic substances. Avoid direct contact. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 31.4 x 15.9 x 8.1 cm
Weight: 1.124 kg

