



















Lenovo Yoga Book 9 14IAH10 Intel Core Ultra 7 255H 35.6 cm (14") Touchscreen 2.8K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Teal
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MOBLEVNOTMBOG
- Тегло: 4.14kg
- SKU: MOBLEVNOTMBOG
2,363.50€ (4,622.60лв.)
без ДДС: 1,969.58€ (3,852.16лв.)
![]() |
12 x 223.19 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Lenovo Yoga Book 9 14IAH10 Intel Core Ultra 7 255H 35.6 cm (14) Touchscreen 2.8K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Teal
, MOBLEVNOTMBOG
, Lenovo
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Lenovo Yoga Book 9 14IAH10 Intel Core Ultra 7 255H 35.6 cm (14) Touchscreen 2.8K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Teal
, цена Lenovo Yoga Book 9 14IAH10 Intel Core Ultra 7 255H 35.6 cm (14) Touchscreen 2.8K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Teal
, оферти Lenovo Yoga Book 9 14IAH10 Intel Core Ultra 7 255H 35.6 cm (14) Touchscreen 2.8K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Teal
, ревю Lenovo Yoga Book 9 14IAH10 Intel Core Ultra 7 255H 35.6 cm (14) Touchscreen 2.8K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Teal
, промоция Lenovo Yoga Book 9 14IAH10 Intel Core Ultra 7 255H 35.6 cm (14) Touchscreen 2.8K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Teal
, онлайн магазин Lenovo Yoga Book 9 14IAH10 Intel Core Ultra 7 255H 35.6 cm (14) Touchscreen 2.8K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Teal
, поръчай Lenovo Yoga Book 9 14IAH10 Intel Core Ultra 7 255H 35.6 cm (14) Touchscreen 2.8K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Teal
, Lenovo Yoga Book 9 14IAH10 Intel Core Ultra 7 255H 35.6 cm (14) Touchscreen 2.8K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Teal мнения
, Lenovo Yoga Book 9 14IAH10 Intel Core Ultra 7 255H 35.6 cm (14) Touchscreen 2.8K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Teal сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, lenovo {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Lenovo Yoga Book 9 14IAH10 Intel Core Ultra 7 255H 35.6 cm (14) Touchscreen 2.8K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Teal
, гаранция Lenovo Yoga Book 9 14IAH10 Intel Core Ultra 7 255H 35.6 cm (14) Touchscreen 2.8K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Teal
, бърза доставка Lenovo Yoga Book 9 14IAH10 Intel Core Ultra 7 255H 35.6 cm (14) Touchscreen 2.8K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Teal
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Lenovo MOBLEVNOTMBOG характеристики
, Lenovo MOBLEVNOTMBOG спецификации
, Lenovo MOBLEVNOTMBOG review
, Lenovo MOBLEVNOTMBOG сравнение
, Lenovo MOBLEVNOTMBOG отзиви
, Lenovo MOBLEVNOTMBOG намаление
EAN: 198157071971
MPN: 83KJ001KPB
Technical Specifications
| Processor family | Intel Core Ultra 7 |
| Processor model | 255H |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor cores | 16 |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card | Yes |
| On-board graphics card model | Intel Arc 140T |
| Discrete graphics card | No |
| Maximum internal memory | 32 GB |
| Memory form factor | On-board |
| Internal memory type | LPDDR5x-SDRAM |
| Memory clock speed | 8400 MHz |
| Internal memory | 32 GB |
| Product colour | Teal |
| Colour name | Tidal Teal |
| AC adapter power | 65 W |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB Type-C charging port | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Fingerprint reader | No |
| Windows Hello | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Height | 15.5 mm |
| Width | 315.1 mm |
| Depth | 209.5 mm |
| Weight | 1.22 kg |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth version | 5.4 |
| Bluetooth | Yes |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ethernet LAN | No |
| Antenna type | 2x2 |
| Mobile network connection | No |
| WWAN | Not installed |
| Motherboard chipset | Intel SoC |
| AC adapter included | Yes |
| Mouse included | Yes |
| Native aspect ratio | 16:10 |
| Display resolution | 2880 x 1800 pixels |
| Display brightness | 750 cd/m² |
| Display surface | Gloss |
| LED backlight | Yes |
| HD type | 2.8K |
| Display diagonal | 35.6 cm (14") |
| Panel type | OLED |
| Touchscreen | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Colour gamut | 100% |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Dolby Vision |
| High Dynamic Range (HDR) technology | HDR True Black 600 |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| RGB colour space | DCI-P3 |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Operating system architecture | 64-bit |
| Built-in microphone | Yes |
| Audio chip | Realtek ALC3306 |
| Number of microphones | 2 |
| Number of built-in speakers | 4 |
| SSD form factor | M.2 |
| Storage media | SSD |
| NVMe | Yes |
| Total storage capacity | 1 TB |
| Optical drive type | No |
| SSD capacity | 1 TB |
| Card reader integrated | No |
| Number of SSDs installed | 1 |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| Total SSDs capacity | 1 TB |
| Intel® Thunderbolt 4 | Yes |
| Thunderbolt 4 ports quantity | 3 |
| Front camera resolution (numeric) | 5 MP |
| Infrared (IR) camera | Yes |
| Battery capacity | 88 Wh |
| Keyboard backlit | Yes |
| Warnings | Do not expose to intense heat or open flame for prolonged periods. |
| Warnings | Keep out of the reach of children. |
| Warnings | Do not dispose of your old device in the normal household waste - take it to an electronic waste collection point. |
| Hazard pictogram(s) | GHS08: Health hazard |
| Hazard pictogram(s) | GHS07: Harmful |
| Hazard pictogram(s) | GHS09: Environmental hazard |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 32 x 48.5 x 11.5 cm
Weight: 4.14 kg


