LG 27UP850K-W.AEU monitor computer monitor 68.6 cm (27") 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LED Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
  • Наличност: доставка 7 до 10 дни
  • Модел: 27UP850K-W
  • Гаранция: 24 месеца
  • Тегло: 8.80kg
ГПР /%/
Market positioning:Professional
Product colour:Black
AC input frequency:50/60 Hz
Power supply type:External
AC input voltage:100 - 240 V
Power consumption (typical):210 W
Power consumption (standby):0.5 W
Energy efficiency class (SDR):F
Energy consumption (SDR) per 1000 hours:26 kWh
Energy consumption (HDR) per 1000 hours:46 kWh
Energy efficiency class (HDR):G
Energy efficiency scale:A to G
Power consumption (off):0.3 W
Depth (with stand):239.3 mm
Width (with stand):613.5 mm
Height (with stand):569.3 mm
Height (without stand):363.5 mm
Weight (without stand):4.1 kg
Depth (without stand):45.4 mm
Weight (with stand):5.9 kg
Width (without stand):613.5 mm
Flicker-free technology:Yes
Package width:694 mm
Package height:496 mm
Package weight:8.9 kg
Package depth:212 mm
Cables included:USB Type-C, DisplayPort, HDMI, Power
Power adapter included:Yes
Display resolution:3840 x 2160 pixels
Display diagonal (metric):68.4 cm
Panel type:IPS
Contrast ratio (typical):1200:1
Native aspect ratio:16:9
Display technology:LED
Display number of colours:1.07 billion colours
Pixel pitch:0.1554 x 0.1554 mm
Viewing angle, vertical:178°
Touchscreen:No
HD type:4K Ultra HD
Viewing angle, horizontal:178°
Screen shape:Flat
Response time:5 ms
High Dynamic Range (HDR) supported:Yes
Colour gamut standard:DCI-P3
Colour gamut:95%
High Dynamic Range (HDR) technology:High Dynamic Range 10 (HDR10), DisplayHDR 400
Maximum refresh rate:60 Hz
Display brightness (typical):400 cd/m²
Display diagonal:68.6 cm (27")
Built-in speaker(s):Yes
Number of speakers:2
Built-in camera:No
RMS rated power:5 W
VESA mounting:Yes
Tilt adjustment:Yes
Panel mounting interface:100 x 100 mm
Pivot:Yes
Height adjustment:Yes
HDMI ports quantity:2
DisplayPort version:1.4
DisplayPorts quantity:1
Headphone out:Yes
USB Type-C downstream ports quantity:2
USB Power Delivery up to:90 W
USB Power Delivery (USB PD):Yes
HDMI:Yes
Brand specific technologies:Black Stabilizer, Super+ Resolution
Напишете мнение
Забележка: HTML не се потдържа!
Лош Добър
Сходни продукти
Brand: BE QUIET!
Brand: Linksys
Brand: DELL
Product colour:Black Market positioning:Gaming Power consumption (off):0.3 W AC input voltage:100 - 240 V AC input frequency:50/60 Hz Power consumptio..