









Lenovo ZG38C03900 tablet case 25.6 cm (10.1") Folio Grey
- Наличност: Изчерпан
- Модел: TABLEVTOR0094
- Тегло: 0.38kg
- SKU: TABLEVTOR0094
11.54€ (22.58лв.)
без ДДС: 9.62€ (18.82лв.)
Етикети:
Lenovo ZG38C03900 tablet case 25.6 cm (10.1) Folio Grey
, TABLEVTOR0094
, Lenovo
, Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, купете Lenovo ZG38C03900 tablet case 25.6 cm (10.1) Folio Grey
, цена Lenovo ZG38C03900 tablet case 25.6 cm (10.1) Folio Grey
, оферти Lenovo ZG38C03900 tablet case 25.6 cm (10.1) Folio Grey
, ревю Lenovo ZG38C03900 tablet case 25.6 cm (10.1) Folio Grey
, промоция Lenovo ZG38C03900 tablet case 25.6 cm (10.1) Folio Grey
, онлайн магазин Lenovo ZG38C03900 tablet case 25.6 cm (10.1) Folio Grey
, поръчай Lenovo ZG38C03900 tablet case 25.6 cm (10.1) Folio Grey
, Lenovo ZG38C03900 tablet case 25.6 cm (10.1) Folio Grey мнения
, Lenovo ZG38C03900 tablet case 25.6 cm (10.1) Folio Grey сравнение
, евтин Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, топ Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, най-добър Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, нов Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, lenovo {ucfirst}смартфони
, таблети & аксесоари
, оригинален Lenovo ZG38C03900 tablet case 25.6 cm (10.1) Folio Grey
, гаранция Lenovo ZG38C03900 tablet case 25.6 cm (10.1) Folio Grey
, бърза доставка Lenovo ZG38C03900 tablet case 25.6 cm (10.1) Folio Grey
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, смартфони
, таблети & аксесоари в българия
, смартфони
, таблети & аксесоари techmag
, онлайн поръчка Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, магазин за Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, топ оферти Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, Lenovo TABLEVTOR0094 характеристики
, Lenovo TABLEVTOR0094 спецификации
, Lenovo TABLEVTOR0094 review
, Lenovo TABLEVTOR0094 сравнение
, Lenovo TABLEVTOR0094 отзиви
, Lenovo TABLEVTOR0094 намаление
EAN: 196379142523
MPN: ZG38C03900
Technical Specifications
| Compatibility | Tab M10 3 Gen |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Maximum screen size | 25.6 cm (10.1") |
| Number of stand modes | 2 |
| Case type | Folio |
| Product main colour | Grey |
| Stand mode | Yes |
| Built-in speaker(s) | No |
| Weight | 217 g |
| Depth | 166 mm |
| Width | 150 mm |
| Height | 246 mm |
| Built-in battery | No |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 3.6 x 20.4 x 31.3 cm
Weight: 0.38 kg

