





Lenovo ThinkVision P24h-2L LED display 60.5 cm (23.8") 2560 x 1440 pixels Quad HD Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 62B2GAR1WW
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 7.88kg
170.15€ (332.78лв.)
без ДДС: 141.79€ (277.32лв.)
![]() |
12 x 16.07 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Lenovo ThinkVision P24h-2L LED display 60.5 cm (23.8) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, 62B2GAR1WW
, Lenovo
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете Lenovo ThinkVision P24h-2L LED display 60.5 cm (23.8) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, цена Lenovo ThinkVision P24h-2L LED display 60.5 cm (23.8) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, оферти Lenovo ThinkVision P24h-2L LED display 60.5 cm (23.8) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, ревю Lenovo ThinkVision P24h-2L LED display 60.5 cm (23.8) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, промоция Lenovo ThinkVision P24h-2L LED display 60.5 cm (23.8) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, онлайн магазин Lenovo ThinkVision P24h-2L LED display 60.5 cm (23.8) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, поръчай Lenovo ThinkVision P24h-2L LED display 60.5 cm (23.8) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, Lenovo ThinkVision P24h-2L LED display 60.5 cm (23.8) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black мнения
, Lenovo ThinkVision P24h-2L LED display 60.5 cm (23.8) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, lenovo {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален Lenovo ThinkVision P24h-2L LED display 60.5 cm (23.8) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, гаранция Lenovo ThinkVision P24h-2L LED display 60.5 cm (23.8) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, бърза доставка Lenovo ThinkVision P24h-2L LED display 60.5 cm (23.8) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, Lenovo 62B2GAR1WW характеристики
, Lenovo 62B2GAR1WW спецификации
, Lenovo 62B2GAR1WW review
, Lenovo 62B2GAR1WW сравнение
, Lenovo 62B2GAR1WW отзиви
, Lenovo 62B2GAR1WW намаление
| Product colour: | Black |
| Colour name: | Raven Black |
| Front bezel colour: | Black |
| Feet colour: | Black |
| Power consumption (off): | 0.3 W |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Power consumption (max): | 132 W |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Power consumption (typical): | 23 W |
| AC input frequency: | 47/63 Hz |
| Height (with stand): | 570 mm |
| Width (with stand): | 539.8 mm |
| Weight (with stand): | 6.39 kg |
| Depth (with stand): | 205 mm |
| Weight (without stand): | 4.1 kg |
| Bezel width (side): | 2 mm |
| Bezel width (top): | 2 mm |
| Width (without stand): | 539.8 mm |
| Height (without stand): | 325.7 mm |
| Bezel width (bottom): | 2.14 cm |
| Depth (without stand): | 46.6 mm |
| Ethernet LAN: | Yes |
| AMD FreeSync: | No |
| NVIDIA G-SYNC: | No |
| Low Blue Light technology: | Yes |
| Package weight: | 8.46 kg |
| Package width: | 620 mm |
| Package depth: | 149 mm |
| Package type: | Box |
| Package height: | 423 mm |
| Cables included: | AC, USB Type-C to USB Type-C |
| Quick start guide: | Yes |
| Stand included: | Yes |
| Display resolution: | 2560 x 1440 pixels |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Display brightness (typical): | 300 cd/m² |
| Display diagonal: | 60.5 cm (23.8") |
| Supported graphics resolutions: | 2560 x 1440 |
| HD type: | Quad HD |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Panel type: | IPS |
| Viewable size, horizontal: | 52.7 cm |
| Response time: | 6 ms |
| Viewable size, vertical: | 29.6 cm |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Touchscreen: | No |
| Display number of colours: | 16.7 million colours |
| Contrast ratio (dynamic): | 3000000:1 |
| Display technology: | LED |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| Maximum refresh rate: | 60 Hz |
| Screen shape: | Flat |
| Backlight type: | W-LED |
| Pixel pitch: | 0.2058 x 0.2058 mm |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Pixel density: | 123 ppi |
| Response time (fast): | 4 ms |
| sRGB coverage (typical): | 99% |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Number of speakers: | 2 |
| RMS rated power: | 2 W |
| Built-in camera: | No |
| Tilt angle range: | -5 - 35° |
| Cable lock slot: | Yes |
| VESA mounting: | Yes |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| Swivelling: | Yes |
| Height adjustment: | Yes |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Swivel angle range: | -45 - 45° |
| Pivot angle: | -90 - 90° |
| Pivot: | Yes |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Adjustable height (max): | 15 cm |
| USB upstream port type: | USB Type-C |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| HDMI version: | 1.4 |
| DisplayPorts quantity: | 2 |
| USB hub version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| DisplayPort version: | 1.2 |
| Audio output: | Yes |
| Built-in USB hub: | Yes |
| USB Type-A downstream ports quantity: | 4 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode: | Yes |
| USB Power Delivery up to: | 75 W |
| HDMI: | Yes |
| Ethernet LAN data rates: | 10, 1000 Mbit/s, 100 |
| Sustainability certificates: | EPEAT Silver, ENERGY STAR, TCO |







