







Lexar LD4U08G36C18LG-RGD memory module 16 GB 2 x 8 GB DDR4
- Наличност: Изчерпан
- Модел: PAMLXRDR40016
- Тегло: 0.13kg
- SKU: PAMLXRDR40016
63.92€ (125.02лв.)
без ДДС: 53.27€ (104.19лв.)
Етикети:
Lexar LD4U08G36C18LG-RGD memory module 16 GB 2 x 8 GB DDR4
, PAMLXRDR40016
, Lexar
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Lexar LD4U08G36C18LG-RGD memory module 16 GB 2 x 8 GB DDR4
, цена Lexar LD4U08G36C18LG-RGD memory module 16 GB 2 x 8 GB DDR4
, оферти Lexar LD4U08G36C18LG-RGD memory module 16 GB 2 x 8 GB DDR4
, ревю Lexar LD4U08G36C18LG-RGD memory module 16 GB 2 x 8 GB DDR4
, промоция Lexar LD4U08G36C18LG-RGD memory module 16 GB 2 x 8 GB DDR4
, онлайн магазин Lexar LD4U08G36C18LG-RGD memory module 16 GB 2 x 8 GB DDR4
, поръчай Lexar LD4U08G36C18LG-RGD memory module 16 GB 2 x 8 GB DDR4
, Lexar LD4U08G36C18LG-RGD memory module 16 GB 2 x 8 GB DDR4 мнения
, Lexar LD4U08G36C18LG-RGD memory module 16 GB 2 x 8 GB DDR4 сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, lexar {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Lexar LD4U08G36C18LG-RGD memory module 16 GB 2 x 8 GB DDR4
, гаранция Lexar LD4U08G36C18LG-RGD memory module 16 GB 2 x 8 GB DDR4
, бърза доставка Lexar LD4U08G36C18LG-RGD memory module 16 GB 2 x 8 GB DDR4
, Lexar цена
, Lexar промоция
, Lexar отстъпка
, Lexar Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Lexar PAMLXRDR40016 характеристики
, Lexar PAMLXRDR40016 спецификации
, Lexar PAMLXRDR40016 review
, Lexar PAMLXRDR40016 сравнение
, Lexar PAMLXRDR40016 отзиви
, Lexar PAMLXRDR40016 намаление
EAN: 843367133451
MPN: LD4U08G36C18LG-RGD
Technical Specifications
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) version | 2.0 |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 8 GB |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| CAS latency | 18 |
| Memory voltage | 1.35 V |
| Internal memory type | DDR4 |
| Internal memory | 16 GB |
| Component for | PC |
| Cooling type | Heatsink |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes |
| Memory clock speed | 3600 MHz |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 85 °C |
| Storage temperature (T-T) | -55 - 100 °C |
| Height | 6.4 mm |
| Depth | 35.2 mm |
| Width | 138.4 mm |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 1.9 x 14.8 x 16 cm
Weight: 0.134 kg
