
Luiton LT-198 ASQ AM/FM CB Radio Cigarette Lighter Plug Black
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: EIALTOCBR0001
- Тегло: 0.63kg
- SKU: EIALTOCBR0001
60.00€ (117.35лв.)
без ДДС: 50.00€ (97.79лв.)
Етикети:
Luiton LT-198 ASQ AM/FM CB Radio Cigarette Lighter Plug Black
, EIALTOCBR0001
, Luiton
, Авто-Мото Хоби
, купете Luiton LT-198 ASQ AM/FM CB Radio Cigarette Lighter Plug Black
, цена Luiton LT-198 ASQ AM/FM CB Radio Cigarette Lighter Plug Black
, оферти Luiton LT-198 ASQ AM/FM CB Radio Cigarette Lighter Plug Black
, ревю Luiton LT-198 ASQ AM/FM CB Radio Cigarette Lighter Plug Black
, промоция Luiton LT-198 ASQ AM/FM CB Radio Cigarette Lighter Plug Black
, онлайн магазин Luiton LT-198 ASQ AM/FM CB Radio Cigarette Lighter Plug Black
, поръчай Luiton LT-198 ASQ AM/FM CB Radio Cigarette Lighter Plug Black
, Luiton LT-198 ASQ AM/FM CB Radio Cigarette Lighter Plug Black мнения
, Luiton LT-198 ASQ AM/FM CB Radio Cigarette Lighter Plug Black сравнение
, евтин Авто-Мото Хоби
, топ Авто-Мото Хоби
, най-добър Авто-Мото Хоби
, нов Авто-Мото Хоби
, luiton {ucfirst}авто-мото хоби
, оригинален Luiton LT-198 ASQ AM/FM CB Radio Cigarette Lighter Plug Black
, гаранция Luiton LT-198 ASQ AM/FM CB Radio Cigarette Lighter Plug Black
, бърза доставка Luiton LT-198 ASQ AM/FM CB Radio Cigarette Lighter Plug Black
, Luiton цена
, Luiton промоция
, Luiton отстъпка
, Luiton Авто-Мото Хоби
, авто-мото хоби в българия
, авто-мото хоби techmag
, онлайн поръчка Авто-Мото Хоби
, магазин за Авто-Мото Хоби
, топ оферти Авто-Мото Хоби
, Luiton EIALTOCBR0001 характеристики
, Luiton EIALTOCBR0001 спецификации
, Luiton EIALTOCBR0001 review
, Luiton EIALTOCBR0001 сравнение
, Luiton EIALTOCBR0001 отзиви
, Luiton EIALTOCBR0001 намаление
EAN: 5905805890441
MPN: LT-198
Technical Specifications
| Built-in display | Yes |
| Product type | Car CB radio |
| Product colour | Black |
| Number of channels modulation | 40 AM/FM |
| Power supply | 12-24 V |
| Output power | 4 W |
| Width | 102 mm |
| Depth | 100 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 450 g |
| Hazard pictogram(s) | GHS09: Environmental hazard |
| Hazard pictogram(s) | GHS06: Toxic |
| Hazard pictogram(s) | GHS04: Compressed gas |
| Warnings | Do not dismantle the appliance, this may result in the release of hazardous substances. |
| Warnings | The appliance should be disposed of in accordance with local electronic waste regulations. |
| Warnings | The product may contain toxic substances. Avoid direct contact. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 7.5 x 19 x 14.5 cm
Weight: 0.63 kg

