





Lexar LD4AU008G-B3200GSST memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3200 MHz – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: LD4AU008G-B3200GSST
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.03kg
29.14€ (56.99лв.)
без ДДС: 24.28€ (47.49лв.)
Етикети:
Lexar LD4AU008G-B3200GSST memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3200 MHz
, LD4AU008G-B3200GSST
, Lexar
, Оперативна памет
, PC компоненти
, купете Lexar LD4AU008G-B3200GSST memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3200 MHz
, цена Lexar LD4AU008G-B3200GSST memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3200 MHz
, оферти Lexar LD4AU008G-B3200GSST memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3200 MHz
, ревю Lexar LD4AU008G-B3200GSST memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3200 MHz
, промоция Lexar LD4AU008G-B3200GSST memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3200 MHz
, онлайн магазин Lexar LD4AU008G-B3200GSST memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3200 MHz
, поръчай Lexar LD4AU008G-B3200GSST memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3200 MHz
, Lexar LD4AU008G-B3200GSST memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3200 MHz мнения
, Lexar LD4AU008G-B3200GSST memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3200 MHz сравнение
, евтин Оперативна памет
, топ Оперативна памет
, най-добър Оперативна памет
, нов Оперативна памет
, lexar {ucfirst}оперативна памет
, оригинален Lexar LD4AU008G-B3200GSST memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3200 MHz
, гаранция Lexar LD4AU008G-B3200GSST memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3200 MHz
, бърза доставка Lexar LD4AU008G-B3200GSST memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3200 MHz
, Lexar цена
, Lexar промоция
, Lexar отстъпка
, Lexar Оперативна памет
, оперативна памет в българия
, оперативна памет techmag
, онлайн поръчка Оперативна памет
, магазин за Оперативна памет
, топ оферти Оперативна памет
, Lexar LD4AU008G-B3200GSST характеристики
, Lexar LD4AU008G-B3200GSST спецификации
, Lexar LD4AU008G-B3200GSST review
, Lexar LD4AU008G-B3200GSST сравнение
, Lexar LD4AU008G-B3200GSST отзиви
, Lexar LD4AU008G-B3200GSST намаление
| Memory clock speed: | 3200 MHz |
| Internal memory type: | DDR4 |
| CAS latency: | 22 |
| Internal memory: | 8 GB |
| Memory voltage: | 1.2 V |
| Component for: | PC |
| Memory form factor: | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size): | 1 x 8 GB |
| Storage temperature (T-T): | 155 - 100 °C |
| Operating temperature (T-T): | -20 - 85 °C |
| Width: | 133.3 mm |
| Depth: | 31.2 mm |





