



















LG 34WR50QK-B computer monitor 86.4 cm (34") 3440 x 1440 pixels Wide Quad HD Black
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: MONLG-MON0209
- Тегло: 8.88kg
- SKU: MONLG-MON0209
328.48€ (642.44лв.)
без ДДС: 273.73€ (535.37лв.)
![]() |
12 x 31.02 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
LG 34WR50QK-B computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels Wide Quad HD Black
, MONLG-MON0209
, LG
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете LG 34WR50QK-B computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels Wide Quad HD Black
, цена LG 34WR50QK-B computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels Wide Quad HD Black
, оферти LG 34WR50QK-B computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels Wide Quad HD Black
, ревю LG 34WR50QK-B computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels Wide Quad HD Black
, промоция LG 34WR50QK-B computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels Wide Quad HD Black
, онлайн магазин LG 34WR50QK-B computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels Wide Quad HD Black
, поръчай LG 34WR50QK-B computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels Wide Quad HD Black
, LG 34WR50QK-B computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels Wide Quad HD Black мнения
, LG 34WR50QK-B computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels Wide Quad HD Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, lg {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален LG 34WR50QK-B computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels Wide Quad HD Black
, гаранция LG 34WR50QK-B computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels Wide Quad HD Black
, бърза доставка LG 34WR50QK-B computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels Wide Quad HD Black
, LG цена
, LG промоция
, LG отстъпка
, LG Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, LG MONLG-MON0209 характеристики
, LG MONLG-MON0209 спецификации
, LG MONLG-MON0209 review
, LG MONLG-MON0209 сравнение
, LG MONLG-MON0209 отзиви
, LG MONLG-MON0209 намаление
EAN: 8806096199527
MPN: 34WR50QK-B
Technical Specifications
| Product colour | Black |
| Front bezel colour | Black |
| Feet colour | Black |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Power consumption (typical) | 45 W |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 25.7 kWh |
| Power supply type | External |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 42.9 kWh |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 °C |
| Depth (with stand) | 223.2 mm |
| Height (with stand) | 483.3 mm |
| Width (with stand) | 809 mm |
| Weight (without stand) | 4.9 kg |
| Width (without stand) | 809 mm |
| Weight (with stand) | 5.9 kg |
| Depth (without stand) | 91.5 mm |
| Height (without stand) | 358.9 mm |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| AMD FreeSync | Yes |
| Smart modes | Energy saving |
| Flicker-free technology | Yes |
| Package height | 524 mm |
| Package width | 986 mm |
| Package depth | 212 mm |
| Package weight | 8.4 kg |
| Power adapter included | Yes |
| Stand included | Yes |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Supported graphics resolutions | 640 x 480 (VGA) |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Supported graphics resolutions | 800 x 600 (SVGA) |
| Supported graphics resolutions | 1024 x 768 (XGA) |
| Supported graphics resolutions | 3440 x 1440 |
| Pixel pitch | 0.23175 x 0.23175 mm |
| Response time | 5 ms |
| Display diagonal | 86.4 cm (34") |
| Display resolution | 3440 x 1440 pixels |
| HD type | Wide Quad HD |
| Screen shape | Curved |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Touchscreen | No |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Supported video modes | 2160p |
| Supported video modes | 720p |
| Supported video modes | 480p |
| Supported video modes | 1080p |
| High Dynamic Range (HDR) technology | HDR Effect |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Panel type | VA |
| Display diagonal (metric) | 86.42 cm |
| Screen curvature rating | 1800R |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 3000:1 |
| Colour depth | 10 bit |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Built-in camera | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Tilt angle range | -5 - 15° |
| Cable lock slot | Yes |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Height adjustment | No |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| VESA mounting | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Headphone outputs | 1 |
| Built-in USB hub | No |
| HDMI ports quantity | 2 |
| HDMI | Yes |
| Headphone out | Yes |
| Picture-by-Picture (PbP) | Yes |
| Brand specific technologies | Black Stabilizer |
| Warnings | Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock. |
| Warnings | Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage. |
| Warnings | Unplug the monitor from the power source before cleaning. |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2033455 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 20.5 x 97.8 x 52 cm
Weight: 8.875 kg



