





Logitech Wireless Mouse M185 – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: 910-002236
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.13kg
21.96€ (42.95лв.)
без ДДС: 18.30€ (35.79лв.)
Етикети:
Logitech Wireless Mouse M185
, 910-002236
, LOGITECH
, Мишки
, Периферия
, купете Logitech Wireless Mouse M185
, цена Logitech Wireless Mouse M185
, оферти Logitech Wireless Mouse M185
, ревю Logitech Wireless Mouse M185
, промоция Logitech Wireless Mouse M185
, онлайн магазин Logitech Wireless Mouse M185
, поръчай Logitech Wireless Mouse M185
, Logitech Wireless Mouse M185 мнения
, Logitech Wireless Mouse M185 сравнение
, евтин Мишки
, топ Мишки
, най-добър Мишки
, нов Мишки
, logitech {ucfirst}мишки
, оригинален Logitech Wireless Mouse M185
, гаранция Logitech Wireless Mouse M185
, бърза доставка Logitech Wireless Mouse M185
, LOGITECH цена
, LOGITECH промоция
, LOGITECH отстъпка
, LOGITECH Мишки
, мишки в българия
, мишки techmag
, онлайн поръчка Мишки
, магазин за Мишки
, топ оферти Мишки
, LOGITECH 910-002236 характеристики
, LOGITECH 910-002236 спецификации
, LOGITECH 910-002236 review
, LOGITECH 910-002236 сравнение
, LOGITECH 910-002236 отзиви
, LOGITECH 910-002236 намаление
| Product colour: | Black |
| Form factor: | Ambidextrous |
| Surface coloration: | Monochromatic |
| Service life of battery: | 12 month(s) |
| Battery type: | AA |
| Number of batteries supported: | 1 |
| Power source: | Batteries |
| Battery technology: | Alkaline |
| Height: | 39 mm |
| Receiver weight: | 1.8 g |
| Receiver height: | 1.87 cm |
| Depth: | 99 mm |
| Weight: | 75.2 g |
| Receiver depth: | 6.1 mm |
| Width: | 60 mm |
| Receiver width: | 1.44 cm |
| Windows operating systems supported: | Windows 8, Windows 11, Windows 10, Windows 7 |
| Other operating systems supported: | ChromeOS |
| Mac operating systems supported: | Mac OS X 10.5 Leopard |
| Linux operating systems supported: | Yes |
| Package width: | 87 mm |
| Package weight: | 121.2 g |
| Package height: | 186 mm |
| Quantity: | 1 |
| User guide: | Yes |
| Wireless receiver interface: | USB Type-A |
| Receiver included: | Yes |
| Batteries included: | Yes |
| Receiver type: | Nano receiver |
| Purpose: | Office |
| Scroll: | Yes |
| Movement resolution: | 1000 DPI |
| Frequency band: | 2.4 GHz |
| Scrolling directions: | Vertical |
| Device interface: | RF Wireless |
| Buttons quantity: | 3 |
| Scroll type: | Wheel |
| Buttons type: | Pressed buttons |
| Movement detection technology: | Optical |
| Recommended usage: | Laptop |
| Number of scroll wheels: | 1 |
| Plug and Play: | Yes |
| Wireless range: | 10 m |
| USB required: | Yes |










