





Lenovo ThinkBook 16 G7 QOY Qualcomm Snapdragon X1P-42-100 Laptop 40.6 cm (16") WUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Grey – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 21NH001VPB
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 2.63kg
818.18€ (1,600.23лв.)
без ДДС: 681.82€ (1,333.52лв.)
![]() |
12 x 77.26 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Lenovo ThinkBook 16 G7 QOY Qualcomm Snapdragon X1P-42-100 Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Grey
, 21NH001VPB
, Lenovo
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете Lenovo ThinkBook 16 G7 QOY Qualcomm Snapdragon X1P-42-100 Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Grey
, цена Lenovo ThinkBook 16 G7 QOY Qualcomm Snapdragon X1P-42-100 Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Grey
, оферти Lenovo ThinkBook 16 G7 QOY Qualcomm Snapdragon X1P-42-100 Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Grey
, ревю Lenovo ThinkBook 16 G7 QOY Qualcomm Snapdragon X1P-42-100 Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Grey
, промоция Lenovo ThinkBook 16 G7 QOY Qualcomm Snapdragon X1P-42-100 Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Grey
, онлайн магазин Lenovo ThinkBook 16 G7 QOY Qualcomm Snapdragon X1P-42-100 Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Grey
, поръчай Lenovo ThinkBook 16 G7 QOY Qualcomm Snapdragon X1P-42-100 Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Grey
, Lenovo ThinkBook 16 G7 QOY Qualcomm Snapdragon X1P-42-100 Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Grey мнения
, Lenovo ThinkBook 16 G7 QOY Qualcomm Snapdragon X1P-42-100 Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Grey сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, lenovo {ucfirst}лаптопи
, оригинален Lenovo ThinkBook 16 G7 QOY Qualcomm Snapdragon X1P-42-100 Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Grey
, гаранция Lenovo ThinkBook 16 G7 QOY Qualcomm Snapdragon X1P-42-100 Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Grey
, бърза доставка Lenovo ThinkBook 16 G7 QOY Qualcomm Snapdragon X1P-42-100 Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Grey
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, Lenovo 21NH001VPB характеристики
, Lenovo 21NH001VPB спецификации
, Lenovo 21NH001VPB review
, Lenovo 21NH001VPB сравнение
, Lenovo 21NH001VPB отзиви
, Lenovo 21NH001VPB намаление
| Processor cores: | 8 |
| Processor family: | Qualcomm Snapdragon |
| Processor model: | X1P-42-100 |
| Processor boost frequency: | 3.4 GHz |
| Processor generation: | Snapdragon X Plus (X1P) |
| Processor cache: | 30 MB |
| Processor manufacturer: | Qualcomm |
| On-board graphics card model: | Qualcomm Adreno GPU |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| On-board graphics card family: | Qualcomm Adreno |
| On-board GPU manufacturer: | Qualcomm |
| Discrete graphics card: | No |
| On-board graphics card: | Yes |
| Internal memory: | 32 GB |
| Memory clock speed: | 8448 MHz |
| Internal memory type: | LPDDR5x-SDRAM |
| Memory form factor: | On-board |
| Maximum internal memory: | 32 GB |
| Memory channels: | Dual-channel |
| Colour name: | Luna Grey |
| Product colour: | Grey |
| Product type: | Laptop |
| Housing material: | Aluminium |
| USB Power Delivery (USB PD): | Yes |
| AC adapter input voltage: | 100 - 240 V |
| AC adapter power: | 65 W |
| AC adapter frequency: | 50 - 60 Hz |
| Trusted Platform Module (TPM) version: | 2.0 |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Trusted Platform Module (TPM): | Yes |
| Cable lock slot: | Yes |
| Password protection: | Yes |
| Fingerprint reader: | Yes |
| Operating relative humidity (H-H): | 8 - 95% |
| Storage temperature (T-T): | 5 - 43 °C |
| Operating temperature (T-T): | 5 - 35 °C |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 95% |
| Maximum shipping altitude: | 3048 m |
| Weight: | 1.82 kg |
| Depth: | 248.4 mm |
| Width: | 356.4 mm |
| Height: | 16.7 mm |
| Mobile network connection: | No |
| WWAN: | Not installed |
| Bluetooth: | Yes |
| Antenna type: | 2x2 |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ethernet LAN: | No |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Motherboard chipset: | Qualcomm SoC |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Maximum refresh rate: | 60 Hz |
| LED backlight: | Yes |
| Colour gamut: | 45% |
| HD type: | WUXGA |
| Native aspect ratio: | 16:10 |
| Display resolution: | 1920 x 1200 pixels |
| Display diagonal: | 40.6 cm (16") |
| RGB colour space: | NTSC |
| Display brightness: | 300 cd/m² |
| Panel type: | IPS |
| Touchscreen: | No |
| Microsoft Copilot: | Yes |
| Copilot+ PC: | Yes |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Operating system architecture: | 64-bit |
| Speaker power: | 2 W |
| Audio system: | Dolby Atmos |
| Built-in microphone: | Yes |
| Audio chip: | Qualcomm WCD9385 |
| Number of built-in speakers: | 2 |
| Number of microphones: | 2 |
| Compliance certificates: | RoHS |
| Optical drive type: | No |
| Total storage capacity: | 1 TB |
| NVMe: | Yes |
| Compatible memory cards: | SD |
| SSD form factor: | M.2 |
| Card reader integrated: | Yes |
| Storage media: | SSD |
| SSD capacity: | 1 TB |
| SSD interface: | PCI Express 4.0 |
| Total SSDs capacity: | 1 TB |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| USB Sleep-and-Charge: | Yes |
| USB Sleep-and-Charge ports: | 1 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode: | Yes |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| HDMI version: | 2.1 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity: | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 2 |
| Front camera HD type: | Full HD |
| Front camera: | Yes |
| Front camera resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Continuous video playback time: | 30 h |
| Battery technology: | Lithium Polymer (LiPo) |
| Battery capacity: | 84 Wh |
| Copilot key: | Yes |
| Pointing device: | Touchpad |
| Numeric keypad: | Yes |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Spill-resistant keyboard: | Yes |
| Hazard pictogram(s): | GHS08: Health hazard, GHS09: Environmental hazard, GHS07: Harmful |
| Warnings: | Keep out of the reach of children., Do not expose to intense heat or open flame for prolonged periods., Do not dispose of your old device in the normal household waste - take it to an electronic waste collection point. |
| Neural processor unit (NPU): | Qualcomm Hexagon |
| NPU performance up to: | 45 TOPs |







