

















Lenovo Legion T5 30IAX10 Intel Core Ultra 7 255HX 32 GB DDR5-SDRAM 2 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5070 Windows 11 Home Tower PC Black
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: KOMLEVGAM0114
- Тегло: 16.59kg
- SKU: KOMLEVGAM0114
2,105.82€ (4,118.63лв.)
без ДДС: 1,754.85€ (3,432.19лв.)
![]() |
12 x 198.86 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Lenovo Legion T5 30IAX10 Intel Core Ultra 7 255HX 32 GB DDR5-SDRAM 2 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5070 Windows 11 Home Tower PC Black
, KOMLEVGAM0114
, Lenovo
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Lenovo Legion T5 30IAX10 Intel Core Ultra 7 255HX 32 GB DDR5-SDRAM 2 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5070 Windows 11 Home Tower PC Black
, цена Lenovo Legion T5 30IAX10 Intel Core Ultra 7 255HX 32 GB DDR5-SDRAM 2 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5070 Windows 11 Home Tower PC Black
, оферти Lenovo Legion T5 30IAX10 Intel Core Ultra 7 255HX 32 GB DDR5-SDRAM 2 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5070 Windows 11 Home Tower PC Black
, ревю Lenovo Legion T5 30IAX10 Intel Core Ultra 7 255HX 32 GB DDR5-SDRAM 2 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5070 Windows 11 Home Tower PC Black
, промоция Lenovo Legion T5 30IAX10 Intel Core Ultra 7 255HX 32 GB DDR5-SDRAM 2 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5070 Windows 11 Home Tower PC Black
, онлайн магазин Lenovo Legion T5 30IAX10 Intel Core Ultra 7 255HX 32 GB DDR5-SDRAM 2 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5070 Windows 11 Home Tower PC Black
, поръчай Lenovo Legion T5 30IAX10 Intel Core Ultra 7 255HX 32 GB DDR5-SDRAM 2 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5070 Windows 11 Home Tower PC Black
, Lenovo Legion T5 30IAX10 Intel Core Ultra 7 255HX 32 GB DDR5-SDRAM 2 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5070 Windows 11 Home Tower PC Black мнения
, Lenovo Legion T5 30IAX10 Intel Core Ultra 7 255HX 32 GB DDR5-SDRAM 2 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5070 Windows 11 Home Tower PC Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, lenovo {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Lenovo Legion T5 30IAX10 Intel Core Ultra 7 255HX 32 GB DDR5-SDRAM 2 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5070 Windows 11 Home Tower PC Black
, гаранция Lenovo Legion T5 30IAX10 Intel Core Ultra 7 255HX 32 GB DDR5-SDRAM 2 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5070 Windows 11 Home Tower PC Black
, бърза доставка Lenovo Legion T5 30IAX10 Intel Core Ultra 7 255HX 32 GB DDR5-SDRAM 2 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5070 Windows 11 Home Tower PC Black
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Lenovo KOMLEVGAM0114 характеристики
, Lenovo KOMLEVGAM0114 спецификации
, Lenovo KOMLEVGAM0114 review
, Lenovo KOMLEVGAM0114 сравнение
, Lenovo KOMLEVGAM0114 отзиви
, Lenovo KOMLEVGAM0114 намаление
EAN: 198157744721
MPN: 90YE0019PL
Technical Specifications
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5.2 GHz |
| Efficient cores | 12 |
| Processor base power | 55 W |
| Performance-core base frequency | 2.4 GHz |
| Performance cores | 8 |
| Efficient-core base frequency | 1.8 GHz |
| Processor generation | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Maximum turbo power | 160 W |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 4.5 GHz |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor family | Intel Core Ultra 7 |
| Processor boost frequency | 5.2 GHz |
| Processor cache | 30 MB |
| Processor model | 255HX |
| Processor cores | 20 |
| Processor threads | 20 |
| Discrete graphics memory type | GDDR7 |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| On-board graphics card | Yes |
| Discrete graphics card model | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| On-board graphics card model | Intel Graphics |
| Discrete graphics card memory | 12 GB |
| On-board graphics card family | Intel Graphics |
| Discrete graphics card | Yes |
| Memory layout (slots x size) | 2 x 16 GB |
| Memory clock speed | 5600 MHz |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Maximum internal memory | 64 GB |
| Colour name | Eclipse Black |
| Volume | 30 L |
| Chassis type | Tower |
| Product colour | Black |
| Power supply input voltage | 100 - 240 V |
| Power supply | 850 W |
| Power supply input frequency | 50/60 Hz |
| Non-operating altitude | 0 - 12192 m |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 80% |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 60 °C |
| Operating altitude | 0 - 3048 m |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 35 °C |
| Depth | 490.4 mm |
| Height | 414 mm |
| Weight | 15 kg |
| Width | 211 mm |
| Bluetooth version | 5.4 |
| Mobile network connection | No |
| Bluetooth | Yes |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Antenna type | 2x2 |
| Product type | PC |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Audio chip | Realtek ALC623 |
| Audio system | High Definition Audio |
| Display included | No |
| Operating system architecture | 64-bit |
| Operating system installed | Windows 11 Home |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Yes |
| SSD form factor | M.2 |
| Total SSDs capacity | 2 TB |
| SSD capacity | 2 TB |
| Optical drive type | No |
| Total storage capacity | 2 TB |
| Card reader integrated | No |
| Storage media | SSD |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C ports quantity | 1 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| USB 2.0 ports quantity | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 3 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Warnings | Do not open the appliance housing without the appropriate tools and technical knowledge. |
| Warnings | Dispose of used electronic devices at specialised disposal facilities. |
| Warnings | Ensure the unit is switched off and disconnected from the power source before carrying out any maintenance. |
| Total processor performance up to | 33 TOPs |
| NPU performance up to | 13 TOPs |
| Windows Studio effects support | Yes |
| Sparsity support | Yes |
| Neural processor unit (NPU) | Intel AI Boost |
| AI software frameworks supported by NPU | OpenVINO |
| AI software frameworks supported by NPU | DirectML |
| AI software frameworks supported by NPU | Windows ML |
| AI software frameworks supported by NPU | WebNN |
| AI software frameworks supported by NPU | ONNX RT |
| GPU performance up to | 8 TOPs |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 55.5 x 32.6 x 59.8 cm
Weight: 16.594 kg


