



















Lenovo ZG38C04869 tablet case 22.9 cm (9") Folio Grey
- Наличност: Изчерпан
- Модел: TABLEVTOR0098
- Тегло: 0.29kg
- SKU: TABLEVTOR0098
12.84€ (25.11лв.)
без ДДС: 10.70€ (20.93лв.)
Етикети:
Lenovo ZG38C04869 tablet case 22.9 cm (9) Folio Grey
, TABLEVTOR0098
, Lenovo
, Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, купете Lenovo ZG38C04869 tablet case 22.9 cm (9) Folio Grey
, цена Lenovo ZG38C04869 tablet case 22.9 cm (9) Folio Grey
, оферти Lenovo ZG38C04869 tablet case 22.9 cm (9) Folio Grey
, ревю Lenovo ZG38C04869 tablet case 22.9 cm (9) Folio Grey
, промоция Lenovo ZG38C04869 tablet case 22.9 cm (9) Folio Grey
, онлайн магазин Lenovo ZG38C04869 tablet case 22.9 cm (9) Folio Grey
, поръчай Lenovo ZG38C04869 tablet case 22.9 cm (9) Folio Grey
, Lenovo ZG38C04869 tablet case 22.9 cm (9) Folio Grey мнения
, Lenovo ZG38C04869 tablet case 22.9 cm (9) Folio Grey сравнение
, евтин Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, топ Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, най-добър Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, нов Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, lenovo {ucfirst}смартфони
, таблети & аксесоари
, оригинален Lenovo ZG38C04869 tablet case 22.9 cm (9) Folio Grey
, гаранция Lenovo ZG38C04869 tablet case 22.9 cm (9) Folio Grey
, бърза доставка Lenovo ZG38C04869 tablet case 22.9 cm (9) Folio Grey
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, смартфони
, таблети & аксесоари в българия
, смартфони
, таблети & аксесоари techmag
, онлайн поръчка Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, магазин за Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, топ оферти Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, Lenovo TABLEVTOR0098 характеристики
, Lenovo TABLEVTOR0098 спецификации
, Lenovo TABLEVTOR0098 review
, Lenovo TABLEVTOR0098 сравнение
, Lenovo TABLEVTOR0098 отзиви
, Lenovo TABLEVTOR0098 намаление
EAN: 196802988605
MPN: ZG38C04869
Technical Specifications
| Compliance certificates | RoHS |
| Compliance certificates | REACH |
| Compatibility | Tab M9 |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Number of stand modes | 2 |
| Case type | Folio |
| Product main colour | Grey |
| Stand mode | Yes |
| Maximum screen size | 22.9 cm (9") |
| Depth | 2 mm |
| Width | 17 mm |
| Weight | 185 g |
| Height | 27 mm |
| Screen protector | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 2.7 x 19.1 x 27.4 cm
Weight: 0.292 kg

