LG 34WR50QK-B computer monitor 86.4 cm (34") 3440 x 1440 pixels Wide Quad HD Black
LG 34WR50QK-B computer monitor 86.4 cm (34
  • Наличност: доставка 7 до 10 дни
  • Модел: MONLG-MON0209
  • Тегло: 8.88kg
  • SKU: MONLG-MON0209
ГПР /%/
EAN: 8806096199527
MPN: 34WR50QK-B
Technical Specifications
Product colourBlack
Front bezel colourBlack
Feet colourBlack
AC input voltage100 - 240 V
AC input frequency50/60 Hz
Power consumption (off)0.3 W
Power consumption (typical)45 W
Power consumption (standby)0.5 W
Energy efficiency class (SDR)E
Energy consumption (SDR) per 1000 hours25.7 kWh
Power supply typeExternal
Energy consumption (HDR) per 1000 hours42.9 kWh
Energy efficiency class (HDR)G
Operating temperature (T-T)0 - 40 °C
Storage temperature (T-T)-20 - 60 °C
Depth (with stand)223.2 mm
Height (with stand)483.3 mm
Width (with stand)809 mm
Weight (without stand)4.9 kg
Width (without stand)809 mm
Weight (with stand)5.9 kg
Depth (without stand)91.5 mm
Height (without stand)358.9 mm
NVIDIA G-SYNCNo
AMD FreeSyncYes
Smart modesEnergy saving
Flicker-free technologyYes
Package height524 mm
Package width986 mm
Package depth212 mm
Package weight8.4 kg
Power adapter includedYes
Stand includedYes
Viewing angle, horizontal178°
Supported graphics resolutions640 x 480 (VGA)
Supported graphics resolutions1920 x 1080 (HD 1080)
Supported graphics resolutions800 x 600 (SVGA)
Supported graphics resolutions1024 x 768 (XGA)
Supported graphics resolutions3440 x 1440
Pixel pitch0.23175 x 0.23175 mm
Response time5 ms
Display diagonal86.4 cm (34")
Display resolution3440 x 1440 pixels
HD typeWide Quad HD
Screen shapeCurved
Display brightness (typical)300 cd/m²
TouchscreenNo
Viewing angle, vertical178°
Native aspect ratio21:9
Display number of colours16.7 million colours
Supported video modes2160p
Supported video modes720p
Supported video modes480p
Supported video modes1080p
High Dynamic Range (HDR) technologyHDR Effect
High Dynamic Range (HDR) technologyHigh Dynamic Range 10 (HDR10)
sRGB coverage (typical)99%
Maximum refresh rate100 Hz
Panel typeVA
Display diagonal (metric)86.42 cm
Screen curvature rating1800R
High Dynamic Range (HDR) supportedYes
Contrast ratio (typical)3000:1
Colour depth10 bit
Response time measurement typeGTG (Gray to Gray)
Built-in cameraNo
Built-in speaker(s)No
Tilt angle range-5 - 15°
Cable lock slotYes
Cable lock slot typeKensington
Height adjustmentNo
Panel mounting interface100 x 100 mm