


-42 %



Lenovo ThinkPad Z16 AMD Ryzen™ 7 PRO 7840HS Laptop 40.6 cm (16") Touchscreen WQUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD AMD Radeon RX 6550M Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 21JX0018PB
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 3.96kg
2,159.36€ (4,223.35лв.)
3,701.76€ (7,240.01лв.)
без ДДС: 1,799.47€ (3,519.46лв.)
![]() |
12 x 203.92 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Lenovo ThinkPad Z16 AMD Ryzen™ 7 PRO 7840HS Laptop 40.6 cm (16) Touchscreen WQUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD AMD Radeon RX 6550M Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, 21JX0018PB
, Lenovo
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете Lenovo ThinkPad Z16 AMD Ryzen™ 7 PRO 7840HS Laptop 40.6 cm (16) Touchscreen WQUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD AMD Radeon RX 6550M Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, цена Lenovo ThinkPad Z16 AMD Ryzen™ 7 PRO 7840HS Laptop 40.6 cm (16) Touchscreen WQUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD AMD Radeon RX 6550M Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, оферти Lenovo ThinkPad Z16 AMD Ryzen™ 7 PRO 7840HS Laptop 40.6 cm (16) Touchscreen WQUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD AMD Radeon RX 6550M Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, ревю Lenovo ThinkPad Z16 AMD Ryzen™ 7 PRO 7840HS Laptop 40.6 cm (16) Touchscreen WQUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD AMD Radeon RX 6550M Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, промоция Lenovo ThinkPad Z16 AMD Ryzen™ 7 PRO 7840HS Laptop 40.6 cm (16) Touchscreen WQUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD AMD Radeon RX 6550M Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, онлайн магазин Lenovo ThinkPad Z16 AMD Ryzen™ 7 PRO 7840HS Laptop 40.6 cm (16) Touchscreen WQUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD AMD Radeon RX 6550M Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, поръчай Lenovo ThinkPad Z16 AMD Ryzen™ 7 PRO 7840HS Laptop 40.6 cm (16) Touchscreen WQUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD AMD Radeon RX 6550M Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, Lenovo ThinkPad Z16 AMD Ryzen™ 7 PRO 7840HS Laptop 40.6 cm (16) Touchscreen WQUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD AMD Radeon RX 6550M Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey мнения
, Lenovo ThinkPad Z16 AMD Ryzen™ 7 PRO 7840HS Laptop 40.6 cm (16) Touchscreen WQUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD AMD Radeon RX 6550M Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, lenovo {ucfirst}лаптопи
, оригинален Lenovo ThinkPad Z16 AMD Ryzen™ 7 PRO 7840HS Laptop 40.6 cm (16) Touchscreen WQUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD AMD Radeon RX 6550M Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, гаранция Lenovo ThinkPad Z16 AMD Ryzen™ 7 PRO 7840HS Laptop 40.6 cm (16) Touchscreen WQUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD AMD Radeon RX 6550M Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, бърза доставка Lenovo ThinkPad Z16 AMD Ryzen™ 7 PRO 7840HS Laptop 40.6 cm (16) Touchscreen WQUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD AMD Radeon RX 6550M Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, Lenovo 21JX0018PB характеристики
, Lenovo 21JX0018PB спецификации
, Lenovo 21JX0018PB review
, Lenovo 21JX0018PB сравнение
, Lenovo 21JX0018PB отзиви
, Lenovo 21JX0018PB намаление
| Processor generation: | AMD Ryzen PRO 7000 Series |
| Processor boost frequency: | 5.1 GHz |
| Processor frequency: | 3.8 GHz |
| Processor model: | 7840HS |
| Processor cores: | 8 |
| Processor cache type: | L3 |
| Processor manufacturer: | AMD |
| Processor cache: | 16 MB |
| Processor family: | AMD Ryzen™ 7 PRO |
| Discrete graphics memory type: | GDDR6 |
| Discrete GPU manufacturer: | AMD |
| Discrete graphics card memory: | 4 GB |
| On-board graphics card model: | AMD Radeon 780M |
| Discrete graphics card model: | AMD Radeon RX 6550M |
| Discrete graphics card: | Yes |
| On-board graphics card: | Yes |
| On-board graphics card family: | AMD Radeon |
| Memory form factor: | On-board |
| Memory clock speed: | 6400 MHz |
| Internal memory: | 32 GB |
| Internal memory type: | LPDDR5x-SDRAM |
| Memory channels: | Dual-channel |
| Maximum internal memory: | 32 GB |
| Housing material: | Aluminium |
| Colour name: | Arctic grey (top), black (bottom) |
| Product type: | Laptop |
| Product colour: | Grey |
| AC adapter frequency: | 50/60 Hz |
| AC adapter power: | 135 W |
| USB Power Delivery (USB PD): | Yes |
| AC adapter input voltage: | 100 - 240 V |
| Cable lock slot: | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) version: | 2.0 |
| Windows Hello: | Yes |
| Password protection: | Yes |
| Fingerprint reader: | Yes |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Trusted Platform Module (TPM): | Yes |
| Maximum shipping altitude: | 3048 m |
| Operating temperature (T-T): | 5 - 35 °C |
| Storage temperature (T-T): | 5 - 43 °C |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 95% |
| Operating relative humidity (H-H): | 8 - 95% |
| Weight: | 1.81 kg |
| Depth: | 237.4 mm |
| Height: | 15.8 mm |
| Width: | 354.4 mm |
| WLAN controller manufacturer: | MediaTek |
| Mobile network connection: | No |
| WLAN controller model: | MediaTek RZ616 |
| Near Field Communication (NFC): | No |
| WWAN: | Not installed |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN: | No |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth: | Yes |
| Antenna type: | 2x2 |
| Motherboard chipset: | AMD SoC |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | Dolby Vision, DisplayHDR 400 |
| Contrast ratio (typical): | 100000:1 |
| Colour gamut: | 100% |
| Display brightness: | 400 cd/m² |
| RGB colour space: | DCI-P3 |
| Maximum refresh rate: | 60 Hz |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Touchscreen: | Yes |
| Panel type: | OLED |
| Native aspect ratio: | 16:10 |
| HD type: | WQUXGA |
| Display resolution: | 3840 x 2400 pixels |
| Display diagonal: | 40.6 cm (16") |
| LED backlight: | Yes |
| Operating system language: | Polish, English |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Number of microphones: | 2 |
| Number of built-in speakers: | 2 |
| Built-in microphone: | Yes |
| Speaker power: | 2 W |
| Audio chip: | Realtek ALC3306 |
| Audio system: | Dolby Atmos |
| Compliance certificates: | RoHS |
| SSD form factor: | M.2 |
| NVMe: | Yes |
| Total SSDs capacity: | 1 TB |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| SSD capacity: | 1 TB |
| SSD interface: | PCI Express 4.0 |
| Total storage capacity: | 1 TB |
| Optical drive type: | No |
| Storage media: | SSD |
| Compatible memory cards: | SD |
| Card reader integrated: | Yes |
| USB4 Gen 3x2 ports quantity: | 2 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode: | Yes |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity: | 1 |
| Front camera resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Front camera HD type: | Full HD |
| Infrared (IR) camera: | Yes |
| Front camera: | Yes |
| Fast charging: | Yes |
| Battery capacity: | 72 Wh |
| Battery technology: | Lithium Polymer (LiPo) |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Spill-resistant keyboard: | Yes |
| Numeric keypad: | No |
| Pointing device: | ThinkPad UltraNav |







