

















Lenovo ThinkVision P25i-30 LED display 62.2 cm (24.5") 1920 x 1080 pixels Full HD Black
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: MONLEVMON0260
- Тегло: 8.23kg
- SKU: MONLEVMON0260
217.25€ (424.90лв.)
без ДДС: 181.04€ (354.08лв.)
![]() |
12 x 20.52 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Lenovo ThinkVision P25i-30 LED display 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, MONLEVMON0260
, Lenovo
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Lenovo ThinkVision P25i-30 LED display 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, цена Lenovo ThinkVision P25i-30 LED display 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, оферти Lenovo ThinkVision P25i-30 LED display 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, ревю Lenovo ThinkVision P25i-30 LED display 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, промоция Lenovo ThinkVision P25i-30 LED display 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, онлайн магазин Lenovo ThinkVision P25i-30 LED display 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, поръчай Lenovo ThinkVision P25i-30 LED display 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, Lenovo ThinkVision P25i-30 LED display 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black мнения
, Lenovo ThinkVision P25i-30 LED display 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, lenovo {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Lenovo ThinkVision P25i-30 LED display 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, гаранция Lenovo ThinkVision P25i-30 LED display 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, бърза доставка Lenovo ThinkVision P25i-30 LED display 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Lenovo MONLEVMON0260 характеристики
, Lenovo MONLEVMON0260 спецификации
, Lenovo MONLEVMON0260 review
, Lenovo MONLEVMON0260 сравнение
, Lenovo MONLEVMON0260 отзиви
, Lenovo MONLEVMON0260 намаление
EAN: 195892096122
MPN: 63F4MAT1EU
Technical Specifications
| Market positioning | Office |
| Feet colour | Black |
| Detachable stand | Yes |
| Product colour | Black |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 15 kWh |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Power consumption (typical) | 12.5 W |
| Power consumption (max) | 52 W |
| Power supply type | Internal |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Power consumption (off) | 0.5 W |
| Energy efficiency scale | A to G |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Operating relative humidity (H-H) | 8 - 80% |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 °C |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Weight (without stand) | 3.4 kg |
| Bezel width (bottom) | 2 mm |
| Depth (with stand) | 199.7 mm |
| Depth (without stand) | 49 mm |
| Height (without stand) | 328.5 mm |
| Width (without stand) | 557.3 mm |
| Width (with stand) | 557.3 mm |
| Weight (with stand) | 5.4 kg |
| Bezel width (side) | 1.76 cm |
| Bezel width (top) | 2 mm |
| Height (with stand) | 511.8 mm |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Package height | 422 mm |
| Package weight | 8.4 kg |
| Package width | 730 mm |
| Package depth | 160 mm |
| Cables included | AC |
| Cables included | HDMI |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| Stand included | Yes |
| Power cable length | 1.8 m |
| Quick start guide | Yes |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Pixel pitch | 0.2802 x 0.2802 mm |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| Display diagonal | 62.2 cm (24.5") |
| Response time (fast) | 4 ms |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Viewable size, vertical | 30.3 cm |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Contrast ratio (dynamic) | 3000000:1 |
| Display technology | LED |
| LED backlight | Yes |
| Touchscreen | No |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Colour gamut | 83% |
| Screen shape | Flat |
| HD type | Full HD |
| Response time | 6 ms |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Pixel density | 89.9 ppi |
| Contrast ratio (typical) | 1300:1 |
| Backlight type | W-LED |
| Viewable size, horizontal | 54.4 cm |
| Built-in camera | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Adjustable height (max) | 15.5 cm |
| Cable lock slot | Yes |
| Cable management | Yes |
| Swivel angle range | -45 - 45° |
| Pivot angle | -90 - 90° |
| Height adjustment | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Swivelling | Yes |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Tilt adjustment | Yes |
| Pivot | Yes |
| VESA mounting | Yes |
| Tilt angle range | -5 - 23.5° |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 1 |
| DisplayPort out quantity | 1 |
| DisplayPort out version | 1.4 |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| HDMI version | 2.1 |
| DisplayPort version | 1.4 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| HDMI | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Number of upstream ports | 1 |
| Built-in USB hub | Yes |
| Audio input | Yes |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Warnings | Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage. |
| Warnings | Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock. |
| Warnings | Unplug the monitor from the power source before cleaning. |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1886819 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 73.6 x 16.4 x 43.4 cm
Weight: 8.228 kg


