















LG 29U511A-B computer monitor 73.7 cm (29") 2560 x 1080 pixels WFHD LCD Black
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: MONLG-MON0213
- Тегло: 6.50kg
- SKU: MONLG-MON0213
192.29€ (376.08лв.)
без ДДС: 160.24€ (313.40лв.)
![]() |
12 x 18.16 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
LG 29U511A-B computer monitor 73.7 cm (29) 2560 x 1080 pixels WFHD LCD Black
, MONLG-MON0213
, LG
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете LG 29U511A-B computer monitor 73.7 cm (29) 2560 x 1080 pixels WFHD LCD Black
, цена LG 29U511A-B computer monitor 73.7 cm (29) 2560 x 1080 pixels WFHD LCD Black
, оферти LG 29U511A-B computer monitor 73.7 cm (29) 2560 x 1080 pixels WFHD LCD Black
, ревю LG 29U511A-B computer monitor 73.7 cm (29) 2560 x 1080 pixels WFHD LCD Black
, промоция LG 29U511A-B computer monitor 73.7 cm (29) 2560 x 1080 pixels WFHD LCD Black
, онлайн магазин LG 29U511A-B computer monitor 73.7 cm (29) 2560 x 1080 pixels WFHD LCD Black
, поръчай LG 29U511A-B computer monitor 73.7 cm (29) 2560 x 1080 pixels WFHD LCD Black
, LG 29U511A-B computer monitor 73.7 cm (29) 2560 x 1080 pixels WFHD LCD Black мнения
, LG 29U511A-B computer monitor 73.7 cm (29) 2560 x 1080 pixels WFHD LCD Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, lg {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален LG 29U511A-B computer monitor 73.7 cm (29) 2560 x 1080 pixels WFHD LCD Black
, гаранция LG 29U511A-B computer monitor 73.7 cm (29) 2560 x 1080 pixels WFHD LCD Black
, бърза доставка LG 29U511A-B computer monitor 73.7 cm (29) 2560 x 1080 pixels WFHD LCD Black
, LG цена
, LG промоция
, LG отстъпка
, LG Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, LG MONLG-MON0213 характеристики
, LG MONLG-MON0213 спецификации
, LG MONLG-MON0213 review
, LG MONLG-MON0213 сравнение
, LG MONLG-MON0213 отзиви
, LG MONLG-MON0213 намаление
EAN: 8806096534601
MPN: 29U511A-B
Technical Specifications
| Product colour | Black |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 20 kWh |
| Energy efficiency class (HDR) | F |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 22 kWh |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Width (without stand) | 688.5 mm |
| Weight (without stand) | 4 kg |
| Width (with stand) | 688.5 mm |
| Weight (with stand) | 5.1 kg |
| Height (with stand) | 408.7 mm |
| Depth (without stand) | 76.9 mm |
| Depth (with stand) | 220 mm |
| Height (without stand) | 313.4 mm |
| Package depth | 132 mm |
| Package height | 391 mm |
| Package width | 781 mm |
| Package weight | 6.6 kg |
| Cables included | HDMI |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Pixel pitch | 0.26 x 0.26 mm |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Response time | 5 ms |
| Display diagonal | 73.7 cm (29") |
| Panel type | IPS |
| Display resolution | 2560 x 1080 pixels |
| Display diagonal (metric) | 73 cm |
| HD type | WFHD |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| VESA mounting | Yes |
| DisplayPort out version | 1.4 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| HDMI | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Headphone out | Yes |
| Warnings | Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock. |
| Warnings | Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage. |
| Warnings | Unplug the monitor from the power source before cleaning. |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2329253 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 13 x 40 x 77 cm
Weight: 6.5 kg



