





















Lenovo Yoga Slim 9 14ILL10 Intel Core Ultra 7 258V Laptop 35.6 cm (14") Touchscreen WQUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Home Teal
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MOBLEVNOTMBOF
- Тегло: 2.76kg
- SKU: MOBLEVNOTMBOF
2,020.64€ (3,952.04лв.)
без ДДС: 1,683.87€ (3,293.36лв.)
![]() |
12 x 190.82 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Lenovo Yoga Slim 9 14ILL10 Intel Core Ultra 7 258V Laptop 35.6 cm (14) Touchscreen WQUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Home Teal
, MOBLEVNOTMBOF
, Lenovo
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Lenovo Yoga Slim 9 14ILL10 Intel Core Ultra 7 258V Laptop 35.6 cm (14) Touchscreen WQUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Home Teal
, цена Lenovo Yoga Slim 9 14ILL10 Intel Core Ultra 7 258V Laptop 35.6 cm (14) Touchscreen WQUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Home Teal
, оферти Lenovo Yoga Slim 9 14ILL10 Intel Core Ultra 7 258V Laptop 35.6 cm (14) Touchscreen WQUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Home Teal
, ревю Lenovo Yoga Slim 9 14ILL10 Intel Core Ultra 7 258V Laptop 35.6 cm (14) Touchscreen WQUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Home Teal
, промоция Lenovo Yoga Slim 9 14ILL10 Intel Core Ultra 7 258V Laptop 35.6 cm (14) Touchscreen WQUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Home Teal
, онлайн магазин Lenovo Yoga Slim 9 14ILL10 Intel Core Ultra 7 258V Laptop 35.6 cm (14) Touchscreen WQUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Home Teal
, поръчай Lenovo Yoga Slim 9 14ILL10 Intel Core Ultra 7 258V Laptop 35.6 cm (14) Touchscreen WQUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Home Teal
, Lenovo Yoga Slim 9 14ILL10 Intel Core Ultra 7 258V Laptop 35.6 cm (14) Touchscreen WQUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Home Teal мнения
, Lenovo Yoga Slim 9 14ILL10 Intel Core Ultra 7 258V Laptop 35.6 cm (14) Touchscreen WQUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Home Teal сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, lenovo {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Lenovo Yoga Slim 9 14ILL10 Intel Core Ultra 7 258V Laptop 35.6 cm (14) Touchscreen WQUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Home Teal
, гаранция Lenovo Yoga Slim 9 14ILL10 Intel Core Ultra 7 258V Laptop 35.6 cm (14) Touchscreen WQUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Home Teal
, бърза доставка Lenovo Yoga Slim 9 14ILL10 Intel Core Ultra 7 258V Laptop 35.6 cm (14) Touchscreen WQUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Home Teal
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Lenovo MOBLEVNOTMBOF характеристики
, Lenovo MOBLEVNOTMBOF спецификации
, Lenovo MOBLEVNOTMBOF review
, Lenovo MOBLEVNOTMBOF сравнение
, Lenovo MOBLEVNOTMBOF отзиви
, Lenovo MOBLEVNOTMBOF намаление
EAN: 198157071964
MPN: 83CX001PPB
Technical Specifications
| Processor threads | 8 |
| Processor cache | 12 MB |
| Processor cores | 8 |
| Processor model | 258V |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor boost frequency | 4.8 GHz |
| Processor family | Intel Core Ultra 7 |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Maximum turbo power | 37 W |
| Processor base power | 17 W |
| Performance-core base frequency | 2.2 GHz |
| Performance cores | 4 |
| Processor generation | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4.8 GHz |
| Low Power Efficient-core Base Frequency | 2200 MHz |
| Low Power Efficient-cores | 4 |
| Low Power Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.7 GHz |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card | Yes |
| On-board graphics card family | Intel Arc Graphics |
| Discrete graphics card | No |
| On-board graphics card model | Intel Arc Graphics 140V |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Internal memory | 32 GB |
| Maximum internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | LPDDR5x-SDRAM |
| Memory form factor | On-board |
| Memory clock speed | 8533 MHz |
| Product colour | Teal |
| Product type | Laptop |
| Housing material | Aluminium |
| Colour name | Tidal Teal |
| AC adapter power | 65 W |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB Type-C charging port | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Fingerprint reader | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Operating relative humidity (H-H) | 8 - 95% |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 35 °C |
| Storage temperature (T-T) | 5 - 43 °C |
| Weight | 1.23 kg |
| Height | 14.6 mm |
| Depth | 203.5 mm |
| Width | 312.9 mm |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Yes |
| Antenna type | 2x2 |
| Ethernet LAN | No |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth version | 5.4 |
| WWAN | Not installed |
| Mobile network connection | No |
| Motherboard chipset | Intel SoC |
| AC adapter included | Yes |
| Display surface | Gloss |
| Native aspect ratio | 16:10 |
| Touchscreen | Yes |
| LED backlight | Yes |
| Display diagonal | 35.6 cm (14") |
| Display resolution | 3840 x 2400 pixels |
| HD type | WQUXGA |
| RGB colour space | DCI-P3 |
| Display brightness | 750 cd/m² |
| Panel type | OLED |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| Colour gamut | 100% |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Dolby Vision |
| Operating system installed | Windows 11 Home |
| Operating system architecture | 64-bit |
| Microsoft Copilot | Yes |
| Copilot+ PC | Yes |
| Audio chip | Realtek ALC3306 |
| Built-in microphone | Yes |
| Number of microphones | 4 |
| Number of built-in speakers | 4 |
| Card reader integrated | No |
| Optical drive type | No |
| Total storage capacity | 1 TB |
| Storage media | SSD |
| NVMe | Yes |
| SSD capacity | 1 TB |
| SSD form factor | M.2 |
| Number of SSDs installed | 1 |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| Total SSDs capacity | 1 TB |
| Thunderbolt 4 ports quantity | 2 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Yes |
| Front camera | Yes |
| Front camera resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Front camera HD type | Full HD |
| Battery capacity | 75 Wh |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Numeric keypad | No |
| Pointing device | Touchpad |
| Keyboard backlit | Yes |
| Copilot key | Yes |
| Hazard pictogram(s) | GHS08: Health hazard |
| Hazard pictogram(s) | GHS07: Harmful |
| Hazard pictogram(s) | GHS09: Environmental hazard |
| Warnings | Keep out of the reach of children. |
| Warnings | Do not dispose of your old device in the normal household waste - take it to an electronic waste collection point. |
| Warnings | Do not expose to intense heat or open flame for prolonged periods. |
| Total processor performance up to | 115 TOPs |
| AI software frameworks supported by NPU | ONNX RT |
| AI software frameworks supported by NPU | WebNN |
| AI software frameworks supported by NPU | Windows ML |
| AI software frameworks supported by NPU | OpenVINO |
| AI software frameworks supported by NPU | DirectML |
| Windows Studio effects support | Yes |
| Neural processor unit (NPU) | Intel AI Boost |
| Sparsity support | Yes |
| NPU performance up to | 47 TOPs |
| GPU performance up to | 64 TOPs |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 34.5 x 49.5 x 9.2 cm
Weight: 2.76 kg


