





Logitech M220 SILENT – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: 910-004878
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.13kg
27.72€ (54.22лв.)
без ДДС: 23.10€ (45.18лв.)
Етикети:
Logitech M220 SILENT
, 910-004878
, LOGITECH
, Мишки
, Периферия
, купете Logitech M220 SILENT
, цена Logitech M220 SILENT
, оферти Logitech M220 SILENT
, ревю Logitech M220 SILENT
, промоция Logitech M220 SILENT
, онлайн магазин Logitech M220 SILENT
, поръчай Logitech M220 SILENT
, Logitech M220 SILENT мнения
, Logitech M220 SILENT сравнение
, евтин Мишки
, топ Мишки
, най-добър Мишки
, нов Мишки
, logitech {ucfirst}мишки
, оригинален Logitech M220 SILENT
, гаранция Logitech M220 SILENT
, бърза доставка Logitech M220 SILENT
, LOGITECH цена
, LOGITECH промоция
, LOGITECH отстъпка
, LOGITECH Мишки
, мишки в българия
, мишки techmag
, онлайн поръчка Мишки
, магазин за Мишки
, топ оферти Мишки
, LOGITECH 910-004878 характеристики
, LOGITECH 910-004878 спецификации
, LOGITECH 910-004878 review
, LOGITECH 910-004878 сравнение
, LOGITECH 910-004878 отзиви
, LOGITECH 910-004878 намаление
| Surface coloration: | Monochromatic |
| Form factor: | Ambidextrous |
| Product colour: | Charcoal |
| Number of batteries supported: | 1 |
| Battery type: | AA |
| Battery technology: | Alkaline |
| Power source: | Batteries |
| USB Power Delivery (USB PD): | No |
| Service life of battery: | 18 month(s) |
| USB Type-C charging port: | No |
| Weight: | 75.2 g |
| Height: | 39 mm |
| Depth: | 99 mm |
| Width: | 60 mm |
| Receiver width: | 1.44 cm |
| Receiver depth: | 6.1 mm |
| Receiver height: | 1.87 cm |
| Receiver weight: | 1.8 g |
| Windows operating systems supported: | Windows RT, Windows 8, Windows 11, Windows 7, Windows 10 |
| Mac operating systems supported: | Mac OS X 10.5 Leopard |
| Linux operating systems supported: | Yes |
| Other operating systems supported: | ChromeOS |
| Package width: | 87 mm |
| Package height: | 186 mm |
| AC adapter included: | No |
| Package weight: | 125.3 g |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| User guide: | Yes |
| Batteries included: | Yes |
| Wireless receiver interface: | USB Type-A |
| Receiver included: | Yes |
| Receiver type: | Nano receiver |
| Recommended usage: | Universal |
| Movement detection technology: | Optical |
| Frequency band: | 2.4 GHz |
| Movement resolution: | 1000 DPI |
| Purpose: | Office |
| Buttons quantity: | 3 |
| Scroll type: | Wheel |
| Number of scroll wheels: | 1 |
| Device interface: | RF Wireless |
| Scrolling directions: | Vertical |
| Buttons type: | Pressed buttons |
| Silent click: | Yes |
| Wireless range: | 10 m |
| On/off switch: | Yes |










