













Lenovo ZG38C05242 tablet case 32.3 cm (12.7") Folio Oat
- Наличност: Изчерпан
- Модел: TABLEVTOR0096
- Тегло: 0.53kg
- SKU: TABLEVTOR0096
59.28€ (115.94лв.)
без ДДС: 49.40€ (96.62лв.)
Етикети:
Lenovo ZG38C05242 tablet case 32.3 cm (12.7) Folio Oat
, TABLEVTOR0096
, Lenovo
, Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, купете Lenovo ZG38C05242 tablet case 32.3 cm (12.7) Folio Oat
, цена Lenovo ZG38C05242 tablet case 32.3 cm (12.7) Folio Oat
, оферти Lenovo ZG38C05242 tablet case 32.3 cm (12.7) Folio Oat
, ревю Lenovo ZG38C05242 tablet case 32.3 cm (12.7) Folio Oat
, промоция Lenovo ZG38C05242 tablet case 32.3 cm (12.7) Folio Oat
, онлайн магазин Lenovo ZG38C05242 tablet case 32.3 cm (12.7) Folio Oat
, поръчай Lenovo ZG38C05242 tablet case 32.3 cm (12.7) Folio Oat
, Lenovo ZG38C05242 tablet case 32.3 cm (12.7) Folio Oat мнения
, Lenovo ZG38C05242 tablet case 32.3 cm (12.7) Folio Oat сравнение
, евтин Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, топ Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, най-добър Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, нов Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, lenovo {ucfirst}смартфони
, таблети & аксесоари
, оригинален Lenovo ZG38C05242 tablet case 32.3 cm (12.7) Folio Oat
, гаранция Lenovo ZG38C05242 tablet case 32.3 cm (12.7) Folio Oat
, бърза доставка Lenovo ZG38C05242 tablet case 32.3 cm (12.7) Folio Oat
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, смартфони
, таблети & аксесоари в българия
, смартфони
, таблети & аксесоари techmag
, онлайн поръчка Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, магазин за Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, топ оферти Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, Lenovo TABLEVTOR0096 характеристики
, Lenovo TABLEVTOR0096 спецификации
, Lenovo TABLEVTOR0096 review
, Lenovo TABLEVTOR0096 сравнение
, Lenovo TABLEVTOR0096 отзиви
, Lenovo TABLEVTOR0096 намаление
EAN: 197529648469
MPN: ZG38C05242
Technical Specifications
| Compatibility | Tab P12 |
| Stand mode | Yes |
| Case type | Folio |
| Product main colour | Oat |
| Maximum screen size | 32.3 cm (12.7") |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Width | 198 mm |
| Weight | 340 g |
| Built-in battery | No |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 3.2 x 23.5 x 34.6 cm
Weight: 0.53 kg

