





















Lenovo Yoga AIO 27IAH10 Intel Core Ultra 5 125H 68.6 cm (27") 2560 x 1440 pixels All-in-One PC 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 7 (802.11be) Grey
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KOMLEVALL1062
- Тегло: 10.50kg
- SKU: KOMLEVALL1062
1,323.94€ (2,589.39лв.)
без ДДС: 1,103.28€ (2,157.83лв.)
![]() |
12 x 125.02 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Lenovo Yoga AIO 27IAH10 Intel Core Ultra 5 125H 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels All-in-One PC 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 7 (802.11be) Grey
, KOMLEVALL1062
, Lenovo
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Lenovo Yoga AIO 27IAH10 Intel Core Ultra 5 125H 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels All-in-One PC 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 7 (802.11be) Grey
, цена Lenovo Yoga AIO 27IAH10 Intel Core Ultra 5 125H 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels All-in-One PC 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 7 (802.11be) Grey
, оферти Lenovo Yoga AIO 27IAH10 Intel Core Ultra 5 125H 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels All-in-One PC 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 7 (802.11be) Grey
, ревю Lenovo Yoga AIO 27IAH10 Intel Core Ultra 5 125H 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels All-in-One PC 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 7 (802.11be) Grey
, промоция Lenovo Yoga AIO 27IAH10 Intel Core Ultra 5 125H 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels All-in-One PC 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 7 (802.11be) Grey
, онлайн магазин Lenovo Yoga AIO 27IAH10 Intel Core Ultra 5 125H 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels All-in-One PC 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 7 (802.11be) Grey
, поръчай Lenovo Yoga AIO 27IAH10 Intel Core Ultra 5 125H 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels All-in-One PC 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 7 (802.11be) Grey
, Lenovo Yoga AIO 27IAH10 Intel Core Ultra 5 125H 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels All-in-One PC 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 7 (802.11be) Grey мнения
, Lenovo Yoga AIO 27IAH10 Intel Core Ultra 5 125H 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels All-in-One PC 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 7 (802.11be) Grey сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, lenovo {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Lenovo Yoga AIO 27IAH10 Intel Core Ultra 5 125H 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels All-in-One PC 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 7 (802.11be) Grey
, гаранция Lenovo Yoga AIO 27IAH10 Intel Core Ultra 5 125H 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels All-in-One PC 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 7 (802.11be) Grey
, бърза доставка Lenovo Yoga AIO 27IAH10 Intel Core Ultra 5 125H 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels All-in-One PC 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 7 (802.11be) Grey
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Lenovo KOMLEVALL1062 характеристики
, Lenovo KOMLEVALL1062 спецификации
, Lenovo KOMLEVALL1062 review
, Lenovo KOMLEVALL1062 сравнение
, Lenovo KOMLEVALL1062 отзиви
, Lenovo KOMLEVALL1062 намаление
EAN: 198157313521
MPN: F0J2001HPB
Technical Specifications
| Efficient cores | 8 |
| Maximum turbo power | 115 W |
| Processor base power | 28 W |
| Efficient-core base frequency | 0.7 GHz |
| Performance-core base frequency | 1.2 GHz |
| Performance cores | 4 |
| Processor generation | Intel® Core™ Ultra (Series 1) |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4.5 GHz |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.6 GHz |
| Processor boost frequency | 4.5 GHz |
| Processor family | Intel Core Ultra 5 |
| Processor cores | 14 |
| Processor model | 125H |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor threads | 18 |
| Processor cache | 18 MB |
| Low Power Efficient-cores | 2 |
| Low Power Efficient-core Max Turbo Frequency | 2.5 GHz |
| Low Power Efficient-core Base Frequency | 700 MHz |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| On-board graphics card model | Intel Arc Graphics |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card | Yes |
| On-board graphics card family | Intel Arc Graphics |
| Discrete graphics card | No |
| Maximum internal memory | 16 GB |
| Internal memory | 16 GB |
| Memory clock speed | 7467 MHz |
| Internal memory type | LPDDR5x-SDRAM |
| Memory form factor | On-board |
| Product colour | Grey |
| Colour name | Luna Grey |
| AC adapter input voltage | 100 - 240 V |
| AC adapter power | 135 W |
| AC adapter frequency | 50/60 Hz |
| Depth (with stand) | 235 mm |
| Height (with stand) | 565.5 mm |
| Width (with stand) | 613.6 mm |
| Weight (with stand) | 8.4 kg |
| Antenna type | 2x2 |
| Ethernet LAN data rates | 100 |
| Ethernet LAN data rates | 1000 |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.4 |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ethernet LAN | Yes |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi | Yes |
| Mobile network connection | No |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Motherboard chipset | Intel SoC |
| Product type | All-in-One PC |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Keyboard connectivity | Wireless |
| Mouse connectivity | Wireless |
| Mouse included | Yes |
| Keyboard included | Yes |
| RGB colour space | sRGB |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| HD type | Quad HD |
| Touchscreen | No |
| Anti-glare screen | Yes |
| Panel type | IPS |
| Display brightness | 400 cd/m² |
| Colour gamut | 99% |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| Operating system architecture | 64-bit |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Speakers manufacturer | JBL |
| Number of microphones | 2 |
| Number of speakers | 4 |
| RMS rated power | 16 W |
| Number of SSDs installed | 1 |
| SSD form factor | M.2 |
| Card reader integrated | No |
| Storage media | SSD |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| SSD capacity | 1 TB |
| Total storage capacity | 1 TB |
| Total SSDs capacity | 1 TB |
| NVMe | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| HDMI ports quantity | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 3 |
| Built-in camera | Yes |
| Total megapixels | 5 MP |
| Warnings | Do not open the appliance housing, risk of electric shock. |
| Warnings | Do not use in damp areas. |
| Warnings | The device should only be disposed of in accordance with local electro-waste regulations. |
| Sparsity support | Yes |
| Windows Studio effects support | Yes |
| Maximum frequency NPU | 1.4 GHz |
| AI software frameworks supported by NPU | OpenVINO |
| AI software frameworks supported by NPU | Windows ML |
| AI software frameworks supported by NPU | DirectML |
| AI software frameworks supported by NPU | ONNX RT |
| Neural processor unit (NPU) | Intel AI Boost |
| AI datatype support on NPU | FP16 |
| AI datatype support on NPU | FP32 |
| AI datatype support on NPU | Int8 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 66.8 x 28.4 x 73.8 cm
Weight: 10.5 kg


