





Logitech C920 Pro HD Webcam – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: 960-001252
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.21kg
74.42€ (145.56лв.)
без ДДС: 62.02€ (121.30лв.)
Етикети:
Logitech C920 Pro HD Webcam
, 960-001252
, LOGITECH
, Уеб камери
, Периферия
, купете Logitech C920 Pro HD Webcam
, цена Logitech C920 Pro HD Webcam
, оферти Logitech C920 Pro HD Webcam
, ревю Logitech C920 Pro HD Webcam
, промоция Logitech C920 Pro HD Webcam
, онлайн магазин Logitech C920 Pro HD Webcam
, поръчай Logitech C920 Pro HD Webcam
, Logitech C920 Pro HD Webcam мнения
, Logitech C920 Pro HD Webcam сравнение
, евтин Уеб камери
, топ Уеб камери
, най-добър Уеб камери
, нов Уеб камери
, logitech {ucfirst}уеб камери
, оригинален Logitech C920 Pro HD Webcam
, гаранция Logitech C920 Pro HD Webcam
, бърза доставка Logitech C920 Pro HD Webcam
, LOGITECH цена
, LOGITECH промоция
, LOGITECH отстъпка
, LOGITECH Уеб камери
, уеб камери в българия
, уеб камери techmag
, онлайн поръчка Уеб камери
, магазин за Уеб камери
, топ оферти Уеб камери
, LOGITECH 960-001252 характеристики
, LOGITECH 960-001252 спецификации
, LOGITECH 960-001252 review
, LOGITECH 960-001252 сравнение
, LOGITECH 960-001252 отзиви
, LOGITECH 960-001252 намаление
| Built-in flash: | No |
| Interface: | USB |
| Lens material: | Glass |
| Cable length: | 1.5 m |
| Product colour: | Black |
| Mounting type: | Clip/Stand |
| Depth: | 71 mm |
| Width: | 94 mm |
| Weight: | 162 g |
| Height: | 43.3 mm |
| Maximum video resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Privacy type: | Privacy cover |
| Camera HD type: | Full HD |
| Supported video modes: | 720p, 1080p |
| Diagonal field of view: | 78° |
| Auto focus: | Yes |
| Maximum frame rate: | 30 fps |
| Privacy camera: | Yes |
| Quantity: | 1 |
| Package weight: | 203.9 g |
| Package width: | 52.8 mm |
| Package type: | Box |
| Package depth: | 102 mm |
| Package height: | 82.2 mm |
| LCD clamp: | Yes |
| Laptop clamp: | Yes |
| Windows operating systems supported: | Windows 8, Windows 10, Windows 7 |
| Mac operating systems supported: | Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.12 Sierra |
| Mobile operating systems supported: | Android |
| Master (outer) case width: | 218.8 mm |
| Master (outer) case gross weight: | 1.79 kg |
| Harmonized System (HS) code: | 85258900 |
| Master (outer) case length: | 223.4 mm |
| Master (outer) case height: | 92.3 mm |
| Built-in microphone: | Yes |
| Number of microphones: | 1 |
| Microphone direction type: | Omnidirectional |
| Warnings: | Store the device in a dry place, away from heat sources., Do not open the appliance housing; risk of electric shock. |










