





LG 27UP850K-W.AEU monitor computer monitor 68.6 cm (27") 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LED Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: 27UP850K-W
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 8.80kg
344.81€ (674.39лв.)
без ДДС: 287.34€ (561.99лв.)
![]() |
12 x 32.56 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
LG 27UP850K-W.AEU monitor computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LED Black
, 27UP850K-W
, LG
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете LG 27UP850K-W.AEU monitor computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LED Black
, цена LG 27UP850K-W.AEU monitor computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LED Black
, оферти LG 27UP850K-W.AEU monitor computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LED Black
, ревю LG 27UP850K-W.AEU monitor computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LED Black
, промоция LG 27UP850K-W.AEU monitor computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LED Black
, онлайн магазин LG 27UP850K-W.AEU monitor computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LED Black
, поръчай LG 27UP850K-W.AEU monitor computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LED Black
, LG 27UP850K-W.AEU monitor computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LED Black мнения
, LG 27UP850K-W.AEU monitor computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LED Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, lg {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален LG 27UP850K-W.AEU monitor computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LED Black
, гаранция LG 27UP850K-W.AEU monitor computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LED Black
, бърза доставка LG 27UP850K-W.AEU monitor computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LED Black
, LG цена
, LG промоция
, LG отстъпка
, LG LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, LG 27UP850K-W характеристики
, LG 27UP850K-W спецификации
, LG 27UP850K-W review
, LG 27UP850K-W сравнение
, LG 27UP850K-W отзиви
, LG 27UP850K-W намаление
| Market positioning: | Professional |
| Product colour: | Black |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Power supply type: | External |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Power consumption (typical): | 210 W |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 26 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 46 kWh |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Power consumption (off): | 0.3 W |
| Depth (with stand): | 239.3 mm |
| Width (with stand): | 613.5 mm |
| Height (with stand): | 569.3 mm |
| Height (without stand): | 363.5 mm |
| Weight (without stand): | 4.1 kg |
| Depth (without stand): | 45.4 mm |
| Weight (with stand): | 5.9 kg |
| Width (without stand): | 613.5 mm |
| Flicker-free technology: | Yes |
| Package width: | 694 mm |
| Package height: | 496 mm |
| Package weight: | 8.9 kg |
| Package depth: | 212 mm |
| Cables included: | USB Type-C, DisplayPort, HDMI, Power |
| Power adapter included: | Yes |
| Display resolution: | 3840 x 2160 pixels |
| Display diagonal (metric): | 68.4 cm |
| Panel type: | IPS |
| Contrast ratio (typical): | 1200:1 |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Display technology: | LED |
| Display number of colours: | 1.07 billion colours |
| Pixel pitch: | 0.1554 x 0.1554 mm |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Touchscreen: | No |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Screen shape: | Flat |
| Response time: | 5 ms |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Colour gamut standard: | DCI-P3 |
| Colour gamut: | 95% |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | High Dynamic Range 10 (HDR10), DisplayHDR 400 |
| Maximum refresh rate: | 60 Hz |
| Display brightness (typical): | 400 cd/m² |
| Display diagonal: | 68.6 cm (27") |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Number of speakers: | 2 |
| Built-in camera: | No |
| RMS rated power: | 5 W |
| VESA mounting: | Yes |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| Pivot: | Yes |
| Height adjustment: | Yes |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| DisplayPort version: | 1.4 |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| Headphone out: | Yes |
| USB Type-C downstream ports quantity: | 2 |
| USB Power Delivery up to: | 90 W |
| USB Power Delivery (USB PD): | Yes |
| HDMI: | Yes |
| Brand specific technologies: | Black Stabilizer, Super+ Resolution |







