







Lexar NS100 2.5" 128 GB Serial ATA III
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DIALXRSSD0010
- Тегло: 0.07kg
- SKU: DIALXRSSD0010
47.38€ (92.66лв.)
без ДДС: 39.48€ (77.22лв.)
Етикети:
Lexar NS100 2.5 128 GB Serial ATA III
, DIALXRSSD0010
, Lexar
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Lexar NS100 2.5 128 GB Serial ATA III
, цена Lexar NS100 2.5 128 GB Serial ATA III
, оферти Lexar NS100 2.5 128 GB Serial ATA III
, ревю Lexar NS100 2.5 128 GB Serial ATA III
, промоция Lexar NS100 2.5 128 GB Serial ATA III
, онлайн магазин Lexar NS100 2.5 128 GB Serial ATA III
, поръчай Lexar NS100 2.5 128 GB Serial ATA III
, Lexar NS100 2.5 128 GB Serial ATA III мнения
, Lexar NS100 2.5 128 GB Serial ATA III сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, lexar {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Lexar NS100 2.5 128 GB Serial ATA III
, гаранция Lexar NS100 2.5 128 GB Serial ATA III
, бърза доставка Lexar NS100 2.5 128 GB Serial ATA III
, Lexar цена
, Lexar промоция
, Lexar отстъпка
, Lexar Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Lexar DIALXRSSD0010 характеристики
, Lexar DIALXRSSD0010 спецификации
, Lexar DIALXRSSD0010 review
, Lexar DIALXRSSD0010 сравнение
, Lexar DIALXRSSD0010 отзиви
, Lexar DIALXRSSD0010 намаление
EAN: 843367116188
MPN: LNS100-128RB
Technical Specifications
| Component for | PC/Laptop |
| Harmonized System (HS) code | 84717070 |
| Interface | Serial ATA III |
| NVMe | No |
| Protection features | Shock resistant |
| TBW rating | 64 |
| SSD form factor | 2.5" |
| Read speed | 520 MB/s |
| Data transfer rate | 6 Gbit/s |
| SSD capacity | 128 GB |
| Maximum operating temperature | 70 °C |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 85 °C |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Vibration resistance | 20 G |
| Depth | 69.8 mm |
| Height | 7 mm |
| Width | 100.2 mm |
| Weight | 34 g |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 2 x 10.6 x 16.6 cm
Weight: 0.068 kg
