LG 27GS60F computer monitor 68.6 cm (27") 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 27GS60F-B
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 7.71kg
186.36€ (364.49лв.)
без ДДС: 155.30€ (303.74лв.)
![]() |
12 x 17.60 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
LG 27GS60F computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, 27GS60F-B
, LG
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете LG 27GS60F computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, цена LG 27GS60F computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, оферти LG 27GS60F computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, ревю LG 27GS60F computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, промоция LG 27GS60F computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, онлайн магазин LG 27GS60F computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, поръчай LG 27GS60F computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, LG 27GS60F computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black мнения
, LG 27GS60F computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, lg {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален LG 27GS60F computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, гаранция LG 27GS60F computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, бърза доставка LG 27GS60F computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, LG цена
, LG промоция
, LG отстъпка
, LG LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, LG 27GS60F-B характеристики
, LG 27GS60F-B спецификации
, LG 27GS60F-B review
, LG 27GS60F-B сравнение
, LG 27GS60F-B отзиви
, LG 27GS60F-B намаление
| Warranty period: | 2 year(s) |
| Feet colour: | Black |
| Product colour: | Black |
| Market positioning: | Gaming |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 1859707 |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 22 kWh |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 25 kWh |
| Energy efficiency class (HDR): | F |
| Height (without stand): | 364.8 mm |
| Width (without stand): | 614.2 mm |
| Depth (with stand): | 224.8 mm |
| Depth (without stand): | 51.7 mm |
| Width (with stand): | 614.2 mm |
| Weight (with stand): | 5.8 kg |
| Height (with stand): | 454.2 mm |
| Weight (without stand): | 5.1 kg |
| Wi-Fi: | No |
| Ethernet LAN: | No |
| AMD FreeSync: | Yes |
| NVIDIA G-SYNC type: | G-SYNC Compatible |
| Game mode: | Yes |
| NVIDIA G-SYNC: | Yes |
| Flicker-free technology: | Yes |
| Brand specific technologies: | Black Stabilizer |
| FPS counter: | Yes |
| AMD FreeSync type: | FreeSync Premium |
| Package width: | 707 mm |
| Package depth: | 164 mm |
| Package type: | Box |
| Package weight: | 7.9 kg |
| Package height: | 453 mm |
| Cables included: | DisplayPort, AC |
| Power adapter included: | Yes |
| Stand included: | Yes |
| Display brightness (peak): | 400 cd/m² |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| Colour gamut standard: | sRGB |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Maximum refresh rate: | 180 Hz |
| Touchscreen: | No |
| sRGB coverage (typical): | 99% |
| Display diagonal: | 68.6 cm (27") |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Backlight type: | LED |
| HD type: | Full HD |
| Display technology: | LCD |
| Panel type: | IPS |
| Contrast ratio (dynamic): | 5000000:1 |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Display diagonal (metric): | 68.5 cm |
| Screen shape: | Flat |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Display brightness (typical): | 300 cd/m² |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Display number of colours: | 16.7 million colours |
| Response time: | 1 ms |
| Pixel pitch: | 0.31 x 0.31 mm |
| Built-in speaker(s): | No |
| Built-in camera: | No |
| Built-in microphone: | No |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| Height adjustment: | No |
| VESA mounting: | Yes |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| Tilt angle range: | -5 - 15° |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Headphone connectivity: | 3.5 mm |
| HDMI: | Yes |
| Headphone outputs: | 1 |
| DisplayPort version: | 1.4 |
| HDMI version: | 2.0 |
| Headphone out: | Yes |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| Built-in USB hub: | No |
| Digital signal format system: | Not supported |







