















LG QNED 75QNED80A3A TV 190.5 cm (75") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: TVALG-LCD0710
- Тегло: 40.50kg
- SKU: TVALG-LCD0710
979.82€ (1,916.37лв.)
без ДДС: 816.52€ (1,596.97лв.)
![]() |
12 x 92.53 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
LG QNED 75QNED80A3A TV 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, TVALG-LCD0710
, LG
, TV & Електроника
, купете LG QNED 75QNED80A3A TV 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, цена LG QNED 75QNED80A3A TV 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, оферти LG QNED 75QNED80A3A TV 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, ревю LG QNED 75QNED80A3A TV 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, промоция LG QNED 75QNED80A3A TV 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, онлайн магазин LG QNED 75QNED80A3A TV 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, поръчай LG QNED 75QNED80A3A TV 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, LG QNED 75QNED80A3A TV 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black мнения
, LG QNED 75QNED80A3A TV 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, lg {ucfirst}tv & електроника
, оригинален LG QNED 75QNED80A3A TV 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, гаранция LG QNED 75QNED80A3A TV 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, бърза доставка LG QNED 75QNED80A3A TV 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, LG цена
, LG промоция
, LG отстъпка
, LG TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, LG TVALG-LCD0710 характеристики
, LG TVALG-LCD0710 спецификации
, LG TVALG-LCD0710 review
, LG TVALG-LCD0710 сравнение
, LG TVALG-LCD0710 отзиви
, LG TVALG-LCD0710 намаление
EAN: 8806096403518
MPN: 75QNED80A3A.AEU
Technical Specifications
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 200 x 200 |
| Product colour | Black |
| Stand type | Legs stand |
| Introduction year | 2025 |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 84.6 kWh |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 170 kWh |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Weight (with stand) | 34 kg |
| Depth (with stand) | 359 mm |
| Width (with stand) | 1677 mm |
| Height (with stand) | 1032 mm |
| Stand depth | 35.9 cm |
| Weight (without stand) | 33 kg |
| Stand width | 134.9 cm |
| Width (without stand) | 1677 mm |
| Depth (without stand) | 30.9 mm |
| Height (without stand) | 965 mm |
| Bluetooth | Yes |
| Web browser | Yes |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi standards | 802.11a |
| Wi-Fi standards | 802.11b |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standards | 802.11g |
| Ethernet LAN | Yes |
| Bluetooth version | 5.1 |
| Wi-Fi | Yes |
| Backlight dimming technology | Local Dimming |
| Picture processor | α7 Gen8 AI Processor 4K |
| Audio formats supported | AC3 |
| Audio formats supported | MP2 |
| Audio formats supported | PCM |
| Audio formats supported | AAC |
| Audio formats supported | apt-X |
| Audio formats supported | MP3 |
| Audio formats supported | HE-AAC |
| Audio formats supported | AC4 |
| Audio formats supported | EAC3 |
| Multi View | Yes |
| Game features | Auto Low Latency Mode (ALLM), Game Optimizer, HGiG, Variable Refresh Rate (VRR) |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Dynamic Tone Mapping |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Filmmaker Mode |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| 4K Ultra HD upscaling | Yes |
| AI Upscale | Yes |
| Package width | 1820 mm |
| Package weight | 44 kg |
| Package depth | 200 mm |
| Package height | 1115 mm |
| Remote control type | MR25GA / MR25GB (UK, Italy) |
| Cables included | AC |
| Remote control included | Yes |
| Display diagonal | 190.5 cm (75") |
| Display technology | QNED |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| LED backlight | Yes |
| Display diagonal (metric) | 189.3 cm |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Screen shape | Flat |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| LED backlighting type | Edge-LED |
| Native refresh rate | 60 Hz |
| Audio output channels | 2.0 channels |
| RMS rated power | 20 W |
| Number of speakers | 2 |
| Audio decoders | Dolby Digital |
| Auto volume leveller | Yes |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| Digital audio optical out | 1 |
| RF ports quantity | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| PC in (D-Sub) | No |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| HDMI ports quantity | 3 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | SimpLink |
| Common interface (CI) | Yes |
| RF connector type | F, IEC |
| Tuner type | Analog & digital |
| Digital signal format system | DVB-C |
| Digital signal format system | DVB-S2 |
| Digital signal format system | DVB-T2 |
| Digital signal format system | DVB-T |
| Digital signal format system | DVB-S |
| Operating system installed | WebOS |
| Internet TV | Yes |
| Operating system version | 25 |
| Smart TV | Yes |
| Apple AirPlay 2 support | Yes |
| LG technologies (AV/TV) | ThinQ™ |
| LG technologies (AV/TV) | Bluetooth Surround Ready |
| LG technologies (AV/TV) | LG Sound Sync |
| LG technologies (AV/TV) | Works With Apple HomeKit |
| LG technologies (AV/TV) | WOW Orchestra |
| LG technologies (AV/TV) | AI Acoustic Tuning |
| LG technologies (AV/TV) | Magic Remote Control |
| LG technologies (AV/TV) | AI Sound Pro |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 19.5 x 181 x 112 cm
Weight: 40.5 kg



