


-42 %



Lenovo Yoga Slim 7 15ILL9 Intel Core Ultra 7 258V Laptop 38.9 cm (15.3") Touchscreen 2.8K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Grey – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 83HM002RPB
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 2.54kg
1,642.49€ (3,212.43лв.)
2,815.70€ (5,507.04лв.)
без ДДС: 1,368.74€ (2,677.02лв.)
![]() |
12 x 155.11 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Lenovo Yoga Slim 7 15ILL9 Intel Core Ultra 7 258V Laptop 38.9 cm (15.3) Touchscreen 2.8K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Grey
, 83HM002RPB
, Lenovo
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете Lenovo Yoga Slim 7 15ILL9 Intel Core Ultra 7 258V Laptop 38.9 cm (15.3) Touchscreen 2.8K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Grey
, цена Lenovo Yoga Slim 7 15ILL9 Intel Core Ultra 7 258V Laptop 38.9 cm (15.3) Touchscreen 2.8K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Grey
, оферти Lenovo Yoga Slim 7 15ILL9 Intel Core Ultra 7 258V Laptop 38.9 cm (15.3) Touchscreen 2.8K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Grey
, ревю Lenovo Yoga Slim 7 15ILL9 Intel Core Ultra 7 258V Laptop 38.9 cm (15.3) Touchscreen 2.8K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Grey
, промоция Lenovo Yoga Slim 7 15ILL9 Intel Core Ultra 7 258V Laptop 38.9 cm (15.3) Touchscreen 2.8K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Grey
, онлайн магазин Lenovo Yoga Slim 7 15ILL9 Intel Core Ultra 7 258V Laptop 38.9 cm (15.3) Touchscreen 2.8K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Grey
, поръчай Lenovo Yoga Slim 7 15ILL9 Intel Core Ultra 7 258V Laptop 38.9 cm (15.3) Touchscreen 2.8K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Grey
, Lenovo Yoga Slim 7 15ILL9 Intel Core Ultra 7 258V Laptop 38.9 cm (15.3) Touchscreen 2.8K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Grey мнения
, Lenovo Yoga Slim 7 15ILL9 Intel Core Ultra 7 258V Laptop 38.9 cm (15.3) Touchscreen 2.8K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Grey сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, lenovo {ucfirst}лаптопи
, оригинален Lenovo Yoga Slim 7 15ILL9 Intel Core Ultra 7 258V Laptop 38.9 cm (15.3) Touchscreen 2.8K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Grey
, гаранция Lenovo Yoga Slim 7 15ILL9 Intel Core Ultra 7 258V Laptop 38.9 cm (15.3) Touchscreen 2.8K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Grey
, бърза доставка Lenovo Yoga Slim 7 15ILL9 Intel Core Ultra 7 258V Laptop 38.9 cm (15.3) Touchscreen 2.8K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Grey
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, Lenovo 83HM002RPB характеристики
, Lenovo 83HM002RPB спецификации
, Lenovo 83HM002RPB review
, Lenovo 83HM002RPB сравнение
, Lenovo 83HM002RPB отзиви
, Lenovo 83HM002RPB намаление
| Processor generation: | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Processor base power: | 17 W |
| Performance-core base frequency: | 2.2 GHz |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Maximum turbo power: | 37 W |
| Performance cores: | 4 |
| Performance-core Max Turbo Frequency: | 4.8 GHz |
| Processor cache type: | Smart Cache |
| Low Power Efficient-core Max Turbo Frequency: | 3.7 GHz |
| Low Power Efficient-cores: | 4 |
| Low Power Efficient-core Base Frequency: | 2200 MHz |
| Processor model: | 258V |
| Processor threads: | 8 |
| Processor family: | Intel Core Ultra 7 |
| Processor cores: | 8 |
| Processor boost frequency: | 4.8 GHz |
| Processor cache: | 12 MB |
| On-board GPU manufacturer: | Intel |
| On-board graphics card family: | Intel Arc Graphics |
| Discrete graphics card: | No |
| On-board graphics card: | Yes |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| On-board graphics card model: | Intel Arc Graphics 140V |
| Maximum internal memory: | 32 GB |
| Memory form factor: | On-board |
| Memory clock speed: | 8533 MHz |
| Internal memory: | 32 GB |
| Internal memory type: | LPDDR5x-SDRAM |
| Product type: | Laptop |
| Colour name: | Luna Grey |
| Housing material: | Aluminium |
| Product colour: | Grey |
| AC adapter power: | 65 W |
| AC adapter frequency: | 50/60 Hz |
| AC adapter input voltage: | 100 - 240 V |
| Fingerprint reader: | No |
| Windows Hello: | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) version: | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM): | Yes |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 95% |
| Operating temperature (T-T): | 5 - 35 °C |
| Storage temperature (T-T): | 5 - 43 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 8 - 95% |
| Height: | 13.9 mm |
| Depth: | 235.4 mm |
| Width: | 343.8 mm |
| Weight: | 1.53 kg |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Mobile network connection: | No |
| Bluetooth: | Yes |
| Antenna type: | 2x2 |
| Motherboard chipset: | Intel SoC |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Touchscreen: | Yes |
| Display brightness: | 500 cd/m² |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | Dolby Vision, DisplayHDR 400 |
| Panel type: | IPS |
| Maximum refresh rate: | 120 Hz |
| Colour gamut: | 100% |
| RGB colour space: | DCI-P3 |
| Display diagonal: | 38.9 cm (15.3") |
| Native aspect ratio: | 16:10 |
| LED backlight: | Yes |
| HD type: | 2.8K |
| Display resolution: | 2880 x 1800 pixels |
| Display surface: | Gloss |
| Operating system architecture: | 64-bit |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Speaker power: | 2 W |
| Number of microphones: | 4 |
| Number of built-in speakers: | 4 |
| Built-in microphone: | Yes |
| SSD interface: | PCI Express 4.0 |
| SSD form factor: | M.2 |
| Card reader integrated: | No |
| NVMe: | Yes |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| Total SSDs capacity: | 512 GB |
| SSD capacity: | 512 GB |
| Storage media: | SSD |
| Optical drive type: | No |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| Intel® Thunderbolt 4: | Yes |
| Thunderbolt 4 ports quantity: | 2 |
| HDMI version: | 2.1 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 1 |
| Front camera resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Infrared (IR) camera: | Yes |
| Front camera HD type: | Full HD |
| Front camera: | Yes |
| Battery capacity: | 70 Wh |
| Battery technology: | Lithium Polymer (LiPo) |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Pointing device: | Touchpad |
| Numeric keypad: | No |
| Warnings: | Do not expose to intense heat or open flame for prolonged periods. |
| Hazard pictogram(s): | GHS07: Harmful, GHS09: Environmental hazard, GHS08: Health hazard |
| AI software frameworks supported by NPU: | WebNN, Windows ML, DirectML, OpenVINO, ONNX RT |
| Windows Studio effects support: | Yes |
| NPU performance up to: | 47 TOPs |
| Sparsity support: | Yes |
| Total processor performance up to: | 115 TOPs |
| Neural processor unit (NPU): | Intel AI Boost |







