







Lenovo ThinkCentre M75q AMD Ryzen™ 5 5600GE 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KOMLEVKOPM304
- Тегло: 3.74kg
- SKU: KOMLEVKOPM304
526.74€ (1,030.21лв.)
без ДДС: 438.95€ (858.51лв.)
![]() |
12 x 49.74 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Lenovo ThinkCentre M75q AMD Ryzen™ 5 5600GE 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, KOMLEVKOPM304
, Lenovo
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Lenovo ThinkCentre M75q AMD Ryzen™ 5 5600GE 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, цена Lenovo ThinkCentre M75q AMD Ryzen™ 5 5600GE 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, оферти Lenovo ThinkCentre M75q AMD Ryzen™ 5 5600GE 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, ревю Lenovo ThinkCentre M75q AMD Ryzen™ 5 5600GE 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, промоция Lenovo ThinkCentre M75q AMD Ryzen™ 5 5600GE 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, онлайн магазин Lenovo ThinkCentre M75q AMD Ryzen™ 5 5600GE 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, поръчай Lenovo ThinkCentre M75q AMD Ryzen™ 5 5600GE 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, Lenovo ThinkCentre M75q AMD Ryzen™ 5 5600GE 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black мнения
, Lenovo ThinkCentre M75q AMD Ryzen™ 5 5600GE 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, lenovo {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Lenovo ThinkCentre M75q AMD Ryzen™ 5 5600GE 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, гаранция Lenovo ThinkCentre M75q AMD Ryzen™ 5 5600GE 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, бърза доставка Lenovo ThinkCentre M75q AMD Ryzen™ 5 5600GE 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Lenovo KOMLEVKOPM304 характеристики
, Lenovo KOMLEVKOPM304 спецификации
, Lenovo KOMLEVKOPM304 review
, Lenovo KOMLEVKOPM304 сравнение
, Lenovo KOMLEVKOPM304 отзиви
, Lenovo KOMLEVKOPM304 намаление
EAN: 196801297647
MPN: 11JN006HPB
Technical Specifications
| Processor manufacturer | AMD |
| Processor cache type | L3 |
| Number of processors installed | 1 |
| Processor model | 5600GE |
| Processor boost frequency | 4.4 GHz |
| Processor cores | 6 |
| Processor threads | 12 |
| Processor family | AMD Ryzen™ 5 |
| Processor cache | 16 MB |
| Processor frequency | 3.4 GHz |
| Processor generation | AMD Ryzen 5000 Series |
| On-board graphics card model | AMD Radeon Graphics |
| Discrete graphics card | No |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card | Yes |
| On-board GPU manufacturer | AMD |
| Internal memory | 8 GB |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 8 GB |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Maximum internal memory | 64 GB |
| Memory channels | Dual-channel |
| Internal memory type | DDR4-SDRAM |
| Memory slots | 2x SO-DIMM |
| Viewing window | No |
| Water cooling system | No |
| Volume | 1 L |
| Placement supported | Horizontal/Vertical |
| Product colour | Black |
| Chassis type | Mini PC |
| Cable lock slot | Yes |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Power supply | 65 W |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 60 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 80% |
| Non-operating altitude | 0 - 12192 m |
| Operating altitude | 0 - 3048 m |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 35 °C |
| Depth | 183 mm |
| Height | 37 mm |
| Width | 179 mm |
| Weight | 1.25 kg |
| Wi-Fi standards | 802.11a |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standards | 802.11b |
| Wi-Fi standards | 802.11g |
| Wake-on-LAN ready | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 1000 |
| Ethernet LAN data rates | 100 |
| Bluetooth version | 5.0 |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN controller model | Realtek RTL8822CE |
| Antenna type | 2x2 |
| Password protection | Yes |
| Product type | Mini PC |
| Motherboard chipset | AMD PRO 500 |
| Audio system | High Definition Audio |
| Password protection type | HDD |
| Password protection type | Power on |
| Password protection type | Supervisor |
| Audio chip | Realtek ALC222 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Number of speakers | 1 |
| Mouse included | Yes |
| Keyboard included | Yes |
| Display included | No |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Operating system language | Polish |
| Operating system language | English |
| Operating system architecture | 64-bit |
| Certification | ErP Lot 3 |
| Compliance certificates | RoHS |
| Storage media | SSD |
| Number of SSDs installed | 1 |
| SSD form factor | M.2 |
| Total SSDs capacity | 256 GB |
| Optical drive type | No |
| NVMe | Yes |
| Total storage capacity | 256 GB |
| SSD interface | PCI Express |
| SSD capacity | 256 GB |
| Number of storage drives installed | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity | 1 |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| Sustainability certificates | TCO |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 25 x 49 x 13 cm
Weight: 3.74 kg


