

















Lenovo ThinkVision S27i-30 LED display 68.6 cm (27") 1920 x 1080 pixels Full HD Grey
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: MONLEVMON0214
- Тегло: 7.28kg
- SKU: MONLEVMON0214
167.27€ (327.15лв.)
без ДДС: 139.39€ (272.62лв.)
![]() |
12 x 15.80 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Lenovo ThinkVision S27i-30 LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Grey
, MONLEVMON0214
, Lenovo
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Lenovo ThinkVision S27i-30 LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Grey
, цена Lenovo ThinkVision S27i-30 LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Grey
, оферти Lenovo ThinkVision S27i-30 LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Grey
, ревю Lenovo ThinkVision S27i-30 LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Grey
, промоция Lenovo ThinkVision S27i-30 LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Grey
, онлайн магазин Lenovo ThinkVision S27i-30 LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Grey
, поръчай Lenovo ThinkVision S27i-30 LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Grey
, Lenovo ThinkVision S27i-30 LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Grey мнения
, Lenovo ThinkVision S27i-30 LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Grey сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, lenovo {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Lenovo ThinkVision S27i-30 LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Grey
, гаранция Lenovo ThinkVision S27i-30 LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Grey
, бърза доставка Lenovo ThinkVision S27i-30 LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Grey
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Lenovo MONLEVMON0214 характеристики
, Lenovo MONLEVMON0214 спецификации
, Lenovo MONLEVMON0214 review
, Lenovo MONLEVMON0214 сравнение
, Lenovo MONLEVMON0214 отзиви
, Lenovo MONLEVMON0214 намаление
EAN: 196802905169
MPN: 63DFKAT4EU
Technical Specifications
| Certification | ENERGY STAR® Certified, TCO 9.0, TCO Edge 2.0, EPEAT™ Gold, RoHS, EU Energy Efficiency Level (Level-E) Eyesafe® Display 2.0, TÜV Low Blue Light (Hardware solution), TÜV Rheinland® Eye Comfort |
| Product colour | Grey |
| Front bezel colour | Grey |
| Colour name | Storm Grey |
| Detachable stand | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Power supply type | Internal |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Power consumption (typical) | 19.5 W |
| Power consumption (max) | 36 W |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Power consumption (off) | 0.5 W |
| Height (without stand) | 368 mm |
| Bezel width (bottom) | 2.1 cm |
| Width (without stand) | 612.3 mm |
| Weight (with stand) | 4.5 kg |
| Depth (without stand) | 43.5 mm |
| Bezel width (top) | 2.3 mm |
| Width (with stand) | 612.3 mm |
| Depth (with stand) | 184.9 mm |
| Bezel width (side) | 2.3 mm |
| Height (with stand) | 475 mm |
| Weight (without stand) | 3.6 kg |
| Compatible operating systems | Windows 10, Windows 11 |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Package weight | 6.9 kg |
| Package width | 720 mm |
| Package height | 452 mm |
| Package depth | 125 mm |
| Power cable length | 1.8 m |
| Cables included | AC |
| Cables included | HDMI |
| Stand included | Yes |
| Quick start guide | Yes |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Viewable size, vertical | 33.6 cm |
| Panel type | IPS |
| Screen shape | Flat |
| Colour depth | 8 bit |
| Contrast ratio (typical) | 1300:1 |
| Colour gamut | 99% |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Pixel pitch | 0.311 x 0.311 mm |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Touchscreen | No |
| HD type | Full HD |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Viewable size, horizontal | 59.8 cm |
| Contrast ratio (dynamic) | 3000000:1 |
| Display technology | LED |
| Response time | 6 ms |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Backlight type | W-LED |
| Response time (fast) | 4 ms |
| Colour gamut standard | sRGB |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| Pixel density | 82 ppi |
| Anti-glare screen | Yes |
| Built-in camera | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| VESA mounting | Yes |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Tilt adjustment | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Cable lock slot | Yes |
| Height adjustment | No |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Tilt angle range | -5 - 22° |
| Cable management | Yes |
| HDMI | Yes |
| Audio output | Yes |
| HDMI version | 1.4 |
| Built-in USB hub | No |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| HDMI ports quantity | 2 |
| Warnings | Unplug the monitor from the power source before cleaning. |
| Warnings | Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage. |
| Warnings | Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock. |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1417948 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 45.5 x 12.2 x 71.5 cm
Weight: 7.28 kg


