





LG 50UR781C 127 cm (50") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 300 cd/m² – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 50UR781C0LK
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 14.50kg
385.31€ (753.60лв.)
без ДДС: 321.09€ (628.00лв.)
![]() |
12 x 36.39 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
LG 50UR781C 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 300 cd/m²
, 50UR781C0LK
, LG
, Телевизори
, Телевизори & аксесоари
, купете LG 50UR781C 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 300 cd/m²
, цена LG 50UR781C 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 300 cd/m²
, оферти LG 50UR781C 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 300 cd/m²
, ревю LG 50UR781C 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 300 cd/m²
, промоция LG 50UR781C 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 300 cd/m²
, онлайн магазин LG 50UR781C 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 300 cd/m²
, поръчай LG 50UR781C 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 300 cd/m²
, LG 50UR781C 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 300 cd/m² мнения
, LG 50UR781C 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 300 cd/m² сравнение
, евтин Телевизори
, топ Телевизори
, най-добър Телевизори
, нов Телевизори
, lg {ucfirst}телевизори
, оригинален LG 50UR781C 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 300 cd/m²
, гаранция LG 50UR781C 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 300 cd/m²
, бърза доставка LG 50UR781C 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 300 cd/m²
, LG цена
, LG промоция
, LG отстъпка
, LG Телевизори
, телевизори в българия
, телевизори techmag
, онлайн поръчка Телевизори
, магазин за Телевизори
, топ оферти Телевизори
, LG 50UR781C0LK характеристики
, LG 50UR781C0LK спецификации
, LG 50UR781C0LK review
, LG 50UR781C0LK сравнение
, LG 50UR781C0LK отзиви
, LG 50UR781C0LK намаление
| Product colour: | Black |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Power consumption (sleep): | 0.5 W |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 65 kWh |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 99 kWh |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Hotel mode: | Yes |
| Weight (with stand): | 11.8 kg |
| Width (with stand): | 1121 mm |
| Height (with stand): | 651 mm |
| Depth (with stand): | 57.1 mm |
| Stand depth: | 20 cm |
| Width (without stand): | 1121 mm |
| Weight (without stand): | 11.7 kg |
| Depth (without stand): | 57.1 mm |
| Height (without stand): | 651 mm |
| Stand width: | 80.4 cm |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi: | Yes |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.0 |
| Remote access: | Yes |
| 4K Ultra HD upscaling: | Yes |
| Picture processing technology: | LG AI Picture |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Video upscaling: | Yes |
| Package type: | Box |
| Package height: | 775 mm |
| Package width: | 1215 mm |
| Package weight: | 14.5 kg |
| Package depth: | 152 mm |
| Cables included: | AC |
| Remote control included: | Yes |
| Desktop stand: | Yes |
| Display brightness: | 300 cd/m² |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Screen shape: | Flat |
| Display resolution: | 3840 x 2160 pixels |
| LED backlight: | Yes |
| Display diagonal: | 127 cm (50") |
| LED backlighting type: | Direct-LED |
| Native refresh rate: | 60 Hz |
| Audio output channels: | 2.0 channels |
| Number of speakers: | 2 |
| RMS rated power: | 10 W |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| USB 2.0 ports quantity: | 1 |
| HDMI version: | 2.1 |
| HDMI ports quantity: | 3 |
| Common interface (CI): | Yes |
| Audio Return Channel (ARC): | Yes |
| RF ports quantity: | 1 |
| Operating system installed: | WebOS |
| Smart modes: | Filmmaker, Standard, Game, Vivid |
| Internet TV: | Yes |
| Smart TV: | Yes |
| Operating system version: | 23 |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 1527501 |








