





















Lenovo Yoga Slim 7 14IMH9 Ultra 5 125H 14" WUXGA OLED 400 nits Glossy 60 Hz 16 GB LPDDR5x-7467 SSD 1 TB Intel Arc Graphics Win11 Luna Grey
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MOBLEVNOTMBRE
- Тегло: 2.32kg
- SKU: MOBLEVNOTMBRE
900.89€ (1,761.98лв.)
без ДДС: 750.74€ (1,468.32лв.)
![]() |
12 x 85.07 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Lenovo Yoga Slim 7 14IMH9 Ultra 5 125H 14 WUXGA OLED 400 nits Glossy 60 Hz 16 GB LPDDR5x-7467 SSD 1 TB Intel Arc Graphics Win11 Luna Grey
, MOBLEVNOTMBRE
, Lenovo
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Lenovo Yoga Slim 7 14IMH9 Ultra 5 125H 14 WUXGA OLED 400 nits Glossy 60 Hz 16 GB LPDDR5x-7467 SSD 1 TB Intel Arc Graphics Win11 Luna Grey
, цена Lenovo Yoga Slim 7 14IMH9 Ultra 5 125H 14 WUXGA OLED 400 nits Glossy 60 Hz 16 GB LPDDR5x-7467 SSD 1 TB Intel Arc Graphics Win11 Luna Grey
, оферти Lenovo Yoga Slim 7 14IMH9 Ultra 5 125H 14 WUXGA OLED 400 nits Glossy 60 Hz 16 GB LPDDR5x-7467 SSD 1 TB Intel Arc Graphics Win11 Luna Grey
, ревю Lenovo Yoga Slim 7 14IMH9 Ultra 5 125H 14 WUXGA OLED 400 nits Glossy 60 Hz 16 GB LPDDR5x-7467 SSD 1 TB Intel Arc Graphics Win11 Luna Grey
, промоция Lenovo Yoga Slim 7 14IMH9 Ultra 5 125H 14 WUXGA OLED 400 nits Glossy 60 Hz 16 GB LPDDR5x-7467 SSD 1 TB Intel Arc Graphics Win11 Luna Grey
, онлайн магазин Lenovo Yoga Slim 7 14IMH9 Ultra 5 125H 14 WUXGA OLED 400 nits Glossy 60 Hz 16 GB LPDDR5x-7467 SSD 1 TB Intel Arc Graphics Win11 Luna Grey
, поръчай Lenovo Yoga Slim 7 14IMH9 Ultra 5 125H 14 WUXGA OLED 400 nits Glossy 60 Hz 16 GB LPDDR5x-7467 SSD 1 TB Intel Arc Graphics Win11 Luna Grey
, Lenovo Yoga Slim 7 14IMH9 Ultra 5 125H 14 WUXGA OLED 400 nits Glossy 60 Hz 16 GB LPDDR5x-7467 SSD 1 TB Intel Arc Graphics Win11 Luna Grey мнения
, Lenovo Yoga Slim 7 14IMH9 Ultra 5 125H 14 WUXGA OLED 400 nits Glossy 60 Hz 16 GB LPDDR5x-7467 SSD 1 TB Intel Arc Graphics Win11 Luna Grey сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, lenovo {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Lenovo Yoga Slim 7 14IMH9 Ultra 5 125H 14 WUXGA OLED 400 nits Glossy 60 Hz 16 GB LPDDR5x-7467 SSD 1 TB Intel Arc Graphics Win11 Luna Grey
, гаранция Lenovo Yoga Slim 7 14IMH9 Ultra 5 125H 14 WUXGA OLED 400 nits Glossy 60 Hz 16 GB LPDDR5x-7467 SSD 1 TB Intel Arc Graphics Win11 Luna Grey
, бърза доставка Lenovo Yoga Slim 7 14IMH9 Ultra 5 125H 14 WUXGA OLED 400 nits Glossy 60 Hz 16 GB LPDDR5x-7467 SSD 1 TB Intel Arc Graphics Win11 Luna Grey
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Lenovo MOBLEVNOTMBRE характеристики
, Lenovo MOBLEVNOTMBRE спецификации
, Lenovo MOBLEVNOTMBRE review
, Lenovo MOBLEVNOTMBRE сравнение
, Lenovo MOBLEVNOTMBRE отзиви
, Lenovo MOBLEVNOTMBRE намаление
EAN: 198157326095
MPN: 83CV008WPB
Technical Specifications
| Processor model | 125H |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor family | Intel Core Ultra 5 |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor threads | 18 |
| Processor cache | 18 MB |
| Processor boost frequency | 4.5 GHz |
| Processor cores | 14 |
| Efficient-core base frequency | 0.7 GHz |
| Performance-core base frequency | 1.2 GHz |
| Maximum turbo power | 115 W |
| Performance cores | 4 |
| Efficient cores | 8 |
| Low Power Efficient-core Max Turbo Frequency | 2.5 GHz |
| Low Power Efficient-cores | 2 |
| Low Power Efficient-core Base Frequency | 700 MHz |
| Processor base power | 28 W |
| Processor generation | Intel® Core™ Ultra (Series 1) |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.6 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4.5 GHz |
| Discrete graphics card | No |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card model | Intel Arc Graphics |
| On-board graphics card | Yes |
| On-board graphics card family | Intel Arc Graphics |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Internal memory type | LPDDR5x-SDRAM |
| Memory form factor | On-board |
| Internal memory | 16 GB |
| Memory clock speed | 7467 MHz |
| Maximum internal memory | 16 GB |
| Product type | Laptop |
| Product colour | Grey |
| Colour name | Luna Grey |
| Housing material | Aluminium |
| AC adapter power | 65 W |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Windows Hello | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Fingerprint reader | No |
| Depth | 221 mm |
| Weight | 1.39 kg |
| Width | 312 mm |
| Height | 14.9 mm |
| Ethernet LAN | No |
| Antenna type | 2x2 |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Yes |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth version | 5.3 |
| WWAN | Not installed |
| Motherboard chipset | Intel SoC |
| Display resolution | 1920 x 1200 pixels |
| Native aspect ratio | 16:10 |
| Display diagonal | 35.6 cm (14") |
| Touchscreen | No |
| Display surface | Gloss |
| HD type | WUXGA |
| LED backlight | Yes |
| RGB colour space | DCI-P3 |
| Panel type | OLED |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Dolby Vision |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Display brightness | 400 cd/m² |
| Colour gamut | 100% |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Operating system installed | Windows 11 Home |
| Trial software | Office |
| Operating system architecture | 64-bit |
| Built-in microphone | Yes |
| Audio chip | Realtek ALC3306 |
| Number of built-in speakers | 4 |
| Speaker power | 2 W |
| Number of microphones | 4 |
| Card reader integrated | No |
| Storage media | SSD |
| Total storage capacity | 1 TB |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Total SSDs capacity | 1 TB |
| SSD capacity | 1 TB |
| NVMe | Yes |
| SSD form factor | M.2 |
| HDMI version | 2.1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Intel® Thunderbolt 4 | Yes |
| Thunderbolt 4 ports quantity | 2 |
| Front camera | Yes |
| Front camera resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Front camera HD type | Full HD |
| Infrared (IR) camera | Yes |
| Battery capacity | 65 Wh |
| Pointing device | Touchpad |
| Keyboard backlit | Yes |
| Neural processor unit (NPU) | Intel AI Boost |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 45.4 x 29.1 x 8.6 cm
Weight: 2.32 kg


