





Logitech MK370 Combo for Business – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: 920-012077
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.76kg
58.25€ (113.92лв.)
без ДДС: 48.54€ (94.94лв.)
Етикети:
Logitech MK370 Combo for Business
, 920-012077
, LOGITECH
, Геймърски клавиатури
, Геймърска периферия
, купете Logitech MK370 Combo for Business
, цена Logitech MK370 Combo for Business
, оферти Logitech MK370 Combo for Business
, ревю Logitech MK370 Combo for Business
, промоция Logitech MK370 Combo for Business
, онлайн магазин Logitech MK370 Combo for Business
, поръчай Logitech MK370 Combo for Business
, Logitech MK370 Combo for Business мнения
, Logitech MK370 Combo for Business сравнение
, евтин Геймърски клавиатури
, топ Геймърски клавиатури
, най-добър Геймърски клавиатури
, нов Геймърски клавиатури
, logitech {ucfirst}геймърски клавиатури
, оригинален Logitech MK370 Combo for Business
, гаранция Logitech MK370 Combo for Business
, бърза доставка Logitech MK370 Combo for Business
, LOGITECH цена
, LOGITECH промоция
, LOGITECH отстъпка
, LOGITECH Геймърски клавиатури
, геймърски клавиатури в българия
, геймърски клавиатури techmag
, онлайн поръчка Геймърски клавиатури
, магазин за Геймърски клавиатури
, топ оферти Геймърски клавиатури
, LOGITECH 920-012077 характеристики
, LOGITECH 920-012077 спецификации
, LOGITECH 920-012077 review
, LOGITECH 920-012077 сравнение
, LOGITECH 920-012077 отзиви
, LOGITECH 920-012077 намаление
| Wireless range: | 10 m |
| Adjustable keyboard height: | Yes |
| Keyboard style: | Straight |
| Mean time to failure (MTTF): | 150000 h |
| Backlight: | No |
| Product colour: | Graphite |
| Surface coloration: | Monochromatic |
| Number of batteries (keyboard): | 2 |
| Keyboard battery type: | AAA |
| Battery technology: | Alkaline |
| Power source type: | Battery |
| Storage temperature (T-T): | -5 - 45 °C |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Mouse dimensions (WxDxH): | 60 x 39 x 99 mm |
| Mouse weight: | 75.2 g |
| Keyboard dimensions (WxDxH): | 441 x 18 x 149 mm |
| Keyboard weight: | 498 g |
| Mac operating systems supported: | Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey |
| Linux operating systems supported: | Yes |
| Windows operating systems supported: | Windows 10, Windows 11 |
| Package height: | 45 mm |
| Package weight: | 743.1 g |
| Package type: | Box |
| Package width: | 523 mm |
| Receiver weight: | 2 g |
| Wireless receiver interface: | USB Type-A |
| Number of products included: | 2 pc(s) |
| Receiver dimensions (WxDxH): | 14.4 x 6.6 x 18.7 mm |
| Receiver type: | Nano receiver |
| User guide: | Yes |
| Batteries included: | Yes |
| Receiver included: | Yes |
| Buttons type: | Pressed buttons |
| Buttons durability (million clicks): | 5 |
| Number of batteries (mouse): | 1 |
| Mouse battery type: | AA |
| Mouse included: | Yes |
| Scrolling directions: | Vertical |
| Mouse battery technology: | Alkaline |
| Scroll type: | Wheel |
| Scroll: | Yes |
| Movement resolution: | 1000 DPI |
| Form factor: | Ambidextrous |
| Downloadable software: | Logi Options+ |
| Pointing device: | No |
| Keyboard number of keys: | 112 |
| Keyboard key profile: | High-profile |
| Keyboard keys operating life: | 5 million characters |
| Multimedia keys: | Yes |
| Numeric keypad: | Yes |
| Bluetooth Low Energy (BLE): | Yes |
| Keyboard language: | US International |
| Keyboard key switch: | Membrane |
| Keyboard form factor: | Full-size (100%) |
| Recommended usage: | Office |
| Keyboard layout: | QWERTY |
| Device interface: | RF Wireless + Bluetooth |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Post-consumer recycled plastic: | 85% |
| Warnings: | Follow local regulations for the disposal of electronic equipment., Do not disassemble the keypad - risk of electric shock. |
| Sustainability certificates: | Forest Stewardship Council (FSC) |










